Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids II GI / White / 21 kg
(Day 1)
4-21
Färdig
Nariman Gasanov
Bexultan Madamin Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Vann på Submission - 00:10
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1)
5-23
Färdig
TYMUR MOROZOV
ZR Team/SK Pobeditel
Djabrail Tavsultanov Berkutjj Urus Vann på Submission - 02:07
Infant GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(Day 1)
9-25
Färdig
Adam Idigov
JSJ team
Vann på Submission - 02:01
Dmitry Sukhov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
6-27
Färdig
Mikhail Zavalnyy
PHUKET TOP TEAM
Vann på Submission - 01:40
ALI OMARADIL ALLIANCE KAZAKHSTAN
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1)
1-21
Färdig
Boris Iukhnov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Aleksey Pryakhin VALETUDO г. Ковров Vann på Submission - 01:37
Kids II GI / Colorful / 21 kg
(Day 1)
8-22
Färdig
Aleksandr Gorelov
Supernova BJJ Academy
Elbiev Magomed-Emin Berkutjj Urus Vann på Submission - 01:48
Kids II GI / Colorful / 27 kg
(Day 1)
4-24
Färdig
Aleksandr Rabkin
S.P.O.R.T. Generation
Muslim Dadaev JSJ team Vann på Submission - 00:09
Infant GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
7-26
Färdig
Aleksei Skorev
Gracie Barra Ekaterinburg
Vann på domslut - 04:00
Daniil Bogdanov-Agafonov Ludus GoJira
Kids III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
9-23
Färdig
Sergej Bychkov
VALETUDO г. Ковров
Vann på poäng - 03:00
Halid Ramazanov jiu_jitsu_fight_team
Junior GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
6-30
Färdig
Unknown User Romancenko
Strela Team (official)
Vann på Submission - 01:25
Unknown User Ermoskin Ze Radiola team Kazahstan
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1)
5-24
Färdig
Abdusamad Ustarkhanov
Samad Bayrakov BERKUT BJJ TEAM Vann på Submission - 01:50
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
10-18
Färdig
Taimass Salimov
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Murad Kurbanov Pridebjj Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
2-16
Färdig
Hasbulat TSITSIEV
Патриот Гудермес
Vann på domslut - 03:00
Pavel Kulakov Strela Team (official)
Kids II GI / Colorful / 27 kg
(Day 1)
4-25
Färdig
Tamerlan Ziatdinov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Unknown User ALLIANCE KAZAKHSTAN Vann på Submission - 00:27
Infant GI / White / 30 kg
(Day 1)
5-25
Färdig
Dastan Musralimov
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Kagermanov Daud Berkutjj Urus Vann på domslut - 04:00
Infant GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
6-28
Färdig
Roman Serov
187 BJJ
ALI OMARADIL ALLIANCE KAZAKHSTAN Vann på Submission - 01:50
Kids III GI / Grey and Yellow / 30 kg
(Day 1)
10-19
Färdig
Radomir Kondrashkin
S.P.O.R.T. Generation
Vann via diskvalificering - 02:10
David Akopan CHECKMAT INTERNATIONAL
Infant GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(Day 1)
9-26
Färdig
Nikita Sirazov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Unknown User Lisickij Strela Team (official) Vann på poäng - 04:00
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1)
1-22
Färdig
Kirill Kourov
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Dikaev Halid Berkutjj Urus Vann på Submission - 01:20
Junior GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
6-31
Färdig
Leonid Busarev
MAXIMUS FT/LION ACADEMY
Vann på poäng - 04:00
Gazi-Muhammad Murtazaliev
Kids II GI / Colorful / 21 kg
(Day 1)
8-23
Färdig
Nikita Tolstykh
S.P.O.R.T. Generation
Artemij Burleev LEGION SPB Vann på poäng - 02:00
Kids III GI / White / 35 kg
(Day 1)
Färdig
Seroge Babayan
Bogdan Grappling School
Vann på Walkover
Sayfulla Karuev Berkutjj Urus
Kids II GI / Colorful / 27 kg
(Day 1)
4-26
Färdig
Vladislav Lyubomirov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vann på Submission - 00:07
Gordei Kviatkovskii Gymnasium
Kids III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(Day 1)
3-24
Färdig
Stepan Yakushev
Bjj Alex team
Vann på Submission - 00:14
Ivan Kozhevnikov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1)
1-23
Färdig
Abubakr Gadoev
Team Boymurodov
Djamal Shurdumov CHECKMAT MOSCOW\ADAEV TEAM KOVROV Vann på Submission - 00:25
Kids II GI / Colorful / 27 kg
(Day 1)
4-27
Färdig
Ilia Rybinskov
LEGION SPB
Muslim Dadaev JSJ team Vann på poäng - 02:00
Kids II GI / White / 24 kg
(Day 1)
10-22
Färdig
Damir Salimgareev
CICERO COSTHA
Alekber Gusejnov Sharukhiya_team Vann på poäng - 02:00
Infant GI / Grey and Yellow / 40 kg
(Day 1)
7-27
Färdig
Tikhon Matsuganov
Senna Fight Academy
Vann på domslut - 04:00
Fedor Ryabov Strela Team (official)
Kids III GI / White / 35 kg
(Day 1)
3-22
Färdig
Eldar Aliev
Ludus GoJira
Vann på poäng - 03:00
Yassin El Nemr JSJ team
Kids III GI / Grey and Yellow / 35 kg
(Day 1)
9-24
Färdig
Arsenii Sishkov
Vann på poäng - 03:00
Alexander Enikeev A-FORCE BJJ
Kids III GI / White / 30 kg
(Day 1)
2-17
Färdig
Ruslan Gadilshin
Qazaqstan Top Team: ORDA
Magomed Ebzaev BERKUT BJJ TEAM Vann på poäng - 03:00
Kids III GI / White / 25 kg
(Day 1)
1-24
Färdig
Ruslan Sharukhiya
Sharukhiya_team
Vann på poäng - 03:00
Arseny Mutilin LUDUS ALLIANCE RUSSIA