Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-44
Završeno
MagomedSaid Isaev
Agat
Pobedio Završnicom - 03:22
Idris Saidulaev BERKUT BJJ TEAM
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-57
Završeno
Khalid Didiev
Berkutjj Urus
Bayzet Udychak Martial Arts Center GENERAL Pobedio Završnicom - 01:28
Master 1 GI / White / 95 kg
(Day 1)
1-48
Završeno
Vladimir Mironov
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Shamil Hatuev BERKUT BJJ TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Adult GI / Purple / 75 kg
(Day 1)
Završeno
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
MAGOMED ANSAROV Pobeda bez borbe
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 1)
6-41
Završeno
Islam Ibragimov
BERKUT BJJ TEAM
Pobeda po poenima - 06:00
Dmitrij Terloyev CHECKMAT INTERNATIONAL
Kids III NO - GI / White / 25 kg
(Day 1)
4-55
Završeno
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Salim Ismailov Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 02:57
Kids II NO - GI / White / 21 kg
(Day 1)
2-51
Završeno
Israil Abubakarov
Berkutjj Urus
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:50
Makar Kopev Checkmat Adygea
Adult GI / Purple / 95+ kg
(Day 1)
5-34
Završeno
Adam Amakhanov
Old School BJJ
Pobeda po poenima - 05:33
MUSLIM ABAEV BERKUT BJJ TEAM
Infant NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-52
Završeno
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Djabrail Tavsultanov Berkutjj Urus Pobeda po poenima - 04:00
Master 1 GI / Purple / 75 kg
(Day 1)
3-42
Završeno
TAMERLAN VAGAPOV
VIDADI MARDANOV CHECKMAT/ADAEV TEAM Pobedio Završnicom - 01:24
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-58
Završeno
Bayzet Udychak
Martial Arts Center GENERAL
Pobeda po poenima - 03:00
TIMOFEI MAKOVEEV Strela Team (official)
Kids II NO - GI / White / 21 kg
(Day 1)
2-52
Završeno
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Pobeda po poenima - 02:00
Timur Shakirov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Master 1 GI / Purple / 85 kg
(Day 1)
3-44
Završeno
Ilyas Satuev
BERKUT BJJ TEAM
Pobedio Završnicom
Hasan Bayraev BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / White / 95 kg
(Day 1)
2-46
Završeno
Suleiman Nezhvedilov
TEAM ABUBAKAROVA
Asger Asgerov TOP TEAM FIGHT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-45
Završeno
Zamir Arahmedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Ilyasov Ashab BERKUT BJJ TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-59
Završeno
Ibragim Akhmetov
BERKUT BJJ TEAM
Pobedio Završnicom - 01:57
Denis Morozov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Master 1 GI / White / 95 kg
(Day 1)
1-49
Završeno
Amir Sahalbuzov
Old School BJJ
Pobedio Završnicom - 03:48
Shamil Hatuev BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / Purple / 75 kg
(Day 1)
3-40
Završeno
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Pobedio Završnicom
Esanukaev Tamerlan
Juvenile NO - GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-40
Završeno
ALI OMAROV
Agate team
Ismail Yakhyaev Pobedio Završnicom - 00:46
Kids III NO - GI / White / 25 kg
(Day 1)
4-56
Završeno
Jabrail Ciciev
Djamal Shurdumov CHECKMAT MOSCOW\ADAEV TEAM KOVROV Pobedio Završnicom - 01:21
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-60
Završeno
Amir Zakrailov
BERKUT BJJ TEAM
Pobeda po poenima - 03:00
Nikolaj Rogochij LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Infant NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-53
Završeno
Samad Bayrakov
BERKUT BJJ TEAM
Imam Abdulkerimov Berkutjj Urus Pobedio Odlukom - 04:00
Master 1 GI / Purple / 75 kg
(Day 1)
3-43
Završeno
Magomed Azimov
Academy of Grappling
VIDADI MARDANOV CHECKMAT/ADAEV TEAM Pobedio Završnicom - 04:16
Master 1 GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
2-49
Završeno
KHUSEIN KHACHUKAEV
BERKUT BJJ TEAM
Khasu Tsuraev Pobeda po poenima - 03:47
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-46
Završeno
Kamil Gadzhiev
Agate team
Pobeda po poenima - 05:00
Islam Abdulaev BERKUT BJJ TEAM
Kids III NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-61
Završeno
Urij Kravchenko
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 03:00
Evgenii Syrov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Master 1 GI / Purple / 85 kg
(Day 1)
3-45
Završeno
Ilyas Satuev
BERKUT BJJ TEAM
Pobedio Završnicom
Dzhambulat Kurbanov BERKUT BJJ TEAM
Kids II NO - GI / White / 21 kg
(Day 1)
2-53
Završeno
Elbiev Magomed-Emin
Berkutjj Urus
Pobeda po poenima - 02:00
Mihail Miloserdov Strela Team (official)
Master 1 GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-47
Završeno
Zelimkhan Zakrailov
BERKUT BJJ TEAM
MagomedSaid Isaev Agat Pobeda po poenima - 05:00
Infant NO - GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-54
Završeno
Islam Abdulaev
BERKUT BJJ TEAM
Pobeda po poenima - 04:00
Musa Sahbanov CHECKMAT/ADAEV TEAM
Kids II NO - GI / White / 21 kg
(Day 1)
2-54
Završeno
Israil Abubakarov
Berkutjj Urus
Pobeda po poenima - 02:00
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Juvenile NO - GI / White / 55 kg
(Day 1)
5-36
Završeno
Tlisev Amir
Checkmat Adygea
Magomed Abdulkadyrov Berkutjj Urus Pobedio Završnicom - 03:19