Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
5-41
Finished
Ali Soltamatov
BERKUT BJJ TEAM
Won by Disqualification (disqualification) - 04:48
Kirill Pidgirnyj
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 2 - NO GI)
2-46
Finished
Sergei Andreenkov
Strela Team (official)
Esanukaev Tamerlan Won by Submission - 01:31
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
1-36
Finished
Stanislav Shamshurin
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
EKSANOV Roman Won by Submission - 01:29
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
3-38
Finished
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Won by points - 05:00
Rustem Kashka BJJ FRX
ADULT ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
4-34
Finished
Azamat Gamidov
Agate team
Murad Kurbanaliev Agate team Won by Submission - 02:14
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 2 - NO GI)
2-45
Finished
Ibragim Ismailov
KAYLAS TEAM
Won by Submission - 05:28
Aleksandr Usacev
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 2 - NO GI)
4-35
Finished
Vladimir Skuinsh
Stone Fight St.Petersburg
Won by points - 06:00
Andrei Silla Stone Fight St.Petersburg
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 2 - NO GI)
5-40
Finished
Unknown User Gaziev
Won by points - 06:00
Samil Avtorhanov Berkut Jiu-Jitsu Akademy
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 2 - NO GI)
2-47
Finished
Esanukaev Tamerlan
Won by Submission - 02:14
Ildar Biryukov Senna Fight Academy
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
3-39
Finished
Stanislav Shamshurin
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Rustem Kashka BJJ FRX Won by points - 05:00
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 2 - NO GI)
1-37
Finished
EKSANOV Roman
Genadii Kolev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Won by points - 05:00
ADULT ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
4-36
Finished
Azamat Gamidov
Agate team
Magomedov Magomed TEAM ABUBAKAROVA Won by Submission - 00:49
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
5-42
Finished
Georgij Trushnikov
Action Force
Won by Submission - 00:58
Dmitrii Iarkin Stone Fight St.Petersburg
ADULT ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
4-37
Finished
Murad Kurbanaliev
Agate team
Won by Submission - 01:19
Islam Guseynov Agate team
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 2 - NO GI)
5-43
Finished
Anton Yuryev
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Dmitrii Iarkin Stone Fight St.Petersburg
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 2 - NO GI)
1-38
Finished
Vladimir Skuinsh
Stone Fight St.Petersburg
Won by points - 06:00
TAMERLAN VAGAPOV
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 2 - NO GI)
2-48
Finished
Ildar Biryukov
Senna Fight Academy
TAMERLAN VAGAPOV Won by points - 06:00
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 2 - NO GI)
3-40
Finished
Esanukaev Tamerlan
Won by Submission - 00:22
Vladimir Skuinsh Stone Fight St.Petersburg