Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 1)
5-87
Färdig
Mamia Kvetenadze
Kimura GRAPPLING team
Radzab Magomedov TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på poäng - 05:00
ADULT ABSOLUTE NO - GI / White
(Day 1)
3-84
Färdig
Kerim Bekeev
Agate team
Vann på Submission
Shamil Aliev Agate team
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 1)
5-88
Färdig
Ayub Shakhgiriev
BERKUT BJJ TEAM
Vann på poäng - 05:00
Rahman Israpilov BERKUT BJJ TEAM
MASTER 1 ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 1)
4-90
Färdig
Magomedrasul Kuramagomedov
Agate team
Vann på Submission - 00:25
Unknown User Lyamov Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 1)
5-90
Färdig
Aslan Shahabov
Vann på domslut - 05:00
Magomedsapi Magomedov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 1)
5-91
Färdig
Unknown User Shidaev
BERKUT BJJ TEAM
Vann på Submission - 01:05
Radzab Magomedov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 1)
5-92
Färdig
Ayub Shakhgiriev
BERKUT BJJ TEAM
Davud Magomedov Agate team Vann på domslut - 05:00
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1)
3-85
Färdig
Sergej Gasanov
AF Academy
Vann på poäng - 05:00
Magomed Mislimov TOP TEAM FIGHT CLUB
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1)
3-87
Färdig
Dmitriy Kornev
Bjj Alex team
Rafik Abdullaev TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1)
3-86
Färdig
Sergej Gasanov
AF Academy
Vann på Submission - 00:55
Zaur Khagundokov Academy of Grappling
ADULT ABSOLUTE GI / White
(Day 1)
2-100
Färdig
Kerim Bekeev
Agate team
Vann på Submission - 03:59
Gabibula Gusejniev TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 1)
Färdig
Viskhan Ezerkhanov
BERKUT BJJ TEAM
Samil Avtorhanov Vann på Walkover
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 1)
Färdig
Shamil Bekaev
Bilal Kurbabagamaev Agate team Vann på Walkover
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 1)
7-74
Färdig
Islam Ibragimov
BERKUT BJJ TEAM
Vann på Submission - 02:07
Ismail Khuzaev
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 1)
5-93
Färdig
Aslan Shahabov
Vann på domslut
Unknown User Shidaev BERKUT BJJ TEAM
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1)
3-88
Färdig
Zaur Khagundokov
Academy of Grappling
Dmitriy Kornev Bjj Alex team Vann på Submission - 03:07
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 1)
7-75
Färdig
Aslan Akhmadov
BERKUT BJJ TEAM
Vann på poäng - 06:00
Agashirinov Artur TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 1)
5-94
Färdig
Ayub Shakhgiriev
BERKUT BJJ TEAM
Vann på Submission - 00:05
Unknown User Shidaev BERKUT BJJ TEAM
MASTER 1 ABSOLUTE GI / White
(Day 1)
3-89
Färdig
Sergej Gasanov
AF Academy
Vann på Submission - 02:17
Rafik Abdullaev TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT ABSOLUTE GI / White
(Day 1)
2-102
Färdig
Idris Saidulaev
BERKUT BJJ TEAM
Musa Magomedaliev TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på poäng - 05:00
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Blue
(Day 1)
5-96
Färdig
Davud Magomedov
Agate team
Vann på poäng - 05:00
Aslan Shahabov
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 1)
7-76
Färdig
Samil Avtorhanov
Bilal Kurbabagamaev Agate team Vann på poäng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(Day 1)
2-101
Färdig
Kerim Bekeev
Agate team
Vann på poäng - 05:00
Astemir Borokov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 1)
7-77
Färdig
Islam Ibragimov
BERKUT BJJ TEAM
Vann på Submission - 01:28
Aslan Akhmadov BERKUT BJJ TEAM
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1)
5-95
Färdig
Batyr Akaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Rahman Israpilov BERKUT BJJ TEAM Vann på poäng
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1)
3-90
Färdig
Sergey Goncharenko
CHECKMAT INTERNATIONAL
Akhmed Bukuev BERKUT BJJ TEAM Vann på poäng - 04:00
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 1)
7-78
Färdig
Samil Avtorhanov
Aslan Akhmadov BERKUT BJJ TEAM Vann på domslut
ADULT ABSOLUTE NO - GI / Purple
(Day 1)
7-79
Färdig
Bilal Kurbabagamaev
Agate team
Islam Ibragimov BERKUT BJJ TEAM Vann på poäng - 06:00
MASTER 1 ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1)
1-82
Färdig
Sergei Ilyashevich
Kimura GRAPPLING team
Vann på poäng - 05:00
Vladimir Trusov AF Academy
ADULT ABSOLUTE GI / White
(Day 1)
2-103
Färdig
Astemir Borokov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 05:00
Idris Saidulaev BERKUT BJJ TEAM
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1)
3-91
Färdig
Denis Ledovskoi
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Demid Zolin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på domslut
JUVENILE ABSOLUTE GI / Blue
(Day 1)
3-92
Färdig
Akhmed Bukuev
BERKUT BJJ TEAM
Kirill Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på domslut