Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
2-25
Закінчено
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ivan Komur MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Won by points - 05:00
Adult GI / Black / 85 kg
(Day 2)
Закінчено
EVGENIY CHMUTOV
Dmitry Lapchenkov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Walkover
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 2)
5-27
Закінчено
Magomed Abdulkhamidov
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:45
Roman Kozlov Strela Team (official)
Adult GI / Black / 85 kg
(Day 2)
Adult GI / Black / 85 kg
(Day 2)
4-24
Закінчено
Dmitry Lapchenkov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Won by Submission - 04:43
Unknown User
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
1-23
Закінчено
Roman Pavlychev
LION ACADEMY
Alexander Zhuravlev RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by points - 05:00
Adult GI / Purple / 75 kg
(Day 2)
2-23
Закінчено
Ibragim Ismailov
KAYLAS TEAM
Gadzhimurad Alibekov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by points - 06:00
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 2)
5-28
Закінчено
Zelimhan Kasaev
ABBAS
Won by points - 06:00
Unknown User Strela Team (official)
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
6-30
Закінчено
Viktor Svirin
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Andrej Bolsesapov СК Гладиатор г. Зеленогорск
Adult GI / Purple / 95+ kg
(Day 2)
Закінчено
Grigorii Pavlikov
RIBEIRO JIU-JITSU INTERNATIONAL
Won by Walkover
Adam Amakhanov Old School BJJ
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
2-26
Закінчено
Azamat Otarov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 06:00
Yaroslav Degtyarev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
1-24
Закінчено
Alexander Zhuravlev
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Temurkaev Abdulla Won by Submission - 00:37
Adult GI / Purple / 95 kg
(Day 2)
6-29
Закінчено
Arslanbek Arslanbekov
KAYLAS TEAM
Ramazan Kussainov Kostanay.obl Won by Decision - 02:03
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
5-29
Закінчено
Aleksandr Buyakas
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Mihail Solovev Strela Team (official) Won by points - 05:00
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
1-25
Закінчено
Yusup Charaburaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by Decision - 05:00
Ulij Palenov
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
6-31
Закінчено
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Andrej Bolsesapov СК Гладиатор г. Зеленогорск Won by points - 05:00
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
4-25
Закінчено
Ivan Komur
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Viktor Svirin Strela Team (official) Won by points - 05:00
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
3-30
Закінчено
Damir Kamaleev
Strela Team (official)
Ramazan Kussainov Kostanay.obl Won by Submission - 00:57
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 2)
5-30
Закінчено
Roman Kozlov
Strela Team (official)
Unknown User Strela Team (official) Won by points - 06:00
Adult GI / Purple / 95+ kg
(Day 2)
1-22
Закінчено
Islam Ibragimov
BERKUT BJJ TEAM
Won by Submission - 03:13
Thomas Leviev GRACIE BARRA KNIGHTSBRIDGE
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
3-32
Закінчено
Anatoly Abramov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Won by points - 06:00
TAMERLAN VAGAPOV
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
2-27
Закінчено
Azamat Otarov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vladimir Kotelnikov Won by Disqualification (disqualification) - 05:19
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
1-26
Закінчено
Temurkaev Abdulla
Won by points - 05:00
Yusup Charaburaev UNIVERSAL FIGHTERS
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
5-31
Закінчено
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Won by points - 05:00
Alexey Shcherbina FLORING
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
2-28
Закінчено
Azamat Otarov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Decision - 06:00
Damir Kamaleev Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
6-32
Закінчено
Andrej Zhukov
LION ACADEMY
Rizvan Kasumov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 00:20
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 2)
5-32
Закінчено
Magomed Abdulkhamidov
Strela Team (official)
Won by Disqualification (disqualification) - 02:35
Zelimhan Kasaev ABBAS
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
6-34
Закінчено
Magomed Djarbaev
Agate team
Won by points - 05:00
Umalt Isaev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Purple
(Day 2)
3-33
Закінчено
Vladimir Kotelnikov
Ramazan Kussainov Kostanay.obl Won by Submission - 02:41
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
5-33
Закінчено
Mihail Solovev
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Genadii Kolev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
1-27
Закінчено
Joodarbek Saliev
KYRGYZSTAN TOP TEAM
Azat Sabitov Strela Team (official) Won by Submission - 04:54
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(Day 2)
6-33
Закінчено
Rizvan Kasumov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Viktor Demkeev Ludus SPB Won by Submission - 04:48