Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult NO - GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-97
Afgelopen
Alil Gaziev
Академия единоборств
Gewonnen via Overgave - 04:38
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / Purple / 75 kg
(Day 1)
1-106
Afgelopen
Esanukaev Tamerlan
Gewonnen via Punten
MAGOMED ANSAROV
Adult NO - GI / Purple / 75 kg
(Day 1)
1-108
Afgelopen
MAGOMED ANSAROV
Gewonnen via Punten
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
4-94
Afgelopen
Vakha Ansarov
Abdulaev Muslim BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 01:05
Adult NO - GI / Purple / 75 kg
(Day 1)
1-109
Afgelopen
Esanukaev Tamerlan
Gewonnen via Punten
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-80
Afgelopen
Apti Saidov
BERKUT BJJ TEAM
Sharaputdin Magomedov CHECKMAT Dagestan Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Adult NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
6-77
Afgelopen
Бекхан Умаров
Gewonnen via Punten - 05:00
Magomedzagir Magomedsaidov Sc abubakarova
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
Afgelopen
Radzab Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gewonnen via Walkover - 04:57
Anzor Bakashev BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
Afgelopen
Magomed Bashtarov
Radzhab Magomedaliev ABBAS Gewonnen via Walkover
Adult NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
Afgelopen
Said-Akhmad Idigov
Yakhya Dzhabrailov BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Walkover
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-81
Afgelopen
Allahverdi Ashurbekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gewonnen via Punten
Yunadi Tembulatov BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
5-65
Afgelopen
Akhmed Bazaev
Sc abubakarova
Mavlet Magomedov Agate team Gewonnen via Overgave - 01:54
Adult NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
2-100
Afgelopen
Asger Asgerov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Ramazan Pashaev Sc abubakarova Gewonnen via Punten - 05:00
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-82
Afgelopen
Akhmed Dzhabrailov
BERKUT BJJ TEAM
Gewonnen via Punten - 05:00
Islam Tokaev Gracie Barra Russia (Saint-Petersburg)
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
1-110
Afgelopen
Duk-Vakha Elmurzaev
BERKUT BJJ TEAM
Daniil Pankin CHECKMAT INTERNATIONAL Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
1-111
Afgelopen
Radzab Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gewonnen via Punten - 05:00
Radzhab Magomedaliev ABBAS
Adult NO - GI / Purple / 85 kg
(Day 1)
6-80
Afgelopen
Aslan Akhmadov
BERKUT BJJ TEAM
Islam Ibragimov BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 00:28
Master 1 NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-82
Afgelopen
Magomed Mislimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gewonnen via Overgave - 01:59
Zelimkhan Zakrailov BERKUT BJJ TEAM
Master 1 NO - GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
2-102
Afgelopen
Baatr Doshkataev
Grappler Club Elista
Aleksey Akimov ChampionGrapplingTeam Gewonnen via Punten - 05:00
Adult NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
5-66
Afgelopen
Murad Dahhaev
Sc abubakarova
Gewonnen via Overgave - 03:55
Yakhya Dzhabrailov BERKUT BJJ TEAM
Master 1 NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-83
Afgelopen
Nikolai Simonov
Strela Team (official)
Ilyasov Ashab BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Punten - 04:08
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
1-112
Afgelopen
Daniil Pankin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Punten
Unknown User Shidaev BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
1-113
Afgelopen
Radzhab Magomedaliev
ABBAS
Gewonnen via Punten
Unknown User Shidaev BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / Blue / 95+ kg
(Day 1)
4-96
Afgelopen
Magomedsapi Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gewonnen via Overgave - 00:58
Temurkaev Abdulla
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-83
Afgelopen
Osman Isaev
Agate team
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Anzor Islangiriev BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-84
Afgelopen
Abu Madagov
BERKUT BJJ TEAM
Rasul Abiev ABBAS Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-85
Afgelopen
Adilhan Valiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
German Atuev BERKUT BJJ TEAM
Adult NO - GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
4-95
Afgelopen
Davud Magomedov
Agate team
Vakha Ansarov Gewonnen via Punten - 05:00
Adult NO - GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
1-114
Afgelopen
Radzab Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Daniil Pankin CHECKMAT INTERNATIONAL Gewonnen via Overgave - 01:50
Adult NO - GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-86
Afgelopen
Khamzat Kaigarov
Mansur Sahtiev Checkmat Adygea Gewonnen via Punten - 05:00
Adult NO - GI / White / 95 kg
(Day 1)
2-101
Afgelopen
Apti Mantsaev
BERKUT BJJ TEAM
Asger Asgerov TOP TEAM FIGHT CLUB Gewonnen via Overgave - 02:29
Master 1 NO - GI / White / 85 kg
(Day 1)
6-84
Afgelopen
Kamil Gadzhiev
Agate team
Gewonnen via Punten - 05:00
Magomed Mislimov TOP TEAM FIGHT CLUB