Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-62
Ferdig
Unknown User
AKHMAT JIU-JITSU
Stefan Lukashov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på submission - 02:53
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-50
Ferdig
Hasbulat TSITSIEV
Agate team
Zarif Dzhamilzoda Team Boymurodov Seier med poeng - 04:00
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-53
Ferdig
Danil Burkov
Supernova BJJ Academy
Kirill Dontsov CHECKMAT INTERNATIONAL Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:43
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-54
Ferdig
Gazimukhammad Gadzhidadaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Salikh Anvaruly ALLIANCE AKSAY KZ Seier på submission - 00:29
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-52
Ferdig
Ulash Ulashev
Agate team
Seier med poeng - 04:00
Muhammad Abdurahmanov UNIVERSAL FIGHTERS
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-52
Ferdig
Yaroslav Rymashevsky
Strela Team (official)
Seier på submission - 02:13
Tigran Ghazakhyan Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-74
Ferdig
Georgiy Sinelnikov
Sultan Keibakov Fight Zone Team Seier på submission - 00:25
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-55
Ferdig
Alimzhan Erzhan
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Ruslan Imirshaev ALLIANCE KAZAKHSTAN Seier med poeng - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 65 kg
(DAY 1 - GI)
10-60
Ferdig
Ilyas Saidullaev
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Seier på submission - 02:21
Valentin Dementev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-53
Ferdig
Madlen Zholdubek
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Artem Musaelyan LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på submission - 03:52
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-51
Ferdig
Roman Ushurov
BHJJ Togliatty
Seier med poeng - 04:00
Unknown User Marasulov Brothers
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-63
Ferdig
Emin Samsuradov
AKHMAT JIU-JITSU
Seier på submission - 00:24
Rasul Isaev JSJ-ACADEMY
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
1-71
Ferdig
Aleksandr Poklad
A-FORCE BJJ
Lavrentij Vasilev Strela Team (official) Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
JUVENILE GI / 75 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-52
Ferdig
Sunggat Batyrbai
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Seier med poeng - 04:00
Egor Kameskov MATA LEAO
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
3-54
Ferdig
Daniil Tarahteev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Egor Tsinarev ISLAM TEAM Seier på submission - 00:24
JUVENILE GI / 70 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-56
Ferdig
Umar Ibragimov
AKHMAT JIU-JITSU
Khasu Mayrosiev Seier med poeng - 04:00
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-55
Ferdig
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Kholid Khadraliev Marasulov Brothers Seier med poeng - 03:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-56
Ferdig
Abdula Muradov
BORZ JIU JITSU
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Damir Kalandarov Gojira team
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-53
Ferdig
Abdulaev Abdula
TOP TEAM FIGHT CLUB
Unknown User GFTEAM Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
JUVENILE GI / 50 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-50
Ferdig
Akhmadali Chon Akhunov
Marasulov Brothers
Bahtiyar Nadirov GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN Seier på submission - 03:49
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-54
Ferdig
Ibragim Mucaev
AKHMAT JIU-JITSU
Arsenii Sukhovarov UNIVERSAL FIGHTERS Seier på submission - 00:41
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Fedor Glushkov
Jungle Bjj
Stepan Seleznev Gymnasium Seier på Walkover
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-54
Ferdig
Mihail Yanakov
Strela Team (official)
Mark Neverov Gojira team Seier på submission - 03:39
TEEN GI / White / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-59
Ferdig
Imran Stas
Fight Zone Team
Bibala Ibragimov Agate team Seier med poeng - 04:00
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-55
Ferdig
Unknown User
AKHMAT JIU-JITSU
Muhammad Ibragimov Seier med poeng - 04:00
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-52
Ferdig
Hasbulat TSITSIEV
Agate team
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:00
Unknown User Marasulov Brothers
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-64
Ferdig
Stefan Lukashov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
ILYAS BABAYEV JGBJJ-TEAM Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-54
Ferdig
Shakhzod Mirzoev
Team Boymurodov
Seier med poeng - 04:00
Suleyman Dzhankhuvatov Gymnasium
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-75
Ferdig
Unknown User
Aleksandr Borisevich Gymnasium Seier på submission - 01:05
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-55
Ferdig
EGOR MARIN
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Karen Surinov Gymnasium
JUVENILE GI / 75 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-60
Ferdig
Abdulgamid Dzamaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier med poeng - 04:00
Ilya Leonenko Gracie Barra Sevastopol
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-56
Ferdig
Magzhan Baigarym
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Seier med poeng - 04:00
Yaroslav Rymashevsky Strela Team (official)