Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
6-40
Färdig
Konstantin Nesterov
AF Academy
Magomed Ibragimov UNIVERSAL FIGHTERS Vann på poäng - 05:00
ADULT GI / White / 75 kg
(DAY 1 - GI)
3-36
Färdig
Ramazan Sulejmanov
Agate team
Vann på Submission - 03:26
Ahmed Gitinovasov TOP TEAM FIGHT CLUB
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
7-42
Färdig
Magomed YUSUPOV
BCJJ
Amal Akhtaev Davi Ramos JJ Academy Vann på Submission - 02:50
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-41
Färdig
Shamil Mamakaev
AKHMAT JIU-JITSU
Magomednabi Gadzhiev KAYLAS TEAM Vann på Submission - 01:35
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
3-39
Färdig
Artur Saribekyan
Bjj Alex team
Vann på poäng - 05:00
Evgenij Kuzmin AF Academy
ADULT GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-38
Färdig
Boris Ursu
Bjj Alex team
Magomedrasul Gadziev TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på poäng - 05:00
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
7-43
Färdig
Ashurbekov Khamza
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på Submission - 02:09
Andrey Khlystov Academy of Grappling
ADULT GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
1-41
Färdig
Sabir Medzhidov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Amir Ragimov TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 & 2 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
4-35
Färdig
ARTEM Chernyshev
Jungle Bjj
Andrey Zakutniy Bjj Alex team Vann på poäng - 06:00
JUVENILE ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
8-40
Färdig
Aslam Shigapov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Tumso Sukiev AKHMAT JIU-JITSU Vann på poäng - 04:00
ADULT GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-39
Färdig
Amin Tlipiev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Basir Shavagatov AF Academy Vann på poäng - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-42
Färdig
Kurban Kazakbiev
KAYLAS TEAM
Vann på poäng - 05:00
Vladimir Kirilyuk AF Academy
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
Färdig
Mirza Murtazaliev
Academy of Grappling
Vann på Walkover - 03:07
Rustam Bilalov TOP TEAM FIGHT CLUB
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
7-44
Färdig
Magomed YUSUPOV
BCJJ
Vann på poäng - 04:00
Andrey Khlystov Academy of Grappling
ADULT GI / Blue / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
4-38
Färdig
Sergej Shcherbakov
Bjj Alex team
Tucalov Magomed Agate team Vann på Submission - 04:10
ADULT GI / Purple / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-41
Färdig
Arbi Kahriev
Agate team
Vann på poäng - 06:00
Dmitrij Zaharov AF Academy
ADULT GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
8-41
Färdig
Balgisi Bajsongurov
KAYLAS TEAM
Bagama Magomedov CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 & 2 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
4-36
Färdig
Kirill Selutin
COSSACK LINE
Vann på poäng - 06:00
ARTEM Chernyshev Jungle Bjj
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
7-45
Färdig
Amal Akhtaev
Davi Ramos JJ Academy
Ashurbekov Khamza TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på poäng - 04:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-43
Färdig
Arsenii Makkeka
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Imam Dzamirzeev Agate team Vann på poäng - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-44
Färdig
Magomednabi Gadzhiev
KAYLAS TEAM
Kurban Kazakbiev KAYLAS TEAM Vann på Submission - 00:35
ADULT GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
8-42
Färdig
Balgisi Bajsongurov
KAYLAS TEAM
Renat Gerejhanov Vann via diskvalificering
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-42
Färdig
Sergey Vlasov
Strela Team (official)
Dmitri Bartel Titan Jiu Jitsu Moscow Vann via diskvalificering - 04:39
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-45
Färdig
Ullubii Daniyalov
KAYLAS TEAM
Imam Dzamirzeev Agate team Vann på Submission - 01:04
MASTER 1 & 2 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
4-37
Färdig
Gusein Bagomedov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 06:00
Andrey Zakutniy Bjj Alex team
ADULT GI / Purple / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-42
Färdig
Konstantin Bobrov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Habib Garuev AKHMAT JIU-JITSU Vann på poäng - 06:00
ADULT GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
8-43
Färdig
Renat Gerejhanov
Bagama Magomedov CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng - 01:55
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-46
Färdig
Magomednabi Gadzhiev
KAYLAS TEAM
Ullubii Daniyalov KAYLAS TEAM Vann på Submission - 00:39
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-42
Färdig
Khoren Gasparyan
Bjj Alex team
Vann på poäng - 06:00
Aleksandr Eliseev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
3-41
Färdig
Armen Petrosyan
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vann på Submission - 03:01
Vladimir Solovev COSSACK LINE
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
3-42
Färdig
Nikolay Pesterov
Strela Team (official)
Vadim Yaskevich КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på poäng - 04:16
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-47
Färdig
Kurban Kazakbiev
KAYLAS TEAM
Imam Dzamirzeev Agate team Vann på Submission - 03:09