Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR NO - GI / White / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-25
Färdig
Dmitrij Zuev
Tamerlan Gareev Strela Team (official) Vann på Submission - 00:36
INFANT NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-13
Färdig
Danil Revenko
Strela Team (official)
Ruslan Kaloyan Strela Team (official) Vann på Submission - 00:42
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-20
Färdig
Nikita Kondratev
BJF TEAM
Pavel Vakulenko CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 03:07
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-22
Färdig
Karim Rakhimov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Kenzhegaliyev Ansar ALLIANCE AKSAY KZ Vann på Submission - 03:53
INFANT NO - GI / White / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-22
Färdig
Aktilek Magzom
ALLIANCE AKSAY KZ
Bogdan Zotov Gojira team Vann på Submission - 00:21
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-15
Färdig
Elisej Ogleznev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Timur Golubev Академия единоборств "VICTORY TEAM" Vann på poäng - 04:00
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-18
Färdig
Yaroslav Zuvak
Strela Team (official)
Nikita Denisenko Gojira team Vann på poäng - 04:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-19
Färdig
Arsenij Pozarskij
A-FORCE BJJ
Vann på poäng - 03:00
Egor Gutin MATA LEAO
INFANT NO - GI / White / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-20
Färdig
Roman Sirinov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på poäng - 04:00
Mihail Ovchinnikov Strela Team (official)
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-21
Färdig
Ashot Markaryan
Strela Team (official)
Vann på Submission - 01:25
Timur Enturaev Strela Team (official)
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-16
Färdig
Sarhan Babaev
A-FORCE BJJ
Ruslan Alibekov Strela Team (official) Vann på poäng - 04:00
INFANT NO - GI / White / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-23
Färdig
Artem Sajgin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på poäng - 04:00
Artem Zharkov Strela Team (official)
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-19
Färdig
Konstantin Migurskij
Frota Team Nogueira
Bulat Akhmetianov Strela Team (official) Vann på Submission - 03:46
TEEN NO - GI / Grey and Yellow / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-24
Färdig
Ivan Kosinov
Gojira team
Vann på poäng - 04:00
Damir Zayganov Strela Team (official)
JUNIOR NO - GI / White / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-22
Färdig
IGNATIJ VOROTNIKOV
Strela Team (official)
Daniar Salihzanov Vann på poäng - 04:00
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-18
Färdig
Egor BELOBORODOV
Gojira team
Vann på Submission - 00:44
Vsevolod Dumcev Fight & Fitness
TEEN NO - GI / White / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-28
Färdig
Sergej Smykov
Strela Team (official)
Vagif Orudzhov Strela Team (official) Vann på Submission - 03:18
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-23
Färdig
Damir Abishov
Strela Team (official)
Vann på poäng - 04:00
Eli Paniashvili Gymnasium
TEEN NO - GI / Orange and Green / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-22
Färdig
Matvej Antonov
Strela Team (official)
Aleksandr Yanakov Strela Team (official) Vann på poäng - 04:00
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Färdig
Denis Cernov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Sarhan Babaev A-FORCE BJJ Vann på Walkover
JUNIOR NO - GI / Orange and Green / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-18
Färdig
Andrew Mityashin
Gojira team
Vann på poäng - 04:00
Zakhar Eremin Gymnasium
TEEN NO - GI / Orange and Green / 65 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-24
Färdig
Hrebtov Timir
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Vlad Kochubinskiy AF Academy Vann på poäng - 04:00
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-20
Färdig
Timofey Kurbanov
BJF TEAM
Denni Nalgiev Agate team Vann på Submission - 00:27
JUNIOR NO - GI / White / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-26
Färdig
Zahongir Masaripov
Strela Team (official)
Vann på Submission - 02:36
Dmitrij Zuev
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-20
Färdig
Semen Morkovin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Egor Gutin MATA LEAO Vann på poäng - 03:00
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-21
Färdig
Makar SMORODIN
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på Submission - 02:21
Vladislav Bannyh CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-19
Färdig
Oskar Zajnullin
Strela Team (official)
Roman Ushurov BHJJ Russia Vann på poäng - 04:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-24
Färdig
Fedor Zhikhorev
Gojira team
Vann på poäng - 04:00
Simeon Akovlev Hokuto BJJ Russia
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-21
Färdig
Artem Zubarovskij
BHJJ Russia
Vann på Submission - 00:38
Arsenij Pozarskij A-FORCE BJJ
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-22
Färdig
Nikita Kondratev
BJF TEAM
Vann på Submission - 00:45
Timur Enturaev Strela Team (official)
JUNIOR NO - GI / White / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-27
Färdig
Ruzanov Platon
Jungle Bjj
Vann på Submission - 00:50
Tamerlan Gareev Strela Team (official)
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-20
Färdig
Unknown User
SATTI LUX STROY AOJ
Magomed Murtazaliev BHJJ Russia Vann på Submission - 01:42