Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile GI / 55 kg / Blue
(Day 1 - GI)
4-50
Terminé
Vladislav Safonov
Gagné par soumission - 01:50
Dmitry Fedorov LEGION SPB
Teen GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1 - GI)
2-57
Terminé
Vladislav Demidov
SUBMISSION TEAM
Gagné par soumission - 00:36
Egor Sirotin Legend
Juvenile GI / Blue / 65 kg
(Day 1 - GI)
Terminé
Evgenii Gotsuliak
Strela Team (official)
Artur Solovevskij Ze Radiola Team Sankt Petersburg Gagné par forfait
Junior GI / White / 40 kg
(Day 1 - GI)
3-50
Terminé
SHAKHBAN ILLAEV
Pridebjj
Gagné par points - 04:00
Timofej Larchenko Legend
Junior GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1 - GI)
4-48
Terminé
Arkady Tsyganov
Aleksey Popov SUBMISSION TEAM Gagné par points - 04:00
Teen GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1 - GI)
2-59
Terminé
Maxim Leonov
Stone Fight St.Petersburg
Gagné par points - 04:00
Ilya Sheptun Legend
Teen GI / Orange and Green / 50 kg
(Day 1 - GI)
5-48
Terminé
Artem Chizhov
Stone Fight St.Petersburg
Amir Ibragimov Gagné par soumission - 02:23
Infant GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1 - GI)
1-44
Terminé
Egor Ivanov
Legend
Saadulla Saipulaev Gagné par points - 03:00
Juvenile GI / 55 kg / Blue
(Day 1 - GI)
4-51
Terminé
Vladislav Safonov
Samoil Miroev Strela Team (official) Gagné par points - 03:28
Teen GI / Grey and Yellow / 65 kg
(Day 1 - GI)
5-46
Terminé
Davlat Bakhtiiarov
Legend
Arslan Gadzhiev Agate team Gagné par points - 04:00
Junior GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1 - GI)
1-47
Terminé
Matvey Kuzovenkov
Supernova BJJ Academy
Gagné par points - 04:00
Gazi-Muhammad Murtazaliev
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1 - GI)
2-62
Terminé
Islam Guseynov
Agate team
Gagné par points - 05:00
Aleksandr Tepkeev Strela Team (official)
Junior GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1 - GI)
3-52
Terminé
Isa Alimov
SHAMIL GUSEYNOV Pridebjj Gagné par soumission - 02:13
Juvenile GI / Blue / 70 kg
(Day 1 - GI)
4-53
Terminé
Musa Gazalapov
Checkmat
Gagné par points - 04:00
Ivan Litin Strela Team (official)
Teen GI / White / 65+ kg
(Day 1 - GI)
3-55
Terminé
KIRILL MELNIK
Самбо-Питер
Nikita Samoylov Gagné par soumission - 00:52
Teen GI / Orange and Green / 55 kg
(Day 1 - GI)
5-49
Terminé
Anton Egorov
Dragon's Den Pskov
Matvej Gorodisenin -LION academy- Gagné par points - 04:00
Teen GI / Grey and Yellow / 55 kg
(Day 1 - GI)
2-60
Terminé
Andrej Tumarinson
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 00:51
Ilya Sheptun Legend
Juvenile GI / 55 kg / Blue
(Day 1 - GI)
4-52
Terminé
Dmitry Fedorov
LEGION SPB
Samoil Miroev Strela Team (official) Gagné par soumission - 03:43
Junior GI / Grey and Yellow / 45 kg
(Day 1 - GI)
3-53
Terminé
Kaplan Hachiev
LEGION SPB
SHAMIL GUSEYNOV Pridebjj Gagné par points - 04:00
Adult GI / White / 95+ kg
(Day 1 - GI)
4-54
Terminé
Evgenii Bakharev
Strela Team (official)
Alexey Kovalov Strela Team (official) Gagné par soumission - 01:38
Teen GI / Grey and Yellow / 60 kg
(Day 1 - GI)
1-51
Terminé
Vladislav Popov
Strela Team (official)
Gagné par points - 04:00
Daniil Shamailov
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1 - GI)
2-63
Terminé
Pavel Krasnov
Gagné par Disqualification - 00:39
Artur Tyupin
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1 - GI)
3-56
Terminé
Maxim Sennikov
Strela Team (official)
Aita Ochir-Garyaev Strela Team (official) Gagné par points - 05:00
Teen GI / Orange and Green / 65 kg
(Day 1 - GI)
5-50
Terminé
Georgij Kotov
-LION academy-
Vaceslav Gavrilenko Tsunami Gagné par soumission - 01:10
Adult GI / Blue / 60 kg
(Day 1 - GI)
4-55
Terminé
Aroslav Rudenko
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 01:56
Unknown User PHUKET TOP TEAM
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1 - GI)
2-64
Terminé
Tony Oduh
Legend
Gagné par soumission - 02:58
Daniil Rutskiy Strela Team (official)
Juvenile GI / White / 70 kg
(Day 1 - GI)
5-51
Terminé
Nickolay Plotskiy
Gymnasium
Aleksandr Gluhov Dragon's Den Pskov Gagné par points - 04:00
Adult GI / Blue / 75 kg
(Day 1 - GI)
4-58
Terminé
Igor Dralov
Gracie Barra Russia (Saint-Petersburg)
Ilya Drozdovich Dragon's Den Velikiy Novgorod Gagné par soumission - 01:59
Junior GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1 - GI)
1-49
Terminé
Gazi-Muhammad Murtazaliev
Gagné par points - 04:00
Denis Serebryakov LEGION SPB
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1 - GI)
2-65
Terminé
Tamerlan Gucigov
Berkut Jiu-Jisu Akademy
Islam Guseynov Agate team Gagné par points - 05:00
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1 - GI)
3-58
Terminé
Unknown User Polosuhin
AkumovTeam
Ilya Khomiakov Legend Gagné par soumission - 01:34
Adult GI / Blue / 60 kg
(Day 1 - GI)
4-56
Terminé
Aroslav Rudenko
Strela Team (official)
Gagné par points - 05:00
Anar Guseinov Senna Fight Academy