Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
4-42
Završeno
Unknown User Yazvenko
Academy of Grappling
Alimkhan Mizaev BERKUT BJJ TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Adult GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-39
Završeno
Unknown User
Pobedio Završnicom - 03:30
Dzamal Abdulhalikov TOP TEAM FIGHT CLUB
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1)
5-28
Završeno
Mansur Kurbabagamaev
Agate team
Ramzan Haciev BERKUT BJJ TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 1)
6-36
Završeno
Zelimhan Kasaev
ABBAS
Pobedio Odlukom - 06:00
Aslan Akhmadov BERKUT BJJ TEAM
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
1-39
Završeno
Murat Kogotov
Checkmat Adygea
Marat Gadjikurbanov TOP TEAM FIGHT CLUB Pobeda po poenima - 00:34
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-33
Završeno
Makhach Tazudinov
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobedio Završnicom - 04:55
Akhmed Dzhabrailov BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / Blue / 95+ kg
(Day 1)
4-45
Završeno
Dmitri Kirillov
STRELA TEAM
Temurkaev Abdulla Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Adult GI / White / 95 kg
(Day 1)
2-42
Završeno
Magomed Omarov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Suleiman Nezhvedilov TEAM ABUBAKAROVA Pobeda po poenima - 05:00
Adult GI / Purple / 95 kg
(Day 1)
5-31
Završeno
Bekaev Shamil
BERKUT BJJ TEAM
Pobeda po poenima - 06:00
Nikita Pogrebnov Academy of Grappling
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-34
Završeno
Yunadi Tembulatov
BERKUT BJJ TEAM
Pobedio Završnicom - 02:50
Sharaputdin Magomedov CHECKMAT Dagestan
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
1-40
Završeno
Iton Shamsadov
Gadzi Hiriasulaev Agate team Pobeda po poenima - 05:00
Adult GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
6-34
Završeno
Daniil Pankin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Radzhab Magomedaliev ABBAS Pobeda po poenima - 05:00
Adult GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
4-43
Završeno
KASUMOV AHMED
BERKUT BJJ TEAM
Abdulaev Muslim BERKUT BJJ TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-35
Završeno
Sharani Gazgeriev
BERKUT BJJ TEAM
Adilhan Valiev TOP TEAM FIGHT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
Adult GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-40
Završeno
Mahma Dansalikov
BERKUT BJJ TEAM
Dzamal Abdulhalikov TOP TEAM FIGHT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
1-41
Završeno
Marat Gadjikurbanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Movsar Timerbiev BERKUT BJJ TEAM Pobeda po poenima - 04:26
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1)
5-29
Završeno
Magomed-Emi Tabaev
Pobeda po poenima - 05:00
Mansur Kurbabagamaev Agate team
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 1)
6-37
Završeno
Ismail Kurbanov
Agate team
Dmitrij Terloyev CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Završnicom - 02:36
Adult GI / Blue / 95+ kg
(Day 1)
4-46
Završeno
Magomed Khasanov
BERKUT BJJ TEAM
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Dmitri Kirillov STRELA TEAM
Adult GI / White / 95 kg
(Day 1)
Završeno
Asger Asgerov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Pobeda bez borbe
Islam Seiev BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-36
Završeno
Makhach Tazudinov
UNIVERSAL FIGHTERS
Yunadi Tembulatov BERKUT BJJ TEAM Pobedio Završnicom - 03:58
Adult GI / Purple / 85 kg
(Day 1)
6-38
Završeno
Zelimhan Kasaev
ABBAS
Islam Ibragimov BERKUT BJJ TEAM Pobeda po poenima - 06:00
Kids III NO - GI / White / 25 kg
(Day 1)
4-48
Završeno
Dzabrail Abubakarov
Berkutjj Urus
Djamal Shurdumov CHECKMAT MOSCOW\ADAEV TEAM KOVROV Pobedio Završnicom - 01:32
Adult GI / White / 95 kg
(Day 1)
2-43
Završeno
Suleiman Nezhvedilov
TEAM ABUBAKAROVA
Pobeda po poenima - 05:00
Apti Mantsaev BERKUT BJJ TEAM
Master 1 GI / White / 95+ kg
(Day 1)
Završeno
AZAMAT Kubanov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Pobeda bez borbe
Muslim Sagaev BERKUT BJJ TEAM
Master 1 GI / White / 95+ kg
(Day 1)
Završeno
AZAMAT Kubanov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Muslim Tapaev Pobeda bez borbe
Adult GI / Purple / 95 kg
(Day 1)
5-32
Završeno
Bekaev Shamil
BERKUT BJJ TEAM
Pobedio Završnicom
Islam Madaev BERKUT BJJ TEAM
Kids III NO - GI / White / 25 kg
(Day 1)
4-50
Završeno
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Pobedio Završnicom - 00:40
ARTEM SIROTIN Strela Team (official)
Master 1 GI / White / 75 kg
(Day 1)
1-42
Završeno
Iton Shamsadov
Marat Gadjikurbanov TOP TEAM FIGHT CLUB Pobedio Završnicom - 00:05
Adult GI / Purple / 95+ kg
(Day 1)
Završeno
Elderhan Machukaev
BERKUT BJJ TEAM
Adam Amakhanov Old School BJJ Pobeda bez borbe
Master 1 GI / White / 95+ kg
(Day 1)
1-44
Završeno
Hasan Usmanov
BERKUT BJJ TEAM
Pobeda po poenima
Adam Serbiev BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-41
Završeno
Gazimagomed Abdulagadjiev
Team Stels
Unknown User Pobedio Završnicom - 01:22