Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-62
Färdig
Unknown User
AKHMAT JIU-JITSU
Stefan Lukashov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på Submission - 02:53
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-50
Färdig
Hasbulat TSITSIEV
Agate team
Zarif Dzhamilzoda Team Boymurodov Vann på poäng - 04:00
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-53
Färdig
Danil Burkov
Supernova BJJ Academy
Kirill Dontsov CHECKMAT INTERNATIONAL Vann via diskvalificering - 02:43
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-54
Färdig
Gazimukhammad Gadzhidadaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Salikh Anvaruly ALLIANCE AKSAY KZ Vann på Submission - 00:29
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-52
Färdig
Ulash Ulashev
Agate team
Vann på poäng - 04:00
Muhammad Abdurahmanov UNIVERSAL FIGHTERS
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-52
Färdig
Yaroslav Rymashevsky
Strela Team (official)
Vann på Submission - 02:13
Tigran Ghazakhyan Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-74
Färdig
Georgiy Sinelnikov
Sultan Keibakov Fight Zone Team Vann på Submission - 00:25
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-55
Färdig
Alimzhan Erzhan
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Ruslan Imirshaev ALLIANCE KAZAKHSTAN Vann på poäng - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 65 kg
(DAY 1 - GI)
10-60
Färdig
Ilyas Saidullaev
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Vann på Submission - 02:21
Valentin Dementev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-53
Färdig
Madlen Zholdubek
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Artem Musaelyan LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på Submission - 03:52
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-51
Färdig
Roman Ushurov
BHJJ Togliatty
Vann på poäng - 04:00
Unknown User Marasulov Brothers
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-63
Färdig
Emin Samsuradov
AKHMAT JIU-JITSU
Vann på Submission - 00:24
Rasul Isaev JSJ-ACADEMY
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
1-71
Färdig
Aleksandr Poklad
A-FORCE BJJ
Lavrentij Vasilev Strela Team (official) Vann på domslut - 02:00
JUVENILE GI / 75 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-52
Färdig
Sunggat Batyrbai
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Vann på poäng - 04:00
Egor Kameskov MATA LEAO
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
3-54
Färdig
Daniil Tarahteev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Egor Tsinarev ISLAM TEAM Vann på Submission - 00:24
JUVENILE GI / 70 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-56
Färdig
Umar Ibragimov
AKHMAT JIU-JITSU
Khasu Mayrosiev Vann på poäng - 04:00
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-55
Färdig
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Kholid Khadraliev Marasulov Brothers Vann på poäng - 03:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-56
Färdig
Abdula Muradov
BORZ JIU JITSU
Vann på domslut - 04:00
Damir Kalandarov Gojira team
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-53
Färdig
Abdulaev Abdula
TOP TEAM FIGHT CLUB
Unknown User GFTEAM Vann via diskvalificering
JUVENILE GI / 50 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-50
Färdig
Akhmadali Chon Akhunov
Marasulov Brothers
Bahtiyar Nadirov GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN Vann på Submission - 03:49
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-54
Färdig
Ibragim Mucaev
AKHMAT JIU-JITSU
Arsenii Sukhovarov UNIVERSAL FIGHTERS Vann på Submission - 00:41
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
Färdig
Fedor Glushkov
Jungle Bjj
Stepan Seleznev Gymnasium Vann på Walkover
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-54
Färdig
Mihail Yanakov
Strela Team (official)
Mark Neverov Gojira team Vann på Submission - 03:39
TEEN GI / White / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-59
Färdig
Imran Stas
Fight Zone Team
Bibala Ibragimov Agate team Vann på poäng - 04:00
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-55
Färdig
Unknown User
AKHMAT JIU-JITSU
Muhammad Ibragimov Vann på poäng - 04:00
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-52
Färdig
Hasbulat TSITSIEV
Agate team
Vann via diskvalificering - 02:00
Unknown User Marasulov Brothers
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-64
Färdig
Stefan Lukashov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
ILYAS BABAYEV JGBJJ-TEAM Vann på domslut - 04:00
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-54
Färdig
Shakhzod Mirzoev
Team Boymurodov
Vann på poäng - 04:00
Suleyman Dzhankhuvatov Gymnasium
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-75
Färdig
Unknown User
Aleksandr Borisevich Gymnasium Vann på Submission - 01:05
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-55
Färdig
EGOR MARIN
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 04:00
Karen Surinov Gymnasium
JUVENILE GI / 75 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-60
Färdig
Abdulgamid Dzamaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på poäng - 04:00
Ilya Leonenko Gracie Barra Sevastopol
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-56
Färdig
Magzhan Baigarym
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Vann på poäng - 04:00
Yaroslav Rymashevsky Strela Team (official)