Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
1# 60KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-1
Gotowy
SAMIR CHANTRE
Ares BJJ Brasil
RODNEI JUNIOR QATARBJJF Wygrana na punkty - 15:00 - Round 2
2# 95+KG SUPERFIGHT
(Day 1)
3# 65KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-3
Gotowy
KIM TERRA
Brasa CTA
AUGUSTO MENDES Wygrana na punkty - 15:00 - Round 2
4# 65KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-4
Gotowy
OSVALDO MOIZINHO
Ares BJJ Brasil
GABRIEL MARANGONI Brasa CTA Wygrana na punkty - 15:00 - Round 2
5# 65KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-5
Gotowy
ALI MAGOMEDOV
187 BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:04
- Round 1
BRUNO FRAZATTO ATOS
6# 75KG SUPERFIGHT NO GI
(Day 1)
1-6
Gotowy
GEORGI KARAKHANYAN
The Treigning Lab
Muhamed Kokov SK RAMZAN Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33 - Round 0
7# 85KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-7
Gotowy
THIAGO SA
Checkmat
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:42
- Round 1
AYUB MAGOMADOV ALLIANCE
8# 78KG SUPERFIGHT NO GI
(Day 1)
1-8
Gotowy
MURAD MACHAEV
Krepost
ADLAN BATAEV Wygrane przez Poddanie (submission) - 09:01 - Round 1
9# 75KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-9
Gotowy
Daud Adaev
Checkmat
Lucas Rocha ZR TEAM ASSOCIATION Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:41 - Round 1
10# 82KG SUPERFIGHT NO GI
(Day 1)
1-10
Gotowy
ALI BAGOV
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
- Round 0
GADZHIMURAD KHIRAMAGOMEDOV Krepost
11# 85KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-11
Gotowy
ROMULO BARRAL
Gracie Barra (Brazil)
LUCAS BARBOSA ATOS Wygrana na punkty - 15:00 - Round 2
12# 80KG SUPERFIGHT NO GI
(Day 1)
1-12
Gotowy
EDUARD VARTANYAN
LION HEART
ABDULAZIZ ABDULVAKHABOV Wygrana na punkty - 15:00 - Round 2
13# 95KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-13
Gotowy
IGOR SILVA
GF Team
Wygrana na punkty - 15:00
- Round 2
Abdurakhman Bilarov TEAM ABUBAKAROVA
14# 82KG SUPERFIGHT NO GI
(Day 1)
1-14
Gotowy
MUKHAMED BERKHAMOV
SK RAMZAN
Wygrana na punkty - 15:00
- Round 2
ASLAMBEK SAIDOV
15# 95+KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-15
Gotowy
Nicholas Meregali
ALLIANCE
JOAO ROCHA Wygrana na punkty - 15:00 - Round 2
18# 82KG SUPERFIGHT NO GI
(Day 1)
1-18
Gotowy
DIEGO SANCHEZ
JACKSON WINK ACADEMY
YUSUF RAISOV Wygrana na punkty - 15:00 - Round 2
17# 95+KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-17
Gotowy
LUIZ PANZA
Checkmat
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:23
- Round 1
RODRIGO CAVACA ZENITH BJJ
16# 92KG SUPERFIGHT
(Day 1)
1-16
Gotowy
MAGOMED ISMAILOV
GOLDEN TEAM
ALBERT DURAEV Wygrana na punkty - 15:00 - Round 2
19# 60KG TITLE FIGHT
(Day 1)
1-19
Gotowy
JOÃO MIYAO
Unity Jiu Jitsu School
Wygrana na punkty - 25:00
- Round 4
ARY FARIAS ATOS
20# 72KG SUPERFIGHT NO GI
(Day 1)
1-20
Gotowy
JOSH EMMETT
TEAM ALPHA MALE
ZUBAIR TUKHUGOV Krepost Wygrana na punkty - 15:00 - Round 2
21# 75KG TITLE FIGHT
(Day 1)