Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / Blue / 95 kg
(DAY 1 - GI)
4-38
Ferdig
Unknown User Omarov
Agate team
Seier med poeng - 05:00
Viacheslav Kudriashov neves brazilian jiu jitsu association
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
2-43
Ferdig
Egor Salnikov
Academy of Grappling
Seier på submission - 02:53
Gennadij Pomazanov Academy of Grappling
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-50
Ferdig
Vyacheslav Sotnikov
Strela Team (official)
Arsen Ramazanov Agate team Seier med poeng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
3-41
Ferdig
Alexander Artamonov
Andrej Mitagin Academy of Grappling Seier på submission - 02:48
MASTER 1 GI / Purple / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-46
Ferdig
Sergej Badalyan
Titan Jiu Jitsu Moscow
Oleg Savchenkov Universal Jiu Jitsu Seier på submission - 02:36
MASTER 1 GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
4-42
Ferdig
Dmitro Kirilov
Universal Jiu Jitsu
Azamat Otarov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på submission - 01:56
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
8-52
Ferdig
Vladislav Razzhivin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Seier på Walkover
Sergei Kim Academy of Grappling
MASTER 1 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
5-48
Ferdig
Unknown User Britsov
UFC GYM RUSSIA
Alexey Olkhovskiy UFC GYM RUSSIA Seier på submission - 00:19
MASTER 1 GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
1-48
Ferdig
Arbi Ibragimov
SPORT LIFE ACADEMY
Seier på submission - 01:14
Igor Bucinskij
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-51
Ferdig
Andrey Kazyuchits
Strela Team (official)
Vadim Yaskevich КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Seier med poeng - 05:00
MASTER 1 GI / White / 85 kg
(DAY 1 - GI)
5-47
Ferdig
Vadim Seleznev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier på submission - 02:07
Renat Shamilevic Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Purple / 95 kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Anton Nazarenko
Academy of Grappling
Georgij Kekelia Strela Team (official) Seier på Walkover
MASTER 1 GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
3-42
Ferdig
Valerij Zavgorodko
Academy of Grappling
Tamerlan Tatarasvili CHECKMAT INTERNATIONAL Seier med poeng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 75 kg
(DAY 1 - GI)
1-49
Ferdig
Emin Babaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier med poeng - 05:00
Aleksej Slepcov Academy of Grappling
MASTER 1 GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
2-44
Ferdig
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Seier med poeng - 05:00
Beslan Mayrosiev SPORT LIFE ACADEMY
MASTER 1 GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
4-43
Ferdig
Vladislav Razzhivin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Dmitro Kirilov Universal Jiu Jitsu Seier med poeng - 06:00
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
8-53
Ferdig
Dmitro Kirilov
Universal Jiu Jitsu
Seier ved dommeravgjørelse
Georgii Sarkisov Universal Jiu Jitsu
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-52
Ferdig
Yaroslav Firstov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier med poeng - 05:00
Arsen Ramazanov Agate team
MASTER 1 GI / Purple / 95 kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Sergei Kim
Academy of Grappling
Seier på Walkover
Anton Nazarenko Academy of Grappling
MASTER 1 GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
1-50
Ferdig
Eugenue Bychkov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier på submission - 01:42
Igor Bucinskij
MASTER 1 GI / Purple / 75 kg
(DAY 1 - GI)
2-47
Ferdig
Aleksandr Popandopulo
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Oleg Savchenkov Universal Jiu Jitsu Seier med poeng - 06:00
MASTER 1 GI / Purple / 95 kg
(DAY 1 - GI)
3-44
Ferdig
Nikolaj Losev
AF Academy
Georgij Kekelia Strela Team (official) Seier på submission - 02:47
MASTER 1 GI / Purple / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
4-44
Ferdig
Yaroslav Asanov
Academy of Grappling
Azamat Otarov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på submission - 00:47
MASTER 1 GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
1-51
Ferdig
Khoren Gasparyan
Bjj Alex team
Seier på submission - 05:18
Arbi Ibragimov SPORT LIFE ACADEMY
JUVENILE ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
6-51
Ferdig
Zalbeg Rustamov
Academy of Grappling
Seier med poeng - 04:00
Umahan Abdullaev SubmissionTeamDagestan
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-49
Ferdig
Sergej Nikitin
AF Academy
Seier med poeng - 05:00
Yakub Ismailov TOP TEAM FIGHT CLUB
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-52
Ferdig
Vladimir Semenko
Bjj Alex team
Malsagov Muslim AKHMAT JIU-JITSU Seier på submission - 02:31
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-53
Ferdig
Andrey Kazyuchits
Strela Team (official)
Arsen Ramazanov Agate team Seier med poeng - 05:00
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-54
Ferdig
German Demichev
Bjj Alex team
Seier med poeng - 04:00
Sajhan Mitaev AKHMAT JIU-JITSU
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
5-51
Ferdig
Magomed Malsagov
AKHMAT JIU-JITSU
Said Nabiev TOP TEAM FIGHT CLUB Seier på submission - 04:37
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-54
Ferdig
Vadim Yaskevich
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Seier på submission - 03:06
Yaroslav Firstov CHECKMAT INTERNATIONAL
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
6-53
Ferdig
Malsagov Muslim
AKHMAT JIU-JITSU
Seier med poeng - 03:52
Artem Musaelyan LUDUS ALLIANCE RUSSIA