Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids I GI / White / 19 kg
(Day 1)
1-12
Färdig
MATVEY Balashov
ЦБИ "Генерал"
Vann på poäng - 02:00
Alim Spabekov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Infant GI / White / 45+ kg
(Day 1)
6-13
Färdig
Adyan Mandzhiev
Strela Team (official)
Aleksandr Azydov Strela Team (official) Vann på Submission - 02:02
Master 2 GI / Purple / 80 kg
(Day 1)
10-8
Färdig
Anatoly Abramov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Kirill Tarasov CHECKMAT/ADAEV TEAM Vann på poäng - 06:00
Kids II GI / White / 21 kg
(Day 1)
4-14
Färdig
Abdurahman Mahmudov
BERKUT BJJ TEAM
Nariman Gasanov Vann på poäng - 02:00
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
6-16
Färdig
Roman Serov
187 BJJ
Vann på Submission
Aleksej Misin 12 Gauge MMA (Leo Neves BJJ)
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
2-13
Färdig
Unknown User Cibulin
Sharukhiya_team
Matvej Volodin КСЕ СПАРТАНЕЦ Vann på domslut - 03:00
Infant GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
7-16
Färdig
Aleksei Skorev
Gracie Barra Ekaterinburg
Vann på poäng - 04:00
Unknown User Shakirov Strela Team (official)
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
6-17
Färdig
Abdula Guseynov
Pridebjj
Vann på poäng - 04:00
Vladislav Popov КСЕ СПАРТАНЕЦ
Kids III GI / White / 40+ kg
(Day 1)
5-13
Färdig
Ivan Perelyaev
Burevestnik
Yaroslav Mylcev Bogdan Grappling School Vann på Submission - 01:23
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1)
9-13
Färdig
Ivan Brigida
АКАДЕМИЯ ММА Азаркина Анатолия
Vann på Submission - 01:03
Unknown User Gymnasium
Kids II GI / White / 21 kg
(Day 1)
4-15
Färdig
Israil Abubakarov
Vann på poäng - 02:00
Arsenij Gorskov CHECKMAT INTERNATIONAL
Kids I GI / White / 19 kg
(Day 1)
1-14
Färdig
Abdulaziz Albekov
JSJ team
Feliks Hudoev Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 02:00
Kids III GI / White / 35 kg
(Day 1)
3-17
Färdig
Muhammad Tovsultanov
Berkutjj Urus
Eldar Aliev Ludus GoJira Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
7-15
Färdig
Platon Fureyev
MAXIMUS FT/LION ACADEMY
Shyngyskhan Seidakhmet Samurai Academy Vann på poäng - 03:00
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1)
9-14
Färdig
Unknown User
King Kong Academy
Stepan Soshilov Strela Team (official) Vann på poäng - 02:00
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
6-18
Färdig
Aleksandr Serbinov
Vann på domslut - 04:00
Klim Yun Gymnasium Zhukovka
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1)
Färdig
Aziz Turanov
Qazaqstan Top Team: ORDA
Ulash Ulashev Jiu jitsu fight team Vann på Walkover
Master 2 GI / Blue / 95 kg
(Day 1)
2-8
Färdig
Ruslan Smirnov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Sergej Sizyh Strela Team (official) Vann på domslut - 05:00
Kids III GI / White / 40+ kg
(Day 1)
5-14
Färdig
Dzamal Alkhasov
Pridebjj
Yaroslav Mylcev Bogdan Grappling School Vann på domslut
Kids II GI / White / 27 kg
(Day 1)
8-13
Färdig
Platon Kimadze
Gymnasium
Dataev Emirkhan Berkutjj Urus Vann på Submission - 00:52
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1)
9-15
Färdig
Artem Muranov
S.P.O.R.T. Generation
Timur Abrekov Supernova BJJ Academy Vann på Submission - 01:55
Infant GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
7-17
Färdig
Tikhon Matsuganov
Senna Fight Academy
Vann på Submission - 00:47
Akram Ashirov Samurai Academy
Kids II GI / White / 27 kg
(Day 1)
8-14
Färdig
Umar Marasulov
Marasulov Brothers
Vann på Submission - 01:18
Aleksandr Shigonov Martial Arts Center GENERAL
Master 2 GI / Blue / 85 kg
(Day 1)
1-10
Färdig
Emil Yakupov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
KHUSEIN KHACHUKAEV BERKUT BJJ TEAM Vann på poäng - 05:00
Kids II GI / White / 21 kg
(Day 1)
4-16
Färdig
Zurab Gakaev
Serafim Sokolov Supernova BJJ Academy Vann på domslut - 02:00
Infant GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
7-18
Färdig
Nikita Makarov
Ас
Fedor Ryabov Strela Team (official) Vann på poäng - 04:00
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1)
5-16
Färdig
Ali Zhaksylykov
Qazaqstan Top Team: ORDA
Vann på poäng - 04:00
Aroslav Balakirev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Master 2 GI / Blue / 95+ kg
(Day 1)
3-12
Färdig
Mikhail Slutsky
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Magomed Manafov CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng - 05:00
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
10-11
Färdig
Murad Kurbanov
Pridebjj
Vann på Submission - 01:26
Luka Masalov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Kids II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1)
9-16
Färdig
Ivan Brigida
АКАДЕМИЯ ММА Азаркина Анатолия
Stepan Soshilov Strela Team (official) Vann på poäng - 02:00
Kids I GI / White / 22 kg
(Day 1)
2-11
Färdig
Daniil Illarionov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Viktor Konovalov Академия единоборств "VICTORY TEAM" Vann på domslut - 02:00
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
6-19
Färdig
Aibek Ussen
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Mikhail Zavalnyy PHUKET TOP TEAM Vann på Submission - 01:56