Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Master 2 GI / White / 80 kg
(Day 1)
4-3
Färdig
MIKHAIL KUZMIN
Strela Team (official)
Vann på domslut - 05:00
Farid Mazitov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Master 2 GI / Blue / 80 kg
(Day 1)
5-3
Färdig
Konstantin Vinokurov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 03:14
Sergei Ramonov Nordeste Fight
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-3
Färdig
Alexander Dmitriev
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Vann på poäng - 05:00
Aleksander Kurkin UNIVERSAL FIGHTERS
Master 2 GI / White / 65 kg
(Day 1)
1-2
Färdig
Erali Askarbek Uulu
STRELA ALLIANCE
Andrej Neverov BHJJC-SAMARA Vann på poäng - 05:00
Kids III GI / Orange and Green / 25 kg
(Day 1)
6-6
Färdig
Vildan Galiaskarov
ISLAM TEAM
Tamerlan Karmokov CHECKMAT MOSCOW\ADAEV TEAM KOVROV Vann på Submission - 01:26
Master 2 GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
9-3
Färdig
Ibragim Ibragimov
Jiu jitsu fight team
Andrej Bolsesapov СК Гладиатор г. Зеленогорск Vann på poäng - 05:00
Master 2 GI / Purple / 80 kg
(Day 1)
10-5
Färdig
MURAT BERMUKHAMBETOV
King Kong Academy
Anatoly Abramov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 06:00
Master 2 GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
2-5
Färdig
Pavel Kuryshkin
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Sergej Sizyh Strela Team (official) Vann på domslut - 05:00
Master 2 GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
8-4
Färdig
Sergey Badalyan
Bulat Seksenbaev King Kong Academy Vann på poäng - 05:00
Infant GI / White / 45+ kg
(Day 1)
6-9
Färdig
Vladimir Turin
НП КЕДР-Богородск
Adyan Mandzhiev Strela Team (official) Vann på poäng - 04:00
Master 2 GI / Blue / 80 kg
(Day 1)
5-4
Färdig
Kazbek Ajdiev
LION ACADEMY
Vann på poäng - 05:00
Alexey Prikhodko Bjj Alex team
Master 2 GI / Purple / 95 kg
(Day 1)
7-6
Färdig
Philipp Malov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Roman Gavrikov Strela Team (official) Vann på Submission - 01:07
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-4
Färdig
Magomed Bakriev
Agate team
Vann på poäng - 05:00
Unknown User Mario Bros BJJ Kazakhstan
Master 2 GI / White / 80 kg
(Day 1)
4-4
Färdig
Andrey Petrov
Bogdan Grappling School
Vann på poäng - 05:00
BAKHTIER ROZBAEV ZR Team Association
Master 2 GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
1-4
Färdig
Aleksej Salimgareev
Cicero Costha Russia
Vann på poäng - 05:00
Vitaly Volinski S.P.O.R.T. Generation
Master 2 GI / White / 95 kg
(Day 1)
6-4
Färdig
Denis Tikhonov
Vann på domslut - 00:45
Arslanbek Khalidov KAYLAS TEAM
Master 2 GI / White / 85 kg
(Day 1)
10-3
Färdig
Vitaly Lapchenko
Bogdan Grappling School
KONSTANTIN IVANUSHKIN Ludus Team Vann på Submission - 04:49
Master 2 GI / Purple / 95+ kg
(Day 1)
8-7
Färdig
Vladislav Razzhivin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på poäng - 06:00
Denis Soshilov Strela Team (official)
Master 2 GI / Blue / 75 kg
(Day 1)
9-4
Färdig
Astemir Isaadziev
Agate team
Denis Vitunov Fight Fabrika Vann på domslut - 05:00
Kids III GI / Orange and Green / 25 kg
(Day 1)
6-7
Färdig
Vildan Galiaskarov
ISLAM TEAM
Vann på poäng - 03:00
Unknown User CHECKMAT MOSCOW\ADAEV TEAM KOVROV
Master 2 GI / Blue / 80 kg
(Day 1)
5-5
Färdig
MURAD SHEIKHOV
Vann på poäng - 05:00
Sergei Trofimov Fight Fabrika
Master 2 GI / Blue / 95+ kg
(Day 1)
3-7
Färdig
Mikhail Slutsky
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på poäng - 05:00
Georgij Obolashvili Хортич
Master 2 GI / White / 80 kg
(Day 1)
4-5
Färdig
MIKHAIL KUZMIN
Strela Team (official)
Vusal Eynullayev SAS Bjj Team Azerbaijan Vann på poäng - 05:00
Master 2 GI / White / 95+ kg
(Day 1)
7-4
Färdig
Aleksander Em
Vann på Submission - 02:41
Ilya Zaytsev S.P.O.R.T. Generation
Master 2 GI / White / 70 kg
(Day 1)
2-3
Färdig
Unknown User
Marasulov Brothers
Unknown User Vann på Submission - 00:30
Master 2 GI / White / 65 kg
(Day 1)
1-3
Färdig
RUSLANKHAN MADYKHANOV
Agate team
Vann på Submission - 04:06
Andrej Neverov BHJJC-SAMARA
Master 2 GI / Purple / 80 kg
(Day 1)
10-6
Färdig
Sergej Sokolenko
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Kirill Tarasov CHECKMAT/ADAEV TEAM Vann på poäng - 06:00
Master 2 GI / Purple / 85 kg
(Day 1)
9-7
Färdig
VADIM HAZOV
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Evgeny Bogdanov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 06:00
Master 2 GI / Purple / 95 kg
(Day 1)
7-7
Färdig
Philipp Malov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Stanislav Shamshurin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 06:00
Master 2 GI / Blue / 80 kg
(Day 1)
5-6
Färdig
YURI Barsukov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på poäng - 05:00
Denis Nikulin Strela Team (official)
Master 2 GI / Blue / 70 kg
(Day 1)
8-5
Färdig
Aleksandr Popandopulo
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på poäng - 05:00
Sergey Badalyan
Master 2 GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-5
Färdig
Aleksander Kurkin
UNIVERSAL FIGHTERS
Unknown User Mario Bros BJJ Kazakhstan Vann på poäng - 05:00