Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
4-32
Afgelopen
Ramzan Suleymanov
Gewonnen via Punten - 05:00
Dalgat Osmanov Agate team
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-23
Afgelopen
Egor Htefan
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Sharani Gazgeriev BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 01:31
Adult GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
6-24
Afgelopen
Magomedzagir Magomedsaidov
Sc abubakarova
Бекхан Умаров Gewonnen via Punten - 05:00
Adult GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-30
Afgelopen
Aleksej Ermolov
TEAM Agate
Gazimagomed Abdulagadjiev Team Stels Gewonnen via Punten - 05:00
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1)
5-20
Afgelopen
Azamat Apasov
Ibragim Aziev BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 00:52
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-24
Afgelopen
Mansur Sahtiev
Checkmat Adygea
Gewonnen op Beslissing
Apti Saidov BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
4-33
Afgelopen
Shamil Ayubov
BERKUT BJJ TEAM
Gewonnen via Overgave
Rahman Israpilov BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
4-36
Afgelopen
Unknown User Yazvenko
Academy of Grappling
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Chingickhan Dibirov BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-25
Afgelopen
Eugenue Bychkov
Gewonnen via Punten - 05:00
Khamzat Kaigarov
Adult GI / White / 60 kg
(Day 1)
Afgelopen
Magomed Sataev
BERKUT BJJ TEAM
Esed Agakisiev Agate team Gewonnen via Walkover
Adult GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
6-25
Afgelopen
Ayub Shakhgiriev
BERKUT BJJ TEAM
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Ibragim Aliev Agate team
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1)
5-21
Afgelopen
Unknown User
Magomed-Emi Tabaev Gewonnen via Punten - 05:00
Junior GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
2-28
Afgelopen
Daniil Teplakov
Checkmat Adygea
Rahman Djabrailov BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 01:13
Adult GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
4-34
Afgelopen
Dalgat Osmanov
Agate team
Rahman Israpilov BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 01:02
Adult GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-30
Afgelopen
Sadrudin Vakhidov
UNIVERSAL FIGHTERS
Gewonnen via Punten - 05:00
Dinislam Abdulkerimov CHECKMAT INTERNATIONAL
Adult GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-31
Afgelopen
Turpal Dadaev
Gabibula Gusejniev TOP TEAM FIGHT CLUB Gewonnen via Punten - 05:00
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-26
Afgelopen
Adilhan Valiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gewonnen op Beslissing
Abu Madagov BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
6-26
Afgelopen
Unknown User
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Gewonnen via Overgave - 04:30
Бекхан Умаров
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1)
5-22
Afgelopen
Mavlet Magomedov
Agate team
Gewonnen via Punten - 05:00
Yakhya Dzhabrailov BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-27
Afgelopen
Makhach Tazudinov
UNIVERSAL FIGHTERS
Gewonnen via Punten - 05:00
Anzor Islangiriev BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
4-37
Afgelopen
Zubair Baisaev
KASUMOV AHMED BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Punten - 05:00
Master 1 GI / White / 65 kg
(Day 1)
1-34
Afgelopen
Umar Yalgumbaev
BERKUT BJJ TEAM
Abakar Tetakaev Agate team Gewonnen op Beslissing - 04:30
Adult GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-32
Afgelopen
Unknown User
Gewonnen via Overgave - 04:25
Kerim Bekeev Agate team
Adult GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
6-29
Afgelopen
Daniil Pankin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Anzor Bakashev BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1)
5-23
Afgelopen
Said-Akhmad Idigov
Murad Dahhaev Sc abubakarova Gewonnen via Overgave - 00:56
Adult GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
6-27
Afgelopen
Ibragim Aliev
Agate team
Бекхан Умаров Gewonnen via Punten - 05:00
Adult GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
4-38
Afgelopen
Unknown User
Alimkhan Mizaev BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 02:10
Adult GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-33
Afgelopen
Mansur Delalov
BERKUT BJJ TEAM
Dzamal Abdulhalikov TOP TEAM FIGHT CLUB Gewonnen via Punten - 05:00
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1)
Afgelopen
Mansur Kurbabagamaev
Agate team
Gewonnen via Walkover
Turpal Makaev BERKUT BJJ TEAM
Adult GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-28
Afgelopen
Allahverdi Ashurbekov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Akhmed Dzhabrailov BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Overgave - 01:55
Adult GI / White / 60 kg
(Day 1)
1-31
Afgelopen
Ramzan Gakishev
BERKUT BJJ TEAM
Esed Agakisiev Agate team Gewonnen via Punten - 05:00
Adult GI / White / 85 kg
(Day 1)
Afgelopen
Aslan Inalkaev
Akhmed Bazaev Sc abubakarova Gewonnen via Walkover