Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-16
Закінчено
Savva Pranicnikov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 04:00
Pavel Vakulenko CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-16
Закінчено
Arsenij Pozarskij
A-FORCE BJJ
Won by points - 03:00
Ratmir Battalov BHJJ Russia
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-17
Закінчено
Maksim Zakharov
BHJJ Russia
Won by points - 04:00
Ashot Markaryan Strela Team (official)
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-15
Закінчено
Aleksandr Mentinenko
BHJJ Russia
Ramzan Mulikov Strela Team (official) Won by Submission - 00:46
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
4-15
Закінчено
Abdurahman Kemberov
Agate team
Won by points - 04:00
Arsenij Ivanuskin Strela Team (official)
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-19
Закінчено
Vladimir Korneev
Strela Team (official)
Selim Sholen Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan Won by Submission - 01:13
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-12
Закінчено
Ismail Nalgiev
Agate team
Gleb Rastagaev Академия единоборств "VICTORY TEAM" Won by points - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-18
Закінчено
Klim KHarmakshanov
Strela Team (official)
Aliser Mukat SATTI LUX STROY AOJ Won by Submission - 00:52
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
5-16
Закінчено
Bulat Akhmetianov
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Denni Nalgiev Agate team
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
6-17
Закінчено
Damir Musaev
Strela Team (official)
Chingiz Gasymov Gymnasium Won by points - 03:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-19
Закінчено
Egor Maksimov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Kenzhegaliyev Ansar ALLIANCE AKSAY KZ Won by points - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-20
Закінчено
Kirill KHovantsev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ruslan Volcenko BJF TEAM Won by Submission - 01:01
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
6-20
Закінчено
Arsen Alibekov
Strela Team (official)
Avdeev Vladimir MATA LEAO Won by Decision - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
5-17
Закінчено
Nikita Denisenko
Gojira team
Timofey Kurbanov BJF TEAM Won by Submission - 00:25
JUNIOR GI / White / 50 kg
(DAY 1 - GI)
7-18
Закінчено
Niaz Miftahov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 04:00
Valery Morozov Jungle Bjj
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-18
Закінчено
Samir Falahiev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Savva Pranicnikov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Disqualification (disqualification) - 03:18
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-15
Закінчено
NIKITA NIKITIN
BHJJ Russia
Won by Submission - 03:32
Askar Urmanov Strela Team (official)
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
5-18
Закінчено
Bulat Minazov
Strela Team (official)
Vladislav Bannyh CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
3-21
Закінчено
Kusneden Dias
SATTI LUX STROY AOJ
Ruslan Alibekov Strela Team (official) Won by Submission - 03:29
JUNIOR GI / White / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-23
Закінчено
Ilaj Sigal
Gymnasium
Aristeas Polimenakos CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-20
Закінчено
Ramazan Valeev
Strela Team (official)
Fedor Chernykh Gymnasium Won by Submission - 03:08
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
7-16
Закінчено
Daniil Yushkov
ALLIANCE AKSAY KZ
Won by Submission - 02:07
Kirill Kupcik Strela Team (official)
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-19
Закінчено
Alexander Kim
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ivan Druzhinin BJF TEAM Won by Submission - 03:33
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
6-18
Закінчено
Emir Musin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Damir Musaev Strela Team (official) Won by Submission - 00:39
JUNIOR GI / White / 50 kg
(DAY 1 - GI)
7-19
Закінчено
Mihail Belkov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Leonid Dzyuba Gymnasium Won by Submission - 01:32
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-17
Закінчено
Artem Zubarovskij
BHJJ Russia
Won by points - 03:00
Olzhas Dussinbayev ALLIANCE AKSAY KZ
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-16
Закінчено
Artem Mavlianov
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:36
Ila Galiullin Strela Team (official)
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
6-21
Закінчено
Unknown User
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:12
Toncev Nikolaj Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-21
Закінчено
Vladimir Korneev
Strela Team (official)
Won by Decision
Kirill KHovantsev CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-19
Закінчено
Ashot Markaryan
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Samir Falahiev CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
5-19
Закінчено
Egor Utrov
Gojira team
Bulat Akhmetianov Strela Team (official) Won by points - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-21
Закінчено
Urij Perevozchikov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Won by Submission - 00:43
Timofej Vohmakov Gracie Barra Sevastopol