Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
5-13
Закінчено
Konstantin Migurskij
Frota Team Nogueira
Nikita Denisenko Gojira team Won by points - 04:00
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-11
Закінчено
Ramzan Mulikov
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:19
Artem Ulanov BHJJ Russia
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-12
Закінчено
Rasul Sadykov
Pavel Vakulenko CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 00:35
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
6-12
Закінчено
Yaroslav Pavlov
BJF TEAM
Won by points - 03:00
Platon Podgrebelniy LION ACADEMY
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
7-13
Закінчено
Nikita Petrov
Strela Team (official)
Konstantin Kireev Gymnasium Won by Submission - 03:21
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-13
Закінчено
Egor Gutin
MATA LEAO
Olzhas Dussinbayev ALLIANCE AKSAY KZ Won by points - 03:00
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-12
Закінчено
Ila Galiullin
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:19
Maksim Korotkij Gymnasium
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
Закінчено
Aleksej Kornetov
MATA LEAO
Won by Walkover
Abubakr Tagirov
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
6-13
Закінчено
Emir Musin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 03:00
Arsentiy Mazhaev Frota Team Nogueira
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-13
Закінчено
Maksim Zakharov
BHJJ Russia
Won by points - 04:00
Ilya Kalinin Strela Team (official)
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
7-11
Закінчено
Pavel Russkin
BHJJ Russia
Won by Submission - 01:33
Arslan Nasrulaev Strela Team (official)
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
4-14
Закінчено
Lev Znamenskii
Gymnasium
Won by points - 04:00
Danil Revenko Strela Team (official)
INFANT GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 1 - GI)
5-10
Закінчено
Tagir Gappasov
Strela Team (official)
Anvar Urazbahtin LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 01:35
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-14
Закінчено
Artem Zubarovskij
BHJJ Russia
Won by points - 03:00
Arsenij Pozarskij A-FORCE BJJ
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-13
Закінчено
Artem Mavlianov
Strela Team (official)
Won by points - 03:00
Aleksandr Mentinenko BHJJ Russia
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
5-14
Закінчено
Bulat Minazov
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:19
Ramzes Merkickij Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
6-14
Закінчено
Damir Musaev
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:53
Amir Nurgaliev Agate team
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-14
Закінчено
Ashot Markaryan
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:41
Selim Khekimov CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-15
Закінчено
Ratmir Battalov
BHJJ Russia
Olzhas Dussinbayev ALLIANCE AKSAY KZ Won by Submission - 00:15
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-14
Закінчено
Ramzan Mulikov
Strela Team (official)
Ila Galiullin Strela Team (official) Won by points - 03:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-14
Закінчено
Akov Lomaev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Amir Garipov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-17
Закінчено
Kirill KHovantsev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 02:12
Abdulo Murodov Gracie Barra Sevastopol
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-15
Закінчено
Nikita Kondratev
BJF TEAM
Samir Falahiev CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 00:31
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
7-14
Закінчено
Daniil Yushkov
ALLIANCE AKSAY KZ
Konstantin Kireev Gymnasium Won by points - 04:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
6-15
Закінчено
Chingiz Gasymov
Gymnasium
Won by Submission - 01:41
Georgiy Mazhaev Frota Team Nogueira
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
5-15
Закінчено
Egor Utrov
Gojira team
Won by Submission - 02:28
Yaroslav Zuvak Strela Team (official)
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-18
Закінчено
Ruslan Volcenko
BJF TEAM
Won by Submission - 01:41
Igor Korovin CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
7-15
Закінчено
Aleksej Kornetov
MATA LEAO
Won by points - 04:00
Kirill Kupcik Strela Team (official)
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
6-16
Закінчено
Yaroslav Pavlov
BJF TEAM
Won by points - 03:00
Emir Musin CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-17
Закінчено
Anvar Asaubaev
ALLIANCE AKSAY KZ
Arsenij Urasov Gracie Barra Sevastopol Won by points - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-18
Закінчено
Damir Abishov
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Eli Paniashvili Gymnasium
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-13
Закінчено
Roman Timakov
BJJ.Parnas
Artem Orlov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 04:00