Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-21
Ferdig
Eli Paniashvili
Gymnasium
Luqman Myrzagazy Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Seier med poeng - 03:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-22
Ferdig
Nikolaj Smirnov
АСЕ Ястреб
Seier på submission - 00:52
AbdulMalik Mutaliyev Kokshetau Top Team
KIDS I GI / White / 22 kg
(DAY 1 - GI)
1-26
Ferdig
Sevastan Rusanov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Alihan Muradov Pridebjj Seier med poeng - 02:00
INFANT GI / Orange / 35 kg
(DAY 1 - GI)
6-26
Ferdig
Djamal Shurdumov
Fight Zone Team
Denis Morozov Bjj Alex team Seier med poeng - 04:00
KIDS I GI / White / 19 kg
(DAY 1 - GI)
8-19
Ferdig
Salman Urumov
Fight Zone Team
Seier med poeng - 02:00
Dmitrij Kolesnik Gojira team
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-21
Ferdig
Turgunkhodzhaev Abdukhalil
Marasulov Brothers
Seier på submission - 01:44
Amin Nurmagomedov Agate team
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-23
Ferdig
Zakhar Eremin
Gymnasium
Seier med poeng - 04:00
Kirill Zotov Supernova BJJ Academy
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-27
Ferdig
Abubakar Tepsurkaev
AKHMAT JIU-JITSU
Unknown User Marasulov Brothers Seier med poeng - 04:00
JUNIOR GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
4-20
Ferdig
Magomedhabib Muhammadbasirov
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier med poeng - 04:00
Roman Nikitin CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-22
Ferdig
Unknown User
Marasulov Brothers
Myrzabekov Nurdoolot GFTEAM Seier med poeng - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
9-24
Ferdig
Matvey Knyazev
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Seier med poeng - 04:00
Nurkeldy Kayrbek Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-22
Ferdig
Artem Ampilogov
Martial Arts Center GENERAL
Seier med poeng - 04:00
Egor Grachev Gojira team
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-24
Ferdig
Imran Magomedov
Agate team
Seier med poeng - 04:00
Ismail Hadziev Kokshetau Top Team
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-18
Ferdig
Muhammad Chiliev
GFTEAM
Mukhammaddzhon Sheralizoda Team Boymurodov Seier med poeng - 03:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-19
Ferdig
Georgii Protsenko
Gojira team
Sadaev Umar AKHMAT JIU-JITSU Seier med poeng - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-28
Ferdig
Beisen Nurhan
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Seier med poeng - 04:00
Ismail Asurbekov Pridebjj
JUNIOR GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
4-21
Ferdig
Nurislam Toktassyn
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Nikita Eros CHECKMAT INTERNATIONAL Seier på submission - 03:25
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-23
Ferdig
Maksim Difu
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Seier med poeng - 03:00
Evgenij Izumov MATA LEAO
JUNIOR GI / Orange and Green / 35 kg
(DAY 1 - GI)
6-28
Ferdig
Ibragim Dombaev
Team Nogueira Dubai
Seier på submission - 01:24
Timur Gazizov Strela Team (official)
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-20
Ferdig
Mikhail Gordyushev
Gymnasium
Seier med poeng
Artem Akulov MATA LEAO
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-22
Ferdig
Umar Marasulov
Marasulov Brothers
Seier på submission - 00:25
Zaur Saruglanov ICON INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-23
Ferdig
Dmitrij Kozubovskij
ICON INTERNATIONAL
Alan Khan Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Seier på submission - 01:52
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-19
Ferdig
Ahmetshin Ramir
Qazaqstan Top Team: Qalqan
Seier med poeng - 03:00
Stepan Overchuk LUDUS ALLIANCE RUSSIA
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-25
Ferdig
Denni Khatuev
Titan Jiu Jitsu Moscow
Seier på submission - 02:43
Alan Greulich Samurai Academy
KIDS I GI / White / 22 kg
(DAY 1 - GI)
1-27
Ferdig
Matvej Seryshev
Gracie Barra Novosibirsk
Magomedrasul Israfilov Seier med poeng - 02:00
INFANT GI / Orange / 35 kg
(DAY 1 - GI)
6-27
Ferdig
Vildan Galiaskarov
ISLAM TEAM
Denis Morozov Bjj Alex team Seier på submission - 01:04
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-23
Ferdig
Muhammadjon Ghoziev
Azat Darkhanov ALLIANCE AKSAY KZ Seier med poeng
JUNIOR GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
4-24
Ferdig
Alex Avagyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
Seier med poeng - 04:00
Ashab Zakiev AKHMAT JIU-JITSU
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
9-25
Ferdig
Ajnulah Sulejmanov
Moscow Hero School
Andrew Mityashin Gojira team Seier på submission - 02:25
TEEN GI / White / 65 kg
(DAY 1 - GI)
10-31
Ferdig
Husen Kostoev
GFTEAM
Magomed Rasukhadzhiev AKHMAT JIU-JITSU Seier med poeng - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
9-26
Ferdig
Ruslan Alibekov
Strela Team (official)
Seier på submission - 03:36
Matvey Knyazev LUDUS ALLIANCE RUSSIA
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-24
Ferdig
Eric Kocharyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
Artem Orekhov Strela Team (official) Seier med poeng - 04:00