Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-40
انتهى
Artur Sargsyan
Strela Team (official)
Nasrutdin Dzhafarov Agate team Won by points - 05:00
ADULT GI / Black / 95 kg
(DAY 5 - GI)
6-35
انتهى
Ramiz Yakhiyaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by Submission - 01:15
Samil Magomedov Agate team
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
انتهى
David Abdulkerimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vladislav Garcev CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Walkover
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
8-37
انتهى
Vladislav Safonov
Dragon's Den Russia
Won by Submission - 01:29
Danila Poterya LION ACADEMY
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
انتهى
Nadir Salatgereev
KAYLAS TEAM
Won by Walkover
Demid Zolin Gojira team
ADULT GI / Black / 95 kg
(DAY 5 - GI)
انتهى
Zajnutdin Salahbekov
Agate team
Samil Magomedov Agate team Won by Walkover
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
5-36
انتهى
Radzab Sahbolatov
Agate team
Imam Dzamirzeev TOP TEAM FIGHT CLUB Won by Submission - 04:45
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
1-43
انتهى
Asadbek Kalmamatov
Brasa Russia
Won by points - 05:00
Urij Cudnov Fight & Fitness
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
9-36
انتهى
Gadzimurad Kairbekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 05:00
Dmitry Gerashchenko Strela Team (official)
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-41
انتهى
Achabaev Shamil
UNIVERSAL FIGHTERS
Ilyas Dzhigistaev BORZ JIU JITSU Won by points - 05:00
ADULT GI / Brown / 65 kg
(DAY 5 - GI)
2-32
انتهى
Zajirbeg Usupov
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by points - 06:00
Alidzhon Bobomurodov Dushanbe Olympic Reserve Sports School - 2
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
1-44
انتهى
Sorbon Muhidinov
ZENIT TEAM
Eduard Imenurov Frota Team Nogueira Won by Submission - 04:49
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
4-38
انتهى
German Dekker
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:57
Nadir Salatgereev KAYLAS TEAM
ADULT GI / Black / 95 kg
(DAY 5 - GI)
6-36
انتهى
Thiago Sa
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 06:00
Ramiz Yakhiyaev TOP TEAM FIGHT CLUB
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
10-34
انتهى
Abdurahmoni Bahromjon
Team Boymurodov
Won by points - 06:00
Demid Zolin Gojira team
ADULT GI / Purple / 65 kg
(DAY 5 - GI)
3-33
انتهى
Shamil Musaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Sultan Sharipov Agate team Won by points - 06:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-42
انتهى
Omar Babaev
Agate team
Won by points - 05:00
Samil Murtazaliev Agate team
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
9-37
انتهى
Tagir Tagirov
Strela Team (official)
Movludgadji Mirzaev Agate team Won by points - 05:00
ADULT GI / Purple / 95+ kg
(DAY 5 - GI)
انتهى
Umar Gaisumov
Team Nogueira Dubai
Won by Walkover
Demid Zolin Gojira team
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
8-39
انتهى
Azizbek Sharipov
UNIVERSAL FIGHTERS
Magomed Gazimagomedov TOP TEAM FIGHT CLUB Won by points - 05:00
ADULT GI / Brown / 65 kg
(DAY 5 - GI)
2-33
انتهى
Temeev Gasan
UNIVERSAL FIGHTERS
Nursultan Kushtarbek Uulu Won by points - 06:00
ADULT GI / Brown / 65 kg
(DAY 5 - GI)
2-34
انتهى
Zajirbeg Usupov
UNIVERSAL FIGHTERS
Gazimagomed Tagaev UNIVERSAL FIGHTERS Won by Submission - 01:50
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
1-45
انتهى
Gaziyav Pakhrudinov
Agate team
Won by points - 05:00
Magomedali Magomedov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Brown / 65 kg
(DAY 5 - GI)
2-35
انتهى
Temeev Gasan
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by Decision - 04:52
Zajirbeg Usupov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
9-38
انتهى
Gadzimurad Kairbekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Arsen Gamzatov UNIVERSAL FIGHTERS Won by points - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-43
انتهى
Rasul Abdulvadudov
Agate team
Won by points - 04:14
Erik Baturbaev LION ACADEMY
ADULT GI / Purple / 65 kg
(DAY 5 - GI)
3-34
انتهى
Abdurazak Kadiev
UNIVERSAL FIGHTERS
Vladislav Safonov Dragon's Den Russia Won by points - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
1-46
انتهى
Saidmagomed Sultanov
UNIVERSAL FIGHTERS
Azamat Getigezhev Fight Zone Team Won by points - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
7-44
انتهى
Nasrutdin Dzhafarov
Agate team
Rustam Bilalov Agate team Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 5 - GI)
4-39
انتهى
Shakhsaddin Mamedov
ZR Team Hungary
Sabir Medzhidov TOP TEAM FIGHT CLUB Won by points - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 5 - GI)
10-35
انتهى
Danila Poterya
LION ACADEMY
Demid Zolin Gojira team Won by points - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 5 - GI)
9-39
انتهى
Movludgadji Mirzaev
Agate team
Habib Israpov UNIVERSAL FIGHTERS Won by points - 05:00