Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR NO - GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
終了
Ilvina Bikbaeva
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Walkover
Maria Francuk LUDUS ALLIANCE RUSSIA
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-4
終了
Makar Savin
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:31
Kirill Mangutov
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-5
終了
Pavel Pallon
Moscow Hero School
Won by points - 02:00
Mateo Froltsov UNIVERSAL FIGHTERS
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-3
終了
Akhmed Zaurbaev
AKHMAT JIU-JITSU
Abdurahman Bagavutdinov Agate team Won by Submission - 00:17
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
終了
Artem Orlov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vladislav Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Walkover
ADULT NO - GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-2
終了
Marina Ivanova
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:54
Darina Nikiforova ICON INTERNATIONAL
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-2
終了
Aleksej Kiriak
ZR Team Hungary
Won by points - 03:00
Zaur Saruglanov ICON INTERNATIONAL
KIDS III NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-4
終了
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Ilia Kuznetsov Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-5
終了
Artem Chepaksov
Gojira team
Lev Sitnikov 22 FIGHT CLUB Won by points - 03:00
ADULT NO - GI FEMALE / Blue & Purple / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
終了
Faina Khashaeva
Strela Team (official)
Alfia Hazieva FLOW RUSSIA Won by Walkover
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-8
終了
Dmitrij Ivanov
ISLAM TEAM
Ismail Nalgiev CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 00:40
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-5
終了
Yulia Ivanova
ISLAM TEAM
Won by points - 03:00
Margarita Radulevic LUDUS ALLIANCE RUSSIA
JUNIOR NO - GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-8
終了
Viktoria Moksunova
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 04:00
Elena Ivanova Strela Team (official)
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-4
終了
Dzafar Pirbaev
Agate team
Valid Aliev Akbar Top Team Won by points - 03:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-7
終了
USMAN OSPAN
Vladislav Muravlev CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 02:06
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
終了
Vladislav Pinchuk
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy Won by Walkover
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-6
終了
Makar Savin
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:43
Aleksandr Gorelov Gojira team
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
終了
Akhmed Zaurbaev
AKHMAT JIU-JITSU
Won by Walkover
Abramov Mark Moscow Hero School
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-6
終了
Artem Zadoroznyj
ZR Team Hungary
Mateo Froltsov UNIVERSAL FIGHTERS Won by points - 02:00
KIDS III NO - GI GIRLS / Grey and Yellow / 27.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-6
終了
Evangelina Vaganova
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Polina Pozdeeva 22 FIGHT CLUB Won by Submission
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-4
終了
Karen Gazoyan
Moscow Hero School
Vladislav Gordon CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 01:10
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-3
終了
Artem Novikov
ZR Team Hungary
Zakhar Frolov Gojira team Won by Submission - 01:57
INFANT NO - GI / White / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-9
終了
Assad Albakov
BERKUT BJJ TEAM
Won by points - 04:00
David Faizullin Agate team
ADULT NO - GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-3
終了
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Won by points - 05:00
Darina Nikiforova ICON INTERNATIONAL
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-9
終了
Ismail Nalgiev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 00:54
Mukhammad Amin Zaytayev Mario Bros BJJ Kazakhstan
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-8
終了
Gleb Bobrov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Roman Timakov Universal Jiu Jitsu Won by Submission
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-5
終了
Ahmad Aliev
Agate team
Won by Submission - 00:55
Sinan Mamedov Gojira team
ADULT NO - GI FEMALE / Blue & Purple / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-1
終了
Olga Golunenko
EVOLVE BJJ
Alfia Hazieva FLOW RUSSIA Won by Submission - 01:20
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-8
終了
Nikolay Kostyukov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Andrew Mityashin Gojira team Won by Submission - 01:47
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-7
終了
LEONID MOLODTSOV
22 FIGHT CLUB
Won by Submission - 01:42
Pavel Pallon Moscow Hero School
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-4
終了
Rodion Nikolenko
Moscow Hero School
Gleb Rastagaev Академия единоборств "VICTORY TEAM" Won by points - 03:00
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 42.5+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-8
終了
Sofya Glazyrina
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 00:27
Varvara Aleshkina Supernova BJJ Academy