Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Junior GI / White / 40 kg
(Day 1)
2-15
Afgelopen
Amir Appaev
CHECKMAT MOSCOW\ADAEV TEAM KOVROV
Khamzat Bisultanov Berkutjj Urus Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:21
Infant GI / White / 45 kg
(Day 1)
1-14
Afgelopen
Ivan Rabcev
Checkmat Adygea
Unknown User BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 03:51
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-12
Afgelopen
Danil Sapovalov
A-FORCE BJJ
Denis Morozov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gewonnen via Overgave - 00:12
Junior GI / White / 35 kg
(Day 1)
2-13
Afgelopen
Sulejman Gamzatov
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Soltan Gasratov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gewonnen via Punten - 03:19
Teen GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-10
Afgelopen
Rudolf Avanesan
Checkmat Adygea
Gewonnen via Punten - 04:00
Sardar Sahbanov CHECKMAT/ADAEV TEAM
Adult GI / White / 95+ kg
(Day 1)
6-11
Afgelopen
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Ruslan Dzabrailov BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 01:38
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-13
Afgelopen
Bogdan Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Gewonnen via Overgave - 00:58
Nikolaj Rogochij LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Infant GI / White / 45 kg
(Day 1)
1-15
Afgelopen
Aleksej Gorelov
Strela Team (official)
Said-Emin Dadashev Gewonnen via Punten - 04:00
Juvenile GI / White / 65 kg
(Day 1)
5-9
Afgelopen
Tagir Kazanokov
Checkmat Adygea
Unknown User BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Punten - 04:00
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-14
Afgelopen
Amir Zakrailov
BERKUT BJJ TEAM
Denis Morozov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gewonnen via Overgave - 00:48
Adult GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
6-14
Afgelopen
Unknown User
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gewonnen via Punten - 05:00
Shamil Ramazanov 187 BJJ
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
4-17
Afgelopen
Ruslan Romenkov
Strela Team (official)
Aleksandr Kostikov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gewonnen via Overgave - 01:10
Teen GI / White / 60 kg
(Day 1)
3-13
Afgelopen
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Islam Abdulkerimov Berkutjj Urus Gewonnen via Overgave - 02:39
Junior GI / White / 40 kg
(Day 1)
2-16
Afgelopen
Khamzat Bisultanov
Berkutjj Urus
Gewonnen via Overgave - 02:29
Asker Hizetl Checkmat Adygea
Infant GI / White / 35 kg
(Day 1)
1-13
Afgelopen
Nikita Dolgov
Strela Team (official)
Muhammad-amin Bisultanov Gewonnen via Punten - 04:00
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-15
Afgelopen
Nikolaj Rogochij
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gewonnen via Punten - 02:15
Amir Zakrailov BERKUT BJJ TEAM
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
Afgelopen
Movsar Alikhadzhiev
BERKUT BJJ TEAM
ALI OMAROV Agate team Gewonnen via Walkover
Junior GI / White / 40 kg
(Day 1)
2-17
Afgelopen
Magomed Selimhanov
Gewonnen via Punten - 04:00
ISA ISAEV CHECKMAT/ADAEV TEAM
Teen GI / White / 60 kg
(Day 1)
3-14
Afgelopen
Islam Selimhanov
ПАТРИОТ
Gewonnen via Overgave - 04:00
Said-Akhmed Daurbekov BERKUT BJJ TEAM
Infant GI / White / 45 kg
(Day 1)
1-16
Afgelopen
Ivan Rabcev
Checkmat Adygea
Aleksej Gorelov Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 03:26
Juvenile GI / White / 65 kg
(Day 1)
5-10
Afgelopen
Ahmadulla Sobirov
Checkmat Adygea
Gewonnen via Overgave - 02:35
Arslan Gadjiev Pyatigorsk Fighter
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
4-18
Afgelopen
Ahmed Uvajsov
Checkmat Adygea
Tamerlan Karmokov CHECKMAT MOSCOW\ADAEV TEAM KOVROV Gewonnen via Overgave - 00:34
Adult GI / White / 95+ kg
(Day 1)
6-12
Afgelopen
Unknown User Sulumov
BERKUT BJJ TEAM
Unknown User BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Punten - 05:00
Adult GI / Blue / 60 kg
(Day 1)
4-21
Afgelopen
Arbi Ibragimov
Gewonnen via Overgave - 01:46
Vlad Sonin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Juvenile GI / White / 65 kg
(Day 1)
5-11
Afgelopen
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Unknown User Gewonnen via Overgave - 00:10
Infant GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
1-18
Afgelopen
Kagermanov Daud
Berkutjj Urus
Islam Barakov BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 00:15
Junior GI / White / 35 kg
(Day 1)
2-14
Afgelopen
Amir Diusingaliev
Strela Team (official)
Zaharov Vladislav Strela Team (official) Gewonnen via Overgave - 01:07
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-21
Afgelopen
ILIA KHOLODIY
Ludus Krasnodar
Gewonnen via Punten - 03:58
Unknown User
Adult GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
6-15
Afgelopen
Ayub Shakhgiriev
BERKUT BJJ TEAM
Gewonnen via Punten - 05:00
Egor Borodin Academy of Grappling
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
4-16
Afgelopen
Bogdan Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Gewonnen via Overgave - 02:04
Denis Morozov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Juvenile GI / White / 60 kg
(Day 1)
5-8
Afgelopen
Ismail Yakhyaev
Gewonnen via Overgave - 01:53
Unknown User BERKUT BJJ TEAM
Teen GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-11
Afgelopen
Unknown User
BERKUT BJJ TEAM
Gewonnen via Punten - 04:00
Unknown User BERKUT BJJ TEAM