Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Ruslan Volchenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Seier på Walkover
Egor Mogilnikov Strela Team (official)
TEEN GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 52.5 kg
(DAY 1 - GI)
8-11
Ferdig
Kira Markova
Strela Team (official)
Seier på submission - 01:20
Ekaterina Bayandina GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
JUNIOR GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 42.5 kg
(DAY 1 - GI)
4-12
Ferdig
Adelina Zajnullina
ISLAM TEAM
Yana Glazomitckaya LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på submission - 01:55
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-14
Ferdig
Danil Kurdyukov
MATA LEAO
Seier med poeng - 02:00
LEONID MOLODTSOV 22 FIGHT CLUB
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-15
Ferdig
Dzamal Magomedov
A-FORCE BJJ
Seier med poeng - 03:00
Fedor Chernykh Gymnasium
INFANT GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 1 - GI)
3-10
Ferdig
Vitalina Gulyaeva
Supernova BJJ Academy
Unknown User Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Seier på submission - 00:24
TEEN GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 47.5 kg
(DAY 1 - GI)
7-11
Ferdig
Lada Sincova
Strela Team (official)
Sofa Samsonova ZENIT TEAM Seier med poeng - 04:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-7
Ferdig
Umar Marasulov
Marasulov Brothers
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Beksolta Beksultanov AKHMAT JIU-JITSU
INFANT GI / Orange / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-16
Ferdig
Taimass Salimov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Seier på submission - 00:25
Georgiy Novoseltsev
JUNIOR GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 52.5+ kg
(DAY 1 - GI)
4-15
Ferdig
Mira Rozenberg
Gymnasium
Seier på submission - 02:13
Anna Rozenberg Gymnasium
INFANT GI GIRLS / White & Grey / 42.5+ kg
(DAY 1 - GI)
3-13
Ferdig
Sofia Mershinets
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Ekaterina Alimceva GFTEAM Seier med poeng - 04:00
KIDS I GI / White / 19 kg
(DAY 1 - GI)
8-15
Ferdig
Muhammad Gadzikuliev
Pridebjj
Seier med poeng - 02:00
Artem Terzan Академия единоборств "VICTORY TEAM"
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-14
Ferdig
Ahmed Ibragimov
AKHMAT JIU-JITSU
Luqman Myrzagazy Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Seier med poeng - 03:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-18
Ferdig
Islam Yusuphadziev
BORZ JIU JITSU
Seier med poeng
Dinislam Mamaev Pridebjj
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-13
Ferdig
Artem Uzakin
Strela Team (official)
Dima Perevalov MATA LEAO Seier på submission - 01:06
ADULT GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
6-8
Ferdig
Aleksandra Kobranova
Davi Ramos JJ Academy
Seier med poeng - 05:00
Militta Kolesnikova SAPSAN TEAM
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-12
Ferdig
Ababakir Zokhrudinov
Marasulov Brothers
Usuphadziev Isa BORZ JIU JITSU Seier med poeng - 03:00
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-16
Ferdig
Maksim Difu
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Seier på submission - 01:57
Daniar Ochilov A-FORCE BJJ
INFANT GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 1 - GI)
3-11
Ferdig
Polina Antonenko
Ribeiro Jiu Jitsu University
Seier med poeng - 04:00
Unknown User Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-17
Ferdig
Kenzhegaliyev Ansar
ALLIANCE AKSAY KZ
Sinan Mamedov Gojira team Seier på submission - 00:49
KIDS I GI / White / 19 kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Dmitrij Kolesnik
Gojira team
Seier på Walkover
Unknown User
JUNIOR GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 42.5 kg
(DAY 1 - GI)
4-13
Ferdig
Malika Salimova
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Adelina Zajnullina ISLAM TEAM Seier med poeng - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-14
Ferdig
Daniil Nazarov
Gojira team
Seier med poeng - 04:00
Aslan Saidov Pridebjj
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-19
Ferdig
Mansur Tamaev
AKHMAT JIU-JITSU
Unknown User Marasulov Brothers Seier med poeng - 04:00
INFANT GI GIRLS / White & Grey / 42.5+ kg
(DAY 1 - GI)
3-14
Ferdig
Linara Bezrukova
ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
Seier med poeng - 04:00
Sofia Mershinets LUDUS ALLIANCE RUSSIA
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-16
Ferdig
Eli Paniashvili
Gymnasium
Seier med poeng - 03:00
Ansar Nesipkali Qazaqstan Top Team: Qalqan
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-15
Ferdig
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
Nikolaj Smirnov АСЕ Ястреб Seier med poeng - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Evgenij Derugin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier på Walkover
Egor Mogilnikov Strela Team (official)
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-15
Ferdig
Emil Sultanov
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Kazbek Kurchaev Pridebjj Seier med poeng - 02:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-14
Ferdig
Assad Albakov
AKHMAT JIU-JITSU
Seier på submission - 02:25
Shamil Gadzhidadaev TOP TEAM FIGHT CLUB
KIDS I GI / White / 19 kg
(DAY 1 - GI)
8-16
Ferdig
Ramazan Sundetgazy
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Salman Urumov Fight Zone Team Seier med poeng - 02:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Aroslav Titov
JSJ ACADEMY
Rodion Korshunov ART OF FIGHT Seier på Walkover