Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR NO - GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Färdig
Ilvina Bikbaeva
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Walkover
Maria Francuk LUDUS ALLIANCE RUSSIA
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-4
Färdig
Makar Savin
Strela Team (official)
Vann på Submission - 02:31
Kirill Mangutov
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-5
Färdig
Pavel Pallon
Moscow Hero School
Vann på poäng - 02:00
Mateo Froltsov UNIVERSAL FIGHTERS
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-3
Färdig
Akhmed Zaurbaev
AKHMAT JIU-JITSU
Abdurahman Bagavutdinov Agate team Vann på Submission - 00:17
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Färdig
Artem Orlov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vladislav Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på Walkover
ADULT NO - GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-2
Färdig
Marina Ivanova
Strela Team (official)
Vann på Submission - 00:54
Darina Nikiforova ICON INTERNATIONAL
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-2
Färdig
Aleksej Kiriak
ZR Team Hungary
Vann på poäng - 03:00
Zaur Saruglanov ICON INTERNATIONAL
KIDS III NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-4
Färdig
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Ilia Kuznetsov Supernova BJJ Academy Vann på poäng - 03:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-5
Färdig
Artem Chepaksov
Gojira team
Lev Sitnikov 22 FIGHT CLUB Vann på poäng - 03:00
ADULT NO - GI FEMALE / Blue & Purple / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Färdig
Faina Khashaeva
Strela Team (official)
Alfia Hazieva FLOW RUSSIA Vann på Walkover
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-8
Färdig
Dmitrij Ivanov
ISLAM TEAM
Ismail Nalgiev CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 00:40
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-5
Färdig
Yulia Ivanova
ISLAM TEAM
Vann på poäng - 03:00
Margarita Radulevic LUDUS ALLIANCE RUSSIA
JUNIOR NO - GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-8
Färdig
Viktoria Moksunova
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 04:00
Elena Ivanova Strela Team (official)
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-4
Färdig
Dzafar Pirbaev
Agate team
Valid Aliev Akbar Top Team Vann på poäng - 03:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-7
Färdig
USMAN OSPAN
Vladislav Muravlev CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 02:06
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Färdig
Vladislav Pinchuk
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy Vann på Walkover
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-6
Färdig
Makar Savin
Strela Team (official)
Vann på Submission - 01:43
Aleksandr Gorelov Gojira team
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Färdig
Akhmed Zaurbaev
AKHMAT JIU-JITSU
Vann på Walkover
Abramov Mark Moscow Hero School
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-6
Färdig
Artem Zadoroznyj
ZR Team Hungary
Mateo Froltsov UNIVERSAL FIGHTERS Vann på poäng - 02:00
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-6
Färdig
Evangelina Vaganova
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Polina Pozdeeva 22 FIGHT CLUB Vann på Submission
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-4
Färdig
Karen Gazoyan
Moscow Hero School
Vladislav Gordon CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 01:10
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-3
Färdig
Artem Novikov
ZR Team Hungary
Zakhar Frolov Gojira team Vann på Submission - 01:57
INFANT NO - GI / White / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-9
Färdig
Assad Albakov
BERKUT BJJ TEAM
Vann på poäng - 04:00
David Faizullin Agate team
ADULT NO - GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-3
Färdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Vann på poäng - 05:00
Darina Nikiforova ICON INTERNATIONAL
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-9
Färdig
Ismail Nalgiev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 00:54
Mukhammad Amin Zaytayev Mario Bros BJJ Kazakhstan
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-8
Färdig
Gleb Bobrov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Roman Timakov Universal Jiu Jitsu Vann på Submission
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-5
Färdig
Ahmad Aliev
Agate team
Vann på Submission - 00:55
Sinan Mamedov Gojira team
ADULT NO - GI FEMALE / Blue & Purple / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-1
Färdig
Olga Golunenko
EVOLVE BJJ
Alfia Hazieva FLOW RUSSIA Vann på Submission - 01:20
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-8
Färdig
Nikolay Kostyukov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Andrew Mityashin Gojira team Vann på Submission - 01:47
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-7
Färdig
LEONID MOLODTSOV
22 FIGHT CLUB
Vann på Submission - 01:42
Pavel Pallon Moscow Hero School
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-4
Färdig
Rodion Nikolenko
Moscow Hero School
Gleb Rastagaev Академия единоборств "VICTORY TEAM" Vann på poäng - 03:00
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 42.5+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-8
Färdig
Sofya Glazyrina
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 00:27
Varvara Aleshkina Supernova BJJ Academy