Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-59
Färdig
EGOR MARIN
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 04:00
Timur Lyakhov Titan Jiu Jitsu Moscow
JUVENILE GI / 75 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-55
Färdig
Umar Kamaludinov
Gymnasium
Vann på poäng - 04:00
Abilitdin Dzhamalutdinov TOP TEAM FIGHT CLUB
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-58
Färdig
Fariddun Madyarov
Team Boymurodov
Vann på poäng - 04:00
Sayyid-Amin Salikhbaev
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-80
Färdig
Leonid Kostenko
Gurza Team
Vann på Submission - 01:03
Sultan Keibakov Fight Zone Team
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-68
Färdig
ILYAS BABAYEV
JGBJJ-TEAM
Ilyas Abdullaev GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN Vann på Submission - 02:54
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-53
Färdig
Zarif Dzhamilzoda
Team Boymurodov
Vann på poäng - 04:00
Roman Ushurov BHJJ Togliatty
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-60
Färdig
Kirill Dontsov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Arseniy Ermakov ZR Team Hungary Vann på Submission - 01:11
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-81
Färdig
Aleksandr Borisevich
Gymnasium
Ila Egorov MATA LEAO Vann på poäng - 02:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-69
Färdig
Emin Samsuradov
AKHMAT JIU-JITSU
Vann på Submission - 01:18
Erik Hovhannisyan Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-58
Färdig
Ruslan Imirshaev
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Vann på poäng - 04:00
Abdula Muradov BORZ JIU JITSU
JUVENILE GI / 75 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-62
Färdig
Haron Sajdulaev
AKHMAT JIU-JITSU
Vann på Submission - 02:53
Unknown User GFTEAM
KIDS III GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 1 - GI)
2-62
Färdig
Ilez Hadziev
Kokshetau Top Team
Vann på poäng - 03:00
David Guchua Gymnasium
JUVENILE GI / 75 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-56
Färdig
Sunggat Batyrbai
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Amir Kuraev TOP TEAM FIGHT CLUB
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-58
Färdig
Kholid Khadraliev
Marasulov Brothers
Salikh Anvaruly ALLIANCE AKSAY KZ Vann på Submission - 01:33
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
3-57
Färdig
Egor Tsinarev
ISLAM TEAM
Vann på Submission - 00:36
Stephan Kozlov GFTEAM
ADULT ABSOLUTE GI FEMALE / White
(DAY 1 - GI)
10-72
Färdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Vann på Submission - 04:56
Rimma Saakian KYRGYZSTAN TOP TEAM
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-59
Färdig
Daniil Kosenko
CHECKMAT INTERNATIONAL
Abylbekov Akdoolot KYRGYZSTAN TOP TEAM Vann på poäng - 04:00
KIDS II GI / White / 31 kg
(DAY 1 - GI)
1-84
Färdig
Omar Agaev
A-FORCE BJJ
Gordey Voevodin Gracie Barra Sevastopol Vann på Submission - 01:04
TEEN GI / White / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-62
Färdig
Bibala Ibragimov
Agate team
Karatay Abdussalyam GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN Vann på poäng - 04:00
TEEN GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
9-64
Färdig
Emin Ahmadov
AKHMAT JIU-JITSU
Guy Burshtein Soul Fighters AB Vann på poäng - 04:00
JUVENILE GI / 75 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-63
Färdig
Imran Magomedov
KYRGYZSTAN TOP TEAM
Vann på poäng - 04:00
Osman Albakov GFTEAM
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
3-58
Färdig
Abulfaz Naghiyev
JGBJJ-TEAM
Vann på poäng - 04:00
Stepan Nevolin Strela Team (official)
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-82
Färdig
Sultan Keibakov
Fight Zone Team
Vann på poäng - 02:00
Aleksandr Borisevich Gymnasium
JUVENILE GI / 65 kg / White
(DAY 1 - GI)
5-60
Färdig
Rishat Polatov
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Vann på Submission - 03:23
Aleksej Eleshin Gojira team
KIDS III GI / White / 40+ kg
(DAY 1 - GI)
Färdig
Yaroslav Semeykin
Strela Team (official)
Zahar Tomilenko LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på Walkover
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
3-59
Färdig
Savva Pranicnikov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 02:17
Muhamad Bulatov Pridebjj
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-61
Färdig
Mark Neverov
Gojira team
EGOR MARIN Supernova BJJ Academy Vann på poäng - 04:00
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-60
Färdig
Unknown User
GFTEAM
Vann på poäng - 03:00
Shakhzod Mirzoev Team Boymurodov
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-70
Färdig
ILYAS BABAYEV
JGBJJ-TEAM
Vann på poäng - 04:00
Erik Hovhannisyan Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
JUVENILE GI / 75 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-64
Färdig
Abdulgamid Dzamaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann via diskvalificering - 01:58
Mansur Goigov GFTEAM
JUVENILE GI / 75 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-57
Färdig
Aslan Zhulagov
AKHMAT JIU-JITSU
Vann på poäng - 04:00
Umar Kamaludinov Gymnasium
TEEN GI / White / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-63
Färdig
Amet Umerov
Gracie Barra Sevastopol
Vann på poäng - 04:00
Abdul-Malik Agamerzuev AKHMAT JIU-JITSU