Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
6-40
Ferdig
Konstantin Nesterov
AF Academy
Magomed Ibragimov UNIVERSAL FIGHTERS Seier med poeng - 05:00
ADULT GI / White / 75 kg
(DAY 1 - GI)
3-36
Ferdig
Ramazan Sulejmanov
Agate team
Seier på submission - 03:26
Ahmed Gitinovasov TOP TEAM FIGHT CLUB
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
7-42
Ferdig
Magomed YUSUPOV
BCJJ
Amal Akhtaev Davi Ramos JJ Academy Seier på submission - 02:50
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-41
Ferdig
Shamil Mamakaev
AKHMAT JIU-JITSU
Magomednabi Gadzhiev KAYLAS TEAM Seier på submission - 01:35
ADULT GI / Blue / 65 kg
(DAY 1 - GI)
3-39
Ferdig
Artur Saribekyan
Bjj Alex team
Seier med poeng - 05:00
Evgenij Kuzmin AF Academy
ADULT GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-38
Ferdig
Boris Ursu
Bjj Alex team
Magomedrasul Gadziev TOP TEAM FIGHT CLUB Seier med poeng - 05:00
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
7-43
Ferdig
Ashurbekov Khamza
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier på submission - 02:09
Andrey Khlystov Academy of Grappling
ADULT GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
1-41
Ferdig
Sabir Medzhidov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Amir Ragimov TOP TEAM FIGHT CLUB Seier med poeng - 05:00
MASTER 1 & 2 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
4-35
Ferdig
ARTEM Chernyshev
Jungle Bjj
Andrey Zakutniy Bjj Alex team Seier med poeng - 06:00
JUVENILE ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
8-40
Ferdig
Aslam Shigapov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Tumso Sukiev AKHMAT JIU-JITSU Seier med poeng - 04:00
ADULT GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
2-39
Ferdig
Amin Tlipiev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Basir Shavagatov AF Academy Seier med poeng - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-42
Ferdig
Kurban Kazakbiev
KAYLAS TEAM
Seier med poeng - 05:00
Vladimir Kirilyuk AF Academy
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Mirza Murtazaliev
Academy of Grappling
Seier på Walkover - 03:07
Rustam Bilalov TOP TEAM FIGHT CLUB
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
7-44
Ferdig
Magomed YUSUPOV
BCJJ
Seier med poeng - 04:00
Andrey Khlystov Academy of Grappling
ADULT GI / Blue / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
4-38
Ferdig
Sergej Shcherbakov
Bjj Alex team
Tucalov Magomed Agate team Seier på submission - 04:10
ADULT GI / Purple / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-41
Ferdig
Arbi Kahriev
Agate team
Seier med poeng - 06:00
Dmitrij Zaharov AF Academy
ADULT GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
8-41
Ferdig
Balgisi Bajsongurov
KAYLAS TEAM
Bagama Magomedov CHECKMAT INTERNATIONAL Seier med poeng - 05:00
MASTER 1 & 2 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
4-36
Ferdig
Kirill Selutin
COSSACK LINE
Seier med poeng - 06:00
ARTEM Chernyshev Jungle Bjj
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
7-45
Ferdig
Amal Akhtaev
Davi Ramos JJ Academy
Ashurbekov Khamza TOP TEAM FIGHT CLUB Seier med poeng - 04:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-43
Ferdig
Arsenii Makkeka
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Imam Dzamirzeev Agate team Seier med poeng - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-44
Ferdig
Magomednabi Gadzhiev
KAYLAS TEAM
Kurban Kazakbiev KAYLAS TEAM Seier på submission - 00:35
ADULT GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
8-42
Ferdig
Balgisi Bajsongurov
KAYLAS TEAM
Renat Gerejhanov Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-42
Ferdig
Sergey Vlasov
Strela Team (official)
Dmitri Bartel Titan Jiu Jitsu Moscow Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:39
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-45
Ferdig
Ullubii Daniyalov
KAYLAS TEAM
Imam Dzamirzeev Agate team Seier på submission - 01:04
MASTER 1 & 2 GI / Purple / 80 kg
(DAY 1 - GI)
4-37
Ferdig
Gusein Bagomedov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier med poeng - 06:00
Andrey Zakutniy Bjj Alex team
ADULT GI / Purple / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-42
Ferdig
Konstantin Bobrov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Habib Garuev AKHMAT JIU-JITSU Seier med poeng - 06:00
ADULT GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
8-43
Ferdig
Renat Gerejhanov
Bagama Magomedov CHECKMAT INTERNATIONAL Seier med poeng - 01:55
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-46
Ferdig
Magomednabi Gadzhiev
KAYLAS TEAM
Ullubii Daniyalov KAYLAS TEAM Seier på submission - 00:39
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-42
Ferdig
Khoren Gasparyan
Bjj Alex team
Seier med poeng - 06:00
Aleksandr Eliseev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
3-41
Ferdig
Armen Petrosyan
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Seier på submission - 03:01
Vladimir Solovev COSSACK LINE
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
3-42
Ferdig
Nikolay Pesterov
Strela Team (official)
Vadim Yaskevich КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Seier med poeng - 04:16
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-47
Ferdig
Kurban Kazakbiev
KAYLAS TEAM
Imam Dzamirzeev Agate team Seier på submission - 03:09