Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 1 - GI)
7-77
Završeno
Arsakhanov Khasanbek
AKHMAT JIU-JITSU
Pobeda po poenima - 06:00
Ruslan Akhmetov Strela Team (official)
ADULT GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-84
Završeno
Roman Certovskih
Khamzat Kaigarov Pobeda po poenima - 05:00
YOUTH ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
1-94
Završeno
David Konopolskiy
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 05:00
Nikolaj Zaharov -LION academy-
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
2-85
Završeno
Hasan Patakhov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Pobeda po poenima - 05:00
Pavel Tarakanov Titan Jiu Jitsu Moscow
ADULT GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-91
Završeno
Murtuz Murtuzaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Ajdimir Temirbulatov TOP TEAM FIGHT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
ADULT GI / Purple / 65 kg
(DAY 1 - GI)
6-84
Završeno
Aibar Orazaly
Pobedio Završnicom - 01:08
Andrej Zhukov LION ACADEMY
ADULT GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
5-88
Završeno
Adel Aralov
FLOW RUSSIA
Pobedio Završnicom - 02:07
Dalgat Osmanov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-85
Završeno
Sibilov Azamat
187 BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Imam Baituev Agate team
ADULT GI / Blue / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
1-95
Završeno
Nadyr Salatgereev
KAYLAS TEAM
Pobedio Završnicom - 03:17
Vladimir Valuev GFTeam Moscow
ADULT GI / Purple / 65 kg
(DAY 1 - GI)
6-85
Završeno
Andrey Zhukov
22 FIGHT CLUB
Mikhail Timokhin GFTeam Moscow Pobedio Završnicom - 01:35
ADULT GI / Blue / 60 kg
(DAY 1 - GI)
Završeno
YUnus Omarov
Liberty
Artem Burtsev Academy of Grappling Pobeda bez borbe - 04:08
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 1 - GI)
7-78
Završeno
Roman Savelyev
Fight & Fitness
Kirill Matyunin Gymnasium Pobedio Završnicom - 03:51
ADULT GI / Brown / 80 kg
(DAY 1 - GI)
2-88
Završeno
Aznaur Absalamov
Agate team
Ibragim Ismailov KAYLAS TEAM Pobeda po poenima - 06:00
ADULT GI / Purple / 70 kg
(DAY 1 - GI)
5-89
Završeno
Sergey Goncharenko
CHECKMAT INTERNATIONAL
Marat Khalitov FLOW RUSSIA Pobeda po poenima - 06:00
ADULT GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
6-82
Završeno
Unknown User
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobeda po poenima - 05:00
Ilya Nikolaev CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
8-94
Završeno
German Dekker
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 05:00
Magomedrasul Musaev LION ACADEMY
ADULT GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-86
Završeno
Mikail Magomedov
KAYLAS TEAM
Dmitrij Bushnev Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 01:41
ADULT GI / Brown / 75 kg
(DAY 1 - GI)
1-97
Završeno
Tariel Zhvania
Agate team
Torokan Bagynbai Uulu Strela Team (official) Pobeda po poenima - 06:00
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-81
Završeno
Alexandr Silaev
GFTeam Moscow
Vladimir Kotelnikov 187 BJJ Pobedio Završnicom - 00:53
YOUTH ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
4-96
Završeno
Arsen Makhachev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Achabaev Shamil UNIVERSAL FIGHTERS Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:48
ADULT GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-87
Završeno
Khamzat Kaigarov
Pobeda po poenima - 05:00
Aleksandr Potokin Titan Jiu Jitsu Moscow
ADULT GI / Purple / 85 kg
(DAY 1 - GI)
7-79
Završeno
Ruslan Akhmetov
Strela Team (official)
Roman Savelyev Fight & Fitness Pobedio Završnicom - 01:31
ADULT GI / Blue / 85 kg
(DAY 1 - GI)
8-95
Završeno
Artur Dudnikov
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Muhammadpasha Nezhvedilov UNIVERSAL FIGHTERS Pobeda po poenima - 05:00
MASTER 1 GI / White / 95 kg
(DAY 1 - GI)
2-86
Završeno
AKHMED ISAEV
GFTeam Moscow
Pobedio Završnicom - 02:46
Pavel Tarakanov Titan Jiu Jitsu Moscow
ADULT GI / Blue / 95+ kg
(DAY 1 - GI)
1-96
Završeno
Nadyr Salatgereev
KAYLAS TEAM
Pobedio Odlukom - 05:00
Magomed Ibragimov Agate team
ADULT GI / Purple / 65 kg
(DAY 1 - GI)
6-86
Završeno
Andrej Zhukov
LION ACADEMY
Pobedio Završnicom - 02:42
Andrey Zhukov 22 FIGHT CLUB
MASTER 2 ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
5-91
Završeno
Veacheslav Barov
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 05:00
Rashid Mekhtiev TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT GI / Brown / 95 kg
(DAY 1 - GI)
7-82
Završeno
Alexandr Silaev
GFTeam Moscow
Pobeda po poenima - 06:00
Artur Gareev Strela Team (official)
ADULT GI / Blue / 80 kg
(DAY 1 - GI)
3-88
Završeno
Sibilov Azamat
187 BJJ
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV UNIVERSAL FIGHTERS Pobedio Završnicom - 02:25
ADULT GI / Brown / 70 kg
(DAY 1 - GI)
6-88
Završeno
Ivan Popov
Gymnasium
Pobeda po poenima - 06:00
Unknown User Sanakoev GFTeam Moscow
ADULT GI / White / 80 kg
(DAY 1 - GI)
8-92
Završeno
Ali Bagaudinov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Pobeda po poenima - 05:00
Radzhab Iusupanov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / Blue / 60 kg
(DAY 1 - GI)
4-98
Završeno
Arsen Kazakmurzaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Pobedio Završnicom - 03:39
Dinislam Abdulkerimov CHECKMAT INTERNATIONAL