Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
2-25
Završeno
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ivan Komur MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Pobeda po poenima - 05:00
Adult GI / Black / 85 kg
(Day 2)
Završeno
EVGENIY CHMUTOV
Dmitry Lapchenkov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Pobeda bez borbe
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 2)
5-27
Završeno
Magomed Abdulkhamidov
Strela Team (official)
Pobedio Završnicom - 02:45
Roman Kozlov Strela Team (official)
Adult GI / Black / 85 kg
(Day 2)
Adult GI / Black / 85 kg
(Day 2)
4-24
Završeno
Dmitry Lapchenkov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Pobedio Završnicom - 04:43
Unknown User
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
1-23
Završeno
Roman Pavlychev
LION ACADEMY
Alexander Zhuravlev RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Pobeda po poenima - 05:00
Adult GI / Purple / 75 kg
(Day 2)
2-23
Završeno
Ibragim Ismailov
KAYLAS TEAM
Gadzhimurad Alibekov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Pobeda po poenima - 06:00
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 2)
5-28
Završeno
Zelimhan Kasaev
ABBAS
Pobeda po poenima - 06:00
Unknown User Strela Team (official)
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
6-30
Završeno
Viktor Svirin
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 05:00
Andrej Bolsesapov СК Гладиатор г. Зеленогорск
Adult GI / Purple / 95+ kg
(Day 2)
Završeno
Grigorii Pavlikov
RIBEIRO JIU-JITSU INTERNATIONAL
Pobeda bez borbe
Adam Amakhanov Old School BJJ
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
2-26
Završeno
Azamat Otarov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Pobeda po poenima - 06:00
Yaroslav Degtyarev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
1-24
Završeno
Alexander Zhuravlev
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Temurkaev Abdulla Pobedio Završnicom - 00:37
Adult GI / Purple / 95 kg
(Day 2)
6-29
Završeno
Arslanbek Arslanbekov
KAYLAS TEAM
Ramazan Kussainov Kostanay.obl Pobedio Odlukom - 02:03
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
5-29
Završeno
Aleksandr Buyakas
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Mihail Solovev Strela Team (official) Pobeda po poenima - 05:00
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
1-25
Završeno
Yusup Charaburaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobedio Odlukom - 05:00
Ulij Palenov
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
6-31
Završeno
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Andrej Bolsesapov СК Гладиатор г. Зеленогорск Pobeda po poenima - 05:00
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
4-25
Završeno
Ivan Komur
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Viktor Svirin Strela Team (official) Pobeda po poenima - 05:00
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
3-30
Završeno
Damir Kamaleev
Strela Team (official)
Ramazan Kussainov Kostanay.obl Pobedio Završnicom - 00:57
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 2)
5-30
Završeno
Roman Kozlov
Strela Team (official)
Unknown User Strela Team (official) Pobeda po poenima - 06:00
Adult GI / Purple / 95+ kg
(Day 2)
1-22
Završeno
Islam Ibragimov
BERKUT BJJ TEAM
Pobedio Završnicom - 03:13
Thomas Leviev GRACIE BARRA KNIGHTSBRIDGE
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
3-32
Završeno
Anatoly Abramov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Pobeda po poenima - 06:00
TAMERLAN VAGAPOV
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
2-27
Završeno
Azamat Otarov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vladimir Kotelnikov Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 05:19
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
1-26
Završeno
Temurkaev Abdulla
Pobeda po poenima - 05:00
Yusup Charaburaev UNIVERSAL FIGHTERS
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
5-31
Završeno
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Pobeda po poenima - 05:00
Alexey Shcherbina FLORING
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
2-28
Završeno
Azamat Otarov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Pobedio Odlukom - 06:00
Damir Kamaleev Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
6-32
Završeno
Andrej Zhukov
LION ACADEMY
Rizvan Kasumov CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Završnicom - 00:20
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 2)
5-32
Završeno
Magomed Abdulkhamidov
Strela Team (official)
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:35
Zelimhan Kasaev ABBAS
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
6-34
Završeno
Magomed Djarbaev
Agate team
Pobeda po poenima - 05:00
Umalt Isaev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
3-33
Završeno
Vladimir Kotelnikov
Ramazan Kussainov Kostanay.obl Pobedio Završnicom - 02:41
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
5-33
Završeno
Mihail Solovev
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 05:00
Genadii Kolev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
1-27
Završeno
Joodarbek Saliev
KYRGYZSTAN TOP TEAM
Azat Sabitov Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 04:54
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
6-33
Završeno
Rizvan Kasumov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Viktor Demkeev Ludus SPB Pobedio Završnicom - 04:48