Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
7-48
Färdig
Nidzhat Safarov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Magomedarif Acaev UNIVERSAL FIGHTERS Vann på poäng - 05:00
MASTER 2 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
4-63
Färdig
Unknown User
Strela Team (official)
Rasul Ziazikov AKHMAT JIU-JITSU Vann på Submission - 00:47
YOUTH GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-54
Färdig
Said Nabiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Roman Ivashchenko Vann på Submission - 01:38
TEEN GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
1-60
Färdig
Nikita Zhukov
Gojira team
Unknown User Dzangiev Vann på Submission - 02:24
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-55
Färdig
Aleksej Eleshin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Nikita Timoshenko CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng
MASTER 1 GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
5-50
Färdig
Rustem Ziatdinov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Vann på Submission - 03:28
Sergey Vyalkin Gymnasium
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-56
Färdig
Murad Nazmutdinov
Agate team
Vann på poäng - 04:00
Zahar Kuznecov A-FORCE BJJ
JUVENILE GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-53
Färdig
Salikh Vanatiev
Agate team
Vann på poäng - 04:00
Mikhail Bukhman Strela Team (official)
MASTER 2 GI / White / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
Färdig
Gadzimurad Ismailov
UNIVERSAL FIGHTERS
Roman Eleshin LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på Walkover
TEEN GI / Orange and Green / 65 kg
(DAY 1 - GI)
Färdig
Mark Neverov
Gojira team
Vann på Walkover
Ian Khokhlov Gymnasium
JUVENILE GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-60
Färdig
Kurban Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på poäng - 04:00
Unknown User AKHMAT JIU-JITSU
ADULT GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
7-49
Färdig
Osman Kadiev
Liberty
Vann på Submission - 04:01
Emran Israfilov UNIVERSAL FIGHTERS
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
1-61
Färdig
Samarddin Mahmadalizoda
Gojira team
Unknown User Teboev Vann på Submission - 03:46
ADULT GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
5-53
Färdig
Nikita Teritsa
AF Academy
Vann på Submission - 00:40
Andrey Psarev
MASTER 2 GI / Brown / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
6-53
Färdig
Denis Soshilov
Strela Team (official)
Azamat Otarov CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng - 06:00
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
Färdig
EGOR MARIN
Supernova BJJ Academy
Artem Mozhaev Supernova BJJ Academy Vann på Walkover
ADULT GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
5-54
Färdig
Habib Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på poäng - 05:00
Kamran Ismailov UFC GYM RUSSIA
JUVENILE GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-54
Färdig
Denis Ibragimov
Supernova BJJ Academy
Ilya Kuznetsov LION ACADEMY Vann på poäng - 04:00
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
1-62
Färdig
Apandi Amagaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Ashurbekov Khamza TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på poäng - 04:00
JUVENILE GI / Blue / 60 kg
(DAY 1 - GI)
3-52
Färdig
Iskander Gabitov
Flow Jiu Jitsu Academy
Sulim Adaev Академия единоборств "VICTORY TEAM" Vann på poäng - 04:00
MASTER 2 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
4-64
Färdig
Arsen Radzabov
Pridebjj
Vann på Submission - 02:25
Artem Lipatov UFC GYM RUSSIA
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-57
Färdig
Vladimir Nagoranskij
Gymnasium
Shamil Mamakaev AKHMAT JIU-JITSU Vann på poäng - 04:00
ADULT GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
7-50
Färdig
Roman Borisov
-LION academy-
Magomedarif Acaev UNIVERSAL FIGHTERS Vann på poäng - 05:00
TEEN GI / Orange and Green / 60 kg
(DAY 1 - GI)
2-51
Färdig
Mark Aksenov
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission
Amir Alkov Supernova BJJ Academy
TEEN GI / Orange and Green / 65 kg
(DAY 1 - GI)
1-59
Färdig
Amal Akhtaev
Davi Ramos JJ Academy
Vann på poäng - 04:00
Maksim Kurzhonkov Supernova BJJ Academy
MASTER 2 GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
3-55
Färdig
Stanislav Kalugin
Strela Team (official)
Alexander Dmitriev Gymnasium Vann på poäng - 05:00
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-58
Färdig
Nikita Timoshenko
CHECKMAT INTERNATIONAL
Murad Nazmutdinov Agate team Vann på poäng - 04:00
MASTER 2 GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-67
Färdig
Marat Fattahov
FLOW RUSSIA
Vann på poäng
Magomed Aliev GF Team Russia
ADULT GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-53
Färdig
Hasmagomed Sihahmedov
Agate team
Umma Magomedov CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng - 05:00
MASTER 2 GI / White / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
6-52
Färdig
Oleg Kirilyuk
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Roman Eleshin LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på poäng - 05:00
JUVENILE GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-55
Färdig
Mikhail Bukhman
Strela Team (official)
Vann på poäng - 04:00
Denis Ibragimov Supernova BJJ Academy
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
1-63
Färdig
Unknown User Teboev
Vann på poäng - 04:00
Murtazali Gadzhiev KAYLAS TEAM