Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-46
Färdig
Ivan Lesnykh
GF Team Russia
Yaroslav Protovchanskiy Piratas BJJ Academy Vann på poäng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-47
Färdig
Allahverdi Ashurbekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på Submission - 04:39
Sergej Lunkov Piratas BJJ Academy
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-49
Färdig
Iraziev Kehursa
UNIVERSAL FIGHTERS
Rasul Ataev TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på Submission - 01:19
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
2-49
Färdig
Amin Tlipiev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Vann på poäng - 04:59
Rasul Shabanov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
5-53
Färdig
Amir Ragimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på poäng - 05:00
Artur Saribekyan Bjj Alex team
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
3-49
Färdig
Tucalov Magomed
Agate team
Islam Mutasev Agate team Vann på Submission - 01:52
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-47
Färdig
RUSLAN KHASHBA
AF Academy
Yaroslav Protovchanskiy Piratas BJJ Academy Vann på Submission - 01:22
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
Färdig
Iraziev Kehursa
UNIVERSAL FIGHTERS
Rasul Shabanov TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på Walkover - 00:07
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-41
Färdig
Said Nabiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på Submission - 03:15
Konstantin Nesterov AF Academy
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-45
Färdig
Arbi Kahriev
Agate team
Raffael Movsesyan Academy of Grappling Vann på poäng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-50
Färdig
Rasul Ataev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på poäng - 05:00
Amin Tlipiev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
Färdig
Said Nabiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på Walkover
Amir Ragimov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-46
Färdig
RUSLAN KHASHBA
AF Academy
Arbi Kahriev Agate team Vann på poäng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
Färdig
Tucalov Magomed
Agate team
Amir Ragimov TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på Walkover
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-48
Färdig
Yaroslav Protovchanskiy
Piratas BJJ Academy
Vann på Submission - 02:32
Raffael Movsesyan Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-42
Färdig
Islam Mutasev
Agate team
Said Nabiev TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på poäng - 05:00
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-1
Färdig
Filipp Trufmanov
Gurza Team
Muhammad Guseynov Agate team Vann på Submission - 00:53
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-1
Färdig
Mihail Necipuruk
Gojira team
Vann på Submission - 00:50
Abdulla Radzabov Strela Team (official)
KIDS III NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-1
Färdig
Yusuf Musaev
BORZ JIU JITSU
Dmitrij Rezankin Checkmat 161 Vann på Submission - 00:41
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Färdig
VICTORIA KHRAMOVA
Strela Team (official)
Vann på Walkover - 01:51
Ahmad Ibragimov Agate team
KIDS II NO - GI / Colorful / 27 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-1
Färdig
Semen Khazanovich
Checkmat 161
Vann på poäng - 02:00
Daniil Gusev Strela Team (official)
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-1
Färdig
Anvar Merkuev
BORZ JIU JITSU
ALEKSANDR KOMAROV AF Academy Vann på poäng - 03:00
KIDS III NO - GI / White / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-1
Färdig
Artem Otreshko
Checkmat 161
Nikita Klepickij Strela Team (official) Vann på poäng - 03:00
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-2
Färdig
Ivan Skidanov
Gurza Team
Ahmed Zaurbaev AKHMAT JIU-JITSU Vann på Submission - 00:20
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-3
Färdig
Potap Goryainov
Checkmat 161
Ahmad Nurmagomedov Agate team Vann på Submission - 00:57
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-2
Färdig
Mihail Zakhryapin
Клуб единоборств СОКОЛ
Dmitrij Boldyrev Checkmat 161 Vann på poäng - 02:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-4
Färdig
Bogdan Skorohodov
Gurza Team
Vann på Submission - 03:17
Sultan Arslanbekov Pridebjj
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Färdig
Aleksandr Olenuk
AF Academy
Muhammad Aliev Strela Team (official) Vann på Walkover
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 40+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-4
Färdig
Artem Zhukov
Checkmat 161
Tagir Gappasov Strela Team (official) Vann på Submission - 01:03
KIDS II NO - GI / Colorful / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-2
Färdig
Muhammad Guseynov
Agate team
Vann på poäng - 02:00
Roman Rekunov Strela Team (official)
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Färdig
Ibragim Eminov
Agate team
Timofej Solodkij Vann på Walkover
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Färdig
Unknown User Sobuddinov
AF Academy
Vann på Walkover - 02:00
Ashab Iduev AKHMAT JIU-JITSU