Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 1 - GI)
7-77
Ferdig
Arsakhanov Khasanbek
AKHMAT JIU-JITSU
Seier med poeng - 06:00
Ruslan Akhmetov Strela Team (official)
ADULT GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-84
Ferdig
Roman Certovskih
Khamzat Kaigarov Seier med poeng - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
1-94
Ferdig
David Konopolskiy
Strela Team (official)
Seier med poeng - 05:00
Nikolaj Zaharov -LION academy-
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
2-85
Ferdig
Hasan Patakhov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Seier med poeng - 05:00
Pavel Tarakanov Titan Jiu Jitsu Moscow
ADULT GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-91
Ferdig
Murtuz Murtuzaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Ajdimir Temirbulatov TOP TEAM FIGHT CLUB Seier med poeng - 05:00
ADULT GI / Purple / 65 kg
(DAY 1 - GI)
6-84
Ferdig
Aibar Orazaly
Seier på submission - 01:08
Andrej Zhukov LION ACADEMY
ADULT GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
5-88
Ferdig
Adel Aralov
FLOW RUSSIA
Seier på submission - 02:07
Dalgat Osmanov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-85
Ferdig
Sibilov Azamat
187 BJJ
Seier med poeng - 05:00
Imam Baituev Agate team
ADULT GI / Blue / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
1-95
Ferdig
Nadyr Salatgereev
KAYLAS TEAM
Seier på submission - 03:17
Vladimir Valuev GFTeam Moscow
ADULT GI / Purple / 65 kg
(DAY 1 - GI)
6-85
Ferdig
Andrey Zhukov
22 FIGHT CLUB
Mikhail Timokhin GFTeam Moscow Seier på submission - 01:35
ADULT GI / Blue / 60 kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
YUnus Omarov
Liberty
Artem Burtsev Academy of Grappling Seier på Walkover - 04:08
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 1 - GI)
7-78
Ferdig
Roman Savelyev
Fight & Fitness
Kirill Matyunin Gymnasium Seier på submission - 03:51
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 1 - GI)
2-88
Ferdig
Aznaur Absalamov
Agate team
Ibragim Ismailov KAYLAS TEAM Seier med poeng - 06:00
ADULT GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
5-89
Ferdig
Sergey Goncharenko
CHECKMAT INTERNATIONAL
Marat Khalitov FLOW RUSSIA Seier med poeng - 06:00
ADULT GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
6-82
Ferdig
Unknown User
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier med poeng - 05:00
Ilya Nikolaev CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
8-94
Ferdig
German Dekker
Strela Team (official)
Seier med poeng - 05:00
Magomedrasul Musaev LION ACADEMY
ADULT GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-86
Ferdig
Mikail Magomedov
KAYLAS TEAM
Dmitrij Bushnev Strela Team (official) Seier på submission - 01:41
ADULT GI / Brown / 75 kg
(DAY 1 - GI)
1-97
Ferdig
Tariel Zhvania
Agate team
Torokan Bagynbai Uulu Strela Team (official) Seier med poeng - 06:00
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-81
Ferdig
Alexandr Silaev
GFTeam Moscow
Vladimir Kotelnikov 187 BJJ Seier på submission - 00:53
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
4-96
Ferdig
Arsen Makhachev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Achabaev Shamil UNIVERSAL FIGHTERS Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:48
ADULT GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-87
Ferdig
Khamzat Kaigarov
Seier med poeng - 05:00
Aleksandr Potokin Titan Jiu Jitsu Moscow
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 1 - GI)
7-79
Ferdig
Ruslan Akhmetov
Strela Team (official)
Roman Savelyev Fight & Fitness Seier på submission - 01:31
ADULT GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
8-95
Ferdig
Artur Dudnikov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Muhammadpasha Nezhvedilov UNIVERSAL FIGHTERS Seier med poeng - 05:00
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
2-86
Ferdig
AKHMED ISAEV
GFTeam Moscow
Seier på submission - 02:46
Pavel Tarakanov Titan Jiu Jitsu Moscow
ADULT GI / Blue / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
1-96
Ferdig
Nadyr Salatgereev
KAYLAS TEAM
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Magomed Ibragimov Agate team
ADULT GI / Purple / 65 kg
(DAY 1 - GI)
6-86
Ferdig
Andrej Zhukov
LION ACADEMY
Seier på submission - 02:42
Andrey Zhukov 22 FIGHT CLUB
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
5-91
Ferdig
Veacheslav Barov
Strela Team (official)
Seier med poeng - 05:00
Rashid Mekhtiev TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-82
Ferdig
Alexandr Silaev
GFTeam Moscow
Seier med poeng - 06:00
Artur Gareev Strela Team (official)
ADULT GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-88
Ferdig
Sibilov Azamat
187 BJJ
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV UNIVERSAL FIGHTERS Seier på submission - 02:25
ADULT GI / Brown / 70 kg
(DAY 1 - GI)
6-88
Ferdig
Ivan Popov
Gymnasium
Seier med poeng - 06:00
Unknown User Sanakoev GFTeam Moscow
ADULT GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-92
Ferdig
Ali Bagaudinov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier med poeng - 05:00
Radzhab Iusupanov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / Blue / 60 kg
(DAY 1 - GI)
4-98
Ferdig
Arsen Kazakmurzaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier på submission - 03:39
Dinislam Abdulkerimov CHECKMAT INTERNATIONAL