Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-16
Finished
Leonard Gasten
Gymnasium
Zakhar Frolov Gojira team Won by points - 03:00
ADULT GI FEMALE / Blue & Purple / 50 kg
(DAY 1 - GI)
6-8
Finished
Alfia Hazieva
FLOW RUSSIA
Won by points - 05:00
Anna Gorbunova Universal Jiu Jitsu
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-12
Finished
Miron Melnikov
A-FORCE BJJ
Roman Chashchin Won by Submission - 00:33
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-18
Finished
Daniar Ochilov
A-FORCE BJJ
Won by Submission - 01:21
Petr Shvets Gojira team
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
5-17
Finished
Damir Zediyarov
Gojira team
Yasir Akhmadov AKHMAT JIU-JITSU Won by Submission - 02:37
JUNIOR GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
7-17
Finished
Mansurzoda Firdavs
ZR Team Hungary
Matvei Aksenov Supernova BJJ Academy Won by points - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-13
Finished
Dmitrij Kozubovskij
ICON INTERNATIONAL
Asanali Abaev Won by Submission - 03:15
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-19
Finished
Egor Komarov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Igor Kotov Supernova BJJ Academy Won by Submission - 02:27
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
4-17
Finished
LEONID MOLODTSOV
22 FIGHT CLUB
Won by points - 02:00
Iaromir Glazyrin Supernova BJJ Academy
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-17
Finished
Aleksej Kiriak
ZR Team Hungary
Won by Submission - 02:12
Vladislav Pinchuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
KIDS II GI / White / 21 kg
(DAY 1 - GI)
6-12
Finished
Vladimir Belousov
Gojira team
Akhmed Zaurbaev AKHMAT JIU-JITSU Won by Submission
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-20
Finished
Ilia Kuznetsov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Aleksandr Shigonov Martial Arts Center GENERAL
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
5-18
Finished
Dzamal Magomedov
A-FORCE BJJ
Won by Submission - 01:38
Ilya Gubenko Gojira team
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-18
Finished
Iliya Fomichyov
LION ACADEMY
Zaur Saruglanov ICON INTERNATIONAL Won by Submission - 01:15
JUNIOR GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
7-18
Finished
Arseniy Filatov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 04:00
Khidriev Gabib GF Team Russia
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-14
Finished
Roman Chashchin
Kirill Zotov Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:56
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-19
Finished
Eli Paniashvili
Gymnasium
Won by Submission - 01:03
Artur Almazov Strela Team (official)
KIDS II GI / White / 21 kg
(DAY 1 - GI)
6-13
Finished
Platon Nikolaenko
Gojira team
Oleg Mikhajlov Gymnasium Won by points - 02:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-15
Finished
Aleksandr Makarov
Universal Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Artem Ampilogov Martial Arts Center GENERAL
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
5-19
Finished
Savelii Reimbaev
Hokuto BJJ Russia
Won by points - 03:00
Yasir Akhmadov AKHMAT JIU-JITSU
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
4-20
Finished
Mukhammad Amin Zaytayev
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Roman Upolovnikov Martial Arts Center GENERAL Won by Submission - 02:25
TEEN GI / Grey and Yellow / 60 kg
(DAY 1 - GI)
7-21
Finished
Temirlan Mikaelan
Gymnasium
Won by Submission - 02:48
Nikita Avdeev GF Team Russia
KIDS II GI / White / 21 kg
(DAY 1 - GI)
6-14
Finished
Akhmed Zaurbaev
AKHMAT JIU-JITSU
Won by Submission - 01:30
Ivan Leshchenko Gymnasium
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-21
Finished
Andrej Kugusev
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by points - 03:00
Dmitrij Konovalov Supernova BJJ Academy
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
4-21
Finished
Maksim Osipov
Moscow Hero School
Won by points - 03:00
Mihail Kliachkov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-20
Finished
Rodion Nikolenko
Moscow Hero School
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy Won by Submission - 01:26
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-16
Finished
Asanali Abaev
Won by points - 04:00
Pavel Savostikov Supernova BJJ Academy
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
6-17
Finished
Kirill Mangutov
Won by Submission - 00:34
Timur Gainutdinov Strela Team (official)
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
5-22
Finished
Ayaz Abdullin
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:23
Arsenij Vilman Supernova BJJ Academy
JUNIOR GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
7-19
Finished
Mansurzoda Firdavs
ZR Team Hungary
Khidriev Gabib GF Team Russia Won by points - 04:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-21
Finished
Zakhar Frolov
Gojira team
Won by points - 03:00
Aleksej Kiriak ZR Team Hungary
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-18
Finished
Gordej Kuzovenkov
Gojira team
Roman Timakov Universal Jiu Jitsu Won by Submission - 02:57