Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
4-31
Finished
Daniil Mandryka
Supernova BJJ Academy
Andrew Mityashin Gojira team Won by Submission - 03:05
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-27
Finished
Kirill Marin
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Oleg Novikov ZR Team Hungary
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
2-24
Finished
Hamza Temirhanov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Leon Shalaev MATA LEAO Won by points - 04:00
JUNIOR GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
6-31
Finished
Nikolaj Vylcu
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 02:52
Alexandr Gulevsky Agate team
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-25
Finished
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Ilia Kuznetsov Supernova BJJ Academy
JUVENILE GI / White / 55 kg
(DAY 1 - GI)
7-25
Finished
Askerov Ahad
Agate team
Won by Disqualification (disqualification)
Muslim Basnukaev AKHMAT JIU-JITSU
TEEN GI / White / 55 kg
(DAY 1 - GI)
5-32
Finished
Mihail Belik
A-FORCE BJJ
Timirlan Yusupov AKHMAT JIU-JITSU Won by Submission - 00:34
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-25
Finished
Zaur Saruglanov
ICON INTERNATIONAL
Zakhar Frolov Gojira team Won by points - 03:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
4-32
Finished
Nikita Kozlov
Supernova BJJ Academy
Bogdan Zolin Gojira team Won by Submission - 01:15
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-28
Finished
USMAN OSPAN
Stepan Soshilov Strela Team (official) Won by Submission - 01:28
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
2-26
Finished
Ivan Kosinov
Gojira team
Aleksandr Yanakov Strela Team (official) Won by Submission - 03:06
KIDS III GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-28
Finished
Nikos Panfilov
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by Submission - 02:51
Daniil Kozhanov LION ACADEMY
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-29
Finished
Roman Timakov
Universal Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:59
Sergej Andrasyan CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-29
Finished
Muhammad Nurmagomedov
ICON INTERNATIONAL
Denni Khatuev Titan Jiu Jitsu Moscow Won by Submission - 03:39
KIDS III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-30
Finished
Kirill Marin
Supernova BJJ Academy
Stepan Soshilov Strela Team (official) Won by Submission - 02:37
TEEN GI / White / 55 kg
(DAY 1 - GI)
5-31
Finished
Muhammad Ayvazov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 04:00
Bogdan Trufanov CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 2 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-28
Finished
Magomed Gitinov
UNIVERSAL FIGHTERS
Alexander Kulikov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by points - 05:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-29
Finished
Pallon Artem
Moscow Hero School
Won by points - 03:00
Nikolaev Fedor Gymnasium
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
2-25
Finished
Maxim Sim
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Konstantin Musatov Gojira team
JUNIOR GI / White / 55 kg
(DAY 1 - GI)
4-35
Finished
Artem Sterenberg
Strela Team (official)
Bakar Kadyrov AKHMAT JIU-JITSU Won by Submission - 01:35
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-30
Finished
Luka Shulzhenko
Gojira team
Viacheslav Vishnyakov Supernova BJJ Academy Won by Submission - 01:36
JUNIOR GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
6-32
Finished
Timur Khamroev
Agate team
Artem Kazyun Agate team Won by points - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 1 - GI)
3-33
Finished
Karen Gazoyan
Moscow Hero School
Won by points - 04:00
Vladislav Gordon CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
6-26
Finished
Kirill Mangutov
Won by Submission - 02:32
Makar Savin Strela Team (official)
FEMALE ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
8-30
Finished
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Alevtina Korosteleva Gymnasium Won by Submission - 03:59
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-31
Finished
Zakhar Eremin
Gymnasium
Won by Submission - 02:27
Egor BELOBORODOV Gojira team
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
4-33
Finished
Daniil Mandryka
Supernova BJJ Academy
Nikita Kozlov Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:59
JUVENILE GI / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
5-34
Finished
David Mitchenko
Strela Team (official)
Umakhan Abdurakhmanov UNIVERSAL FIGHTERS Won by Submission - 01:44
JUVENILE GI / White / 55 kg
(DAY 1 - GI)
7-26
Finished
Unknown User
AKHMAT JIU-JITSU
Won by Submission - 03:25
Daniil Kosenko CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
4-34
Finished
Andrew Mityashin
Gojira team
Bogdan Zolin Gojira team Won by points - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 1 - GI)
2-27
Finished
Timur Kasaf
GF Team Russia
Aleksej Gorelov Strela Team (official) Won by points - 04:00
FEMALE ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
6-27
Finished
Landysh Sagirova
-LION academy-
Won by points - 05:00
Darina Nikiforova ICON INTERNATIONAL