Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 42.5 kg
(DAY 1 - GI)
4-14
Završeno
Taisiya Antonova
Pobeda po poenima - 04:00
Yana Glazomitckaya LUDUS ALLIANCE RUSSIA
INFANT GI GIRLS / White & Grey / 42.5+ kg
(DAY 1 - GI)
3-15
Završeno
Sofya Glazyrina
Supernova BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 01:29
Ekaterina Alimceva GFTEAM
KIDS III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
9-20
Završeno
Zaur Saruglanov
ICON INTERNATIONAL
Pobeda po poenima - 03:00
Luqman Myrzagazy Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-23
Završeno
Abubakar Tepsurkaev
AKHMAT JIU-JITSU
Pobeda po poenima - 04:00
Islam Yusuphadziev BORZ JIU JITSU
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-19
Završeno
Salim Ismailov
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 04:00
Ivan Shevchuk Supernova BJJ Academy
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-16
Završeno
Alexander Reshetarchuk
Gojira team
Tuzlucov Alexandr ZR Team Hungary Pobeda po poenima - 04:00
INFANT GI / Orange / 30 kg
(DAY 1 - GI)
6-22
Završeno
Abdurohman Elskhanov
AKHMAT JIU-JITSU
Pobedio Završnicom - 01:44
Unknown User Alim Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS I GI / White / 22 kg
(DAY 1 - GI)
1-24
Završeno
Daniil Polakov
Sevastan Rusanov Академия единоборств "VICTORY TEAM" Pobeda po poenima - 02:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-24
Završeno
Unknown User
Marasulov Brothers
Pobedio Završnicom - 00:58
Rodion Korshunov ART OF FIGHT
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-18
Završeno
Unknown User
JGBJJ-TEAM
Sadykov Abdulkhakim KYRGYZSTAN TOP TEAM Pobedio Završnicom - 00:25
JUNIOR GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
4-18
Završeno
Magomed Amirov
Moscow Hero School
Roman Nikitin CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Završnicom - 00:36
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(DAY 1 - GI)
6-20
Završeno
Danil Kurdyukov
MATA LEAO
Kazbek Kurchaev Pridebjj Pobeda po poenima - 02:00
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-15
Završeno
Khalid Marasulov
Marasulov Brothers
Pobeda po poenima - 03:00
Rostislav Golovcan A-FORCE BJJ
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-17
Završeno
Kirill Folc
Gojira team
Bagir Aliev JGBJJ-TEAM Pobeda po poenima - 04:00
KIDS I GI / White / 19 kg
(DAY 1 - GI)
8-18
Završeno
Ramazan Sundetgazy
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Muhammad Gadzikuliev Pridebjj Pobeda po poenima - 02:00
KIDS III GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
1-22
Završeno
Sinan Mamedov
Gojira team
Dzamal Magomedov A-FORCE BJJ Pobeda po poenima - 03:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-20
Završeno
Muhammad Nurmagomedov
ICON INTERNATIONAL
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN Pobeda po poenima - 04:00
INFANT GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
9-23
Završeno
Halif Dotaev
AKHMAT JIU-JITSU
Ajnulah Sulejmanov Moscow Hero School Pobeda po poenima - 04:00
JUNIOR GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
4-19
Završeno
Nurislam Toktassyn
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:16
Alexandr Gulevsky Agate team
INFANT GI / Orange / 35 kg
(DAY 1 - GI)
6-25
Završeno
Djamal Shurdumov
Fight Zone Team
Pobedio Završnicom - 01:05
Vildan Galiaskarov ISLAM TEAM
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-25
Završeno
Adaev Ibragim
AKHMAT JIU-JITSU
Beisen Nurhan ALLIANCE KAZAKHSTAN Pobedio Završnicom - 03:18
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-19
Završeno
Abduvali Rustamzhanov
Marasulov Brothers
Tamerlan Tlehuraev Fight Zone Team Pobedio Završnicom - 02:26
JUNIOR GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
Završeno
Nikolaj Vylcu
Supernova BJJ Academy
Nikita Eros CHECKMAT INTERNATIONAL Pobeda bez borbe - 02:59
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-16
Završeno
Usuphadziev Isa
BORZ JIU JITSU
Pobeda po poenima - 03:00
Somondzhon Safarov
KIDS I GI / White / 22 kg
(DAY 1 - GI)
1-25
Završeno
Matvej Seryshev
Gracie Barra Novosibirsk
Pobeda po poenima - 02:00
Yassin Arupov ALLIANCE KAZAKHSTAN
INFANT GI / Orange / 30 kg
(DAY 1 - GI)
6-23
Završeno
Temerlan Karmokov
Fight Zone Team
Pobedio Završnicom - 01:21
Unknown User Alim Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
INFANT GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
7-21
Završeno
Daniil Nazarov
Gojira team
Pobedio Završnicom - 01:09
Daniil Antonov
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
10-26
Završeno
Ismail Asurbekov
Pridebjj
Pobedio Završnicom - 01:11
Kirill Polyakov CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 1 - GI)
8-21
Završeno
Asanali Abaev
Pobeda po poenima - 04:00
Ruslan Sharukhiya Gojira team
INFANT GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
5-18
Završeno
Alim Aizakhmetov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Pobeda po poenima - 04:00
Nikita Kozlov Supernova BJJ Academy
INFANT GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
3-20
Završeno
Naurbiev Sajfula
BORZ JIU JITSU
Pobedio Završnicom - 03:01
Kamil Ramazanov TOP TEAM FIGHT CLUB
KIDS III GI / White / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-17
Završeno
Said Magomedov
KAYLAS TEAM
Pobeda po poenima - 03:00
Islam Nurlan Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr