Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI / White / 40+ kg
(DAY 1 - GI)
2-61
Färdig
Akhmad Shakhmanaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Unknown User Agate team Vann på poäng - 03:00
TEEN GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
9-65
Färdig
Dzabrail Bersanukaev
AKHMAT JIU-JITSU
Vann på Submission - 02:00
Maksim Kondratev Strela Team (official)
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-71
Färdig
Ilyas Abdullaev
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Vann på poäng - 04:00
Emin Samsuradov AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-58
Färdig
Nursultan Nurgaliev
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Vann på poäng - 04:00
Turpal-Ali Comaev AKHMAT JIU-JITSU
TEEN GI / White / 50 kg
(DAY 1 - GI)
7-66
Färdig
Timur Yahyaev
Agate team
Vann på poäng - 04:00
Svatoslav Madanov LION ACADEMY
TEEN GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
9-66
Färdig
Ramzan Danaev
AKHMAT JIU-JITSU
Gamid Magomedov Pridebjj
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-61
Färdig
Zairbek Adambaev
Marasulov Brothers
Vann på poäng - 04:00
Abdulkadyr Alpanaev KAYLAS TEAM
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
10-73
Färdig
Peter Shlepov
Gymnasium
Amir Appaev Fight Zone Team Vann på Submission - 00:24
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-83
Färdig
Leonid Kostenko
Gurza Team
Vann på poäng - 02:00
Ila Egorov MATA LEAO
JUVENILE GI / 75 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-65
Färdig
Haron Sajdulaev
AKHMAT JIU-JITSU
Vann på poäng - 03:47
Imran Magomedov KYRGYZSTAN TOP TEAM
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-63
Färdig
Lev Sitnikov
22 FIGHT CLUB
Sergej Bidin Hokuto BJJ Russia Vann på poäng - 03:00
TEEN GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
9-67
Färdig
Khidriev Rabadan
GFTEAM
Vann på poäng - 03:59
Kamil Ismailov Agate team
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
Färdig
Ashab Garaev
BORZ JIU JITSU
Vann på Walkover
Gimbat Magomedov UNIVERSAL FIGHTERS
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
10-74
Färdig
Maksim Razumov
Gymnasium
Imameddin Esedov Agate team Vann på Submission - 00:50
JUVENILE GI / 75+ kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-68
Färdig
Mikhail Soldatov
Academy of Grappling
DANIIL IZORIYA CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng - 04:00
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
3-60
Färdig
Egor Tsinarev
ISLAM TEAM
Vann på Submission - 00:41
Abulfaz Naghiyev JGBJJ-TEAM
KIDS II GI / White / 31 kg
(DAY 1 - GI)
1-85
Färdig
Gordey Voevodin
Gracie Barra Sevastopol
Abdulborii Zokhrudinov Marasulov Brothers Vann på poäng - 02:00
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-64
Färdig
Abdulloh Nematzanov
Marasulov Brothers
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Israpilov AKHMAT JIU-JITSU
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
3-61
Färdig
Savva Pranicnikov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ashab Garaev BORZ JIU JITSU Vann på Submission - 01:32
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
Färdig
Arsenii Sukhovarov
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på Walkover
Muhammad Ibragimov
KIDS II GI / White / 31 kg
(DAY 1 - GI)
1-86
Färdig
Michail Zemlyakov
A-FORCE BJJ
Maksim Perevalov MATA LEAO Vann på Submission - 01:00
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-59
Färdig
Artem Musaelyan
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på poäng - 04:00
Magzhan Baigarym Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
TEEN GI / White / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-64
Färdig
Bibala Ibragimov
Agate team
Vann på poäng - 04:00
Abdul-Malik Agamerzuev AKHMAT JIU-JITSU
JUVENILE GI / 75 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-66
Färdig
Mansur Goigov
GFTEAM
Imran Magomedov KYRGYZSTAN TOP TEAM Vann via diskvalificering
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
4-59
Färdig
Nasimi Muradov
Strela Team (official)
Aleksej Alimcev GFTEAM Vann på poäng - 04:00
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-62
Färdig
Kirill Dontsov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 04:00
Mark Neverov Gojira team
KIDS II GI / Colorful / 21 kg
(DAY 1 - GI)
Färdig
Sajfullah Murdahanov
AKHMAT JIU-JITSU
Guseinov Nabiyulla Pridebjj Vann på Walkover - 02:00
TEEN GI / White / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-65
Färdig
Karatay Abdussalyam
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Vann på Submission - 00:22
Amet Umerov Gracie Barra Sevastopol
TEEN GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
10-75
Färdig
Amir Appaev
Fight Zone Team
Vann på Submission - 02:48
Muslim Oskarov BORZ JIU JITSU
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-65
Färdig
Arsenij Bespalov
Pridebjj
Stepan Savchuk MATA LEAO Vann på poäng - 03:00
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-62
Färdig
Muslim Basnukaev
AKHMAT JIU-JITSU
Fariddun Madyarov Team Boymurodov Vann på poäng - 04:00
INFANT GI / White / 45 kg
(DAY 1 - GI)
3-64
Färdig
Umar Dzanhotov
AKHMAT JIU-JITSU
Vann på Submission - 02:32
Hamza Temirhanov Agate team