Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
4-38
انتهى
Unknown User Omarov
Agate team
Won by points - 05:00
Viacheslav Kudriashov neves brazilian jiu jitsu association
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
2-43
انتهى
Egor Salnikov
Academy of Grappling
Won by Submission - 02:53
Gennadij Pomazanov Academy of Grappling
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-50
انتهى
Vyacheslav Sotnikov
Strela Team (official)
Arsen Ramazanov Agate team Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
3-41
انتهى
Alexander Artamonov
Andrej Mitagin Academy of Grappling Won by Submission - 02:48
MASTER 1 GI / Purple / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-46
انتهى
Sergej Badalyan
Titan Jiu Jitsu Moscow
Oleg Savchenkov Universal Jiu Jitsu Won by Submission - 02:36
MASTER 1 GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
4-42
انتهى
Dmitro Kirilov
Universal Jiu Jitsu
Azamat Otarov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 01:56
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
8-52
انتهى
Vladislav Razzhivin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Walkover
Sergei Kim Academy of Grappling
MASTER 1 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
5-48
انتهى
Unknown User Britsov
UFC GYM RUSSIA
Alexey Olkhovskiy UFC GYM RUSSIA Won by Submission - 00:19
MASTER 1 GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
1-48
انتهى
Arbi Ibragimov
SPORT LIFE ACADEMY
Won by Submission - 01:14
Igor Bucinskij
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-51
انتهى
Andrey Kazyuchits
Strela Team (official)
Vadim Yaskevich КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
5-47
انتهى
Vadim Seleznev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 02:07
Renat Shamilevic Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Purple / 95 kg
(DAY 1 - GI)
انتهى
Anton Nazarenko
Academy of Grappling
Georgij Kekelia Strela Team (official) Won by Walkover
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
3-42
انتهى
Valerij Zavgorodko
Academy of Grappling
Tamerlan Tatarasvili CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
1-49
انتهى
Emin Babaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 05:00
Aleksej Slepcov Academy of Grappling
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
2-44
انتهى
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by points - 05:00
Beslan Mayrosiev SPORT LIFE ACADEMY
MASTER 1 GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
4-43
انتهى
Vladislav Razzhivin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Dmitro Kirilov Universal Jiu Jitsu Won by points - 06:00
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
8-53
انتهى
Dmitro Kirilov
Universal Jiu Jitsu
Won by Decision
Georgii Sarkisov Universal Jiu Jitsu
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-52
انتهى
Yaroslav Firstov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 05:00
Arsen Ramazanov Agate team
MASTER 1 GI / Purple / 95 kg
(DAY 1 - GI)
انتهى
Sergei Kim
Academy of Grappling
Won by Walkover
Anton Nazarenko Academy of Grappling
MASTER 1 GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
1-50
انتهى
Eugenue Bychkov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 01:42
Igor Bucinskij
MASTER 1 GI / Purple / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-47
انتهى
Aleksandr Popandopulo
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Oleg Savchenkov Universal Jiu Jitsu Won by points - 06:00
MASTER 1 GI / Purple / 95 kg
(DAY 1 - GI)
3-44
انتهى
Nikolaj Losev
AF Academy
Georgij Kekelia Strela Team (official) Won by Submission - 02:47
MASTER 1 GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
4-44
انتهى
Yaroslav Asanov
Academy of Grappling
Azamat Otarov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 00:47
MASTER 1 GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
1-51
انتهى
Khoren Gasparyan
Bjj Alex team
Won by Submission - 05:18
Arbi Ibragimov SPORT LIFE ACADEMY
JUVENILE ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
6-51
انتهى
Zalbeg Rustamov
Academy of Grappling
Won by points - 04:00
Umahan Abdullaev SubmissionTeamDagestan
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-49
انتهى
Sergej Nikitin
AF Academy
Won by points - 05:00
Yakub Ismailov TOP TEAM FIGHT CLUB
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-52
انتهى
Vladimir Semenko
Bjj Alex team
Malsagov Muslim AKHMAT JIU-JITSU Won by Submission - 02:31
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-53
انتهى
Andrey Kazyuchits
Strela Team (official)
Arsen Ramazanov Agate team Won by points - 05:00
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-54
انتهى
German Demichev
Bjj Alex team
Won by points - 04:00
Sajhan Mitaev AKHMAT JIU-JITSU
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-51
انتهى
Magomed Malsagov
AKHMAT JIU-JITSU
Said Nabiev TOP TEAM FIGHT CLUB Won by Submission - 04:37
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-54
انتهى
Vadim Yaskevich
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 03:06
Yaroslav Firstov CHECKMAT INTERNATIONAL
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-53
انتهى
Malsagov Muslim
AKHMAT JIU-JITSU
Won by points - 03:52
Artem Musaelyan LUDUS ALLIANCE RUSSIA