Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-12
已完成
Bogdan Zolin
Gojira team
Andrew Mityashin Gojira team Won by points
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-11
已完成
Osipov Maksim
Hokuto BJJ Russia
Rodion Korshunov UNIVERSAL FIGHTERS Won by Submission - 03:40
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 57.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-10
已完成
Patutkina Margarita
CHECKMAT INTERNATIONAL
Taisia Eleshina LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 01:00
INFANT NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-13
已完成
Said Magomedov
Agate team
Denni Nalgiev CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 00:44
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-10
已完成
Aleksandr Makarov
Universal Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:58
Miron Melnikov A-FORCE BJJ
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-12
已完成
Roman Timakov
Universal Jiu Jitsu
Stepan Soshilov Strela Team (official) Won by points
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-7
已完成
Vladislav Gordon
CHECKMAT INTERNATIONAL
Mamedov Timur Supernova BJJ Academy Won by points - 04:00
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-12
已完成
Aleksandr Turgaev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Ahmad Nurmagomedov Agate team Won by Submission - 00:35
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-13
已完成
Ismail Nalgiev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 03:00
Ruslan Almadatov Gojira team
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-13
已完成
Viacheslav Vishnyakov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 04:00
Solih Abdulaev
TEEN NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-14
已完成
Mihai Chernyy
CHECKMAT INTERNATIONAL
Tazitdin Gadzikasumov Agate team Won by Submission - 03:21
TEEN NO - GI / Orange and Green / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-15
已完成
Gulammirza Salihov
Agate team
Won by points - 04:00
Orman Ahmedov ZR Team Hungary
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-13
已完成
Muhammad Gusejnov
Agate team
Aleksandr Poklad A-FORCE BJJ Won by points - 02:00
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-10
已完成
Kirill Trandafir
UNIVERSAL FIGHTERS
Rustam Tiboev BERKUT BJJ TEAM Won by points - 04:00
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-14
已完成
Sulejman Kundulov
A-FORCE BJJ
Roman Upolovnikov Martial Arts Center GENERAL Won by Submission - 02:23
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 57.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-11
已完成
Ekaterina Konstantinova
ZENIT TEAM
Won by Submission - 00:45
Taisia Eleshina LUDUS ALLIANCE RUSSIA
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-11
已完成
Mikhail Staritsyn
Supernova BJJ Academy
Artem Ampilogov Martial Arts Center GENERAL Won by Submission - 03:30
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-13
已完成
Vladislav Muravlev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Aleksandr Petrov Gojira team Won by Disqualification (disqualification) - 02:08
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-12
已完成
Valerij Grebenkin
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Won by points - 04:00
Osipov Maksim Hokuto BJJ Russia
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-14
已完成
Ahmad Nurmagomedov
Agate team
Won by points - 02:00
Arsenij Pozarskij A-FORCE BJJ
INFANT NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-17
已完成
Gadji Abdulmutalimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Won by points - 04:00
Ayaz Abdullin Strela Team (official)
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 37.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-16
已完成
Zlata Mylnikova
ISLAM TEAM
Asmina Kismahova Wild Division JJ Academy Won by Submission - 00:45
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-11
已完成
Ibragim Behoev
Won by Submission - 02:01
Unknown User AKHMAT JIU-JITSU
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-8
已完成
DANILA MARIN
Supernova BJJ Academy
Zakhar Frolov Gojira team Won by points - 03:00
TEEN NO - GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-16
已完成
Mihail Yanakov
Strela Team (official)
Kirill Dontsov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 04:00
FEMALE ABSOLUTE NO - GI / White
(DAY 2 - NO - GI)
1-5
已完成
Darina Nikiforova
ICON INTERNATIONAL
Won by Submission - 01:30
Militta Kolesnikova SAPSAN TEAM
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-8
已完成
Daniil Cinanin
ICON INTERNATIONAL
Sarhan Babaev A-FORCE BJJ Won by points - 04:00
TEEN NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-15
已完成
Mihai Chernyy
CHECKMAT INTERNATIONAL
Andi YUSUPOV BCJJ Won by Disqualification (disqualification) - 02:48
JUNIOR NO - GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-9
已完成
Ilvina Bikbaeva
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 04:00
Viktoria Moksunova CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-12
已完成
Kirill Zotov
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 03:04
Roman Chashchin
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-14
已完成
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 01:42
Usuf Bogatyrev
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-15
已完成
Ruslan Almadatov
Gojira team
Sulejman Kundulov A-FORCE BJJ Won by points - 03:00