Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-12
Gotowy
Bogdan Zolin
Gojira team
Andrew Mityashin Gojira team Wygrana na punkty
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-11
Gotowy
Osipov Maksim
Hokuto BJJ Russia
Rodion Korshunov UNIVERSAL FIGHTERS Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 57.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-10
Gotowy
Patutkina Margarita
CHECKMAT INTERNATIONAL
Taisia Eleshina LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
INFANT NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-13
Gotowy
Said Magomedov
Agate team
Denni Nalgiev CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-10
Gotowy
Aleksandr Makarov
Universal Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Miron Melnikov A-FORCE BJJ
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-12
Gotowy
Roman Timakov
Universal Jiu Jitsu
Stepan Soshilov Strela Team (official) Wygrana na punkty
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-7
Gotowy
Vladislav Gordon
CHECKMAT INTERNATIONAL
Mamedov Timur Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 04:00
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-12
Gotowy
Aleksandr Turgaev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Ahmad Nurmagomedov Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-13
Gotowy
Ismail Nalgiev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 03:00
Ruslan Almadatov Gojira team
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-13
Gotowy
Viacheslav Vishnyakov
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Solih Abdulaev
TEEN NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-14
Gotowy
Mihai Chernyy
CHECKMAT INTERNATIONAL
Tazitdin Gadzikasumov Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
TEEN NO - GI / Orange and Green / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-15
Gotowy
Gulammirza Salihov
Agate team
Wygrana na punkty - 04:00
Orman Ahmedov ZR Team Hungary
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-13
Gotowy
Muhammad Gusejnov
Agate team
Aleksandr Poklad A-FORCE BJJ Wygrana na punkty - 02:00
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-10
Gotowy
Kirill Trandafir
UNIVERSAL FIGHTERS
Rustam Tiboev BERKUT BJJ TEAM Wygrana na punkty - 04:00
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-14
Gotowy
Sulejman Kundulov
A-FORCE BJJ
Roman Upolovnikov Martial Arts Center GENERAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 57.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-11
Gotowy
Ekaterina Konstantinova
ZENIT TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Taisia Eleshina LUDUS ALLIANCE RUSSIA
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-11
Gotowy
Mikhail Staritsyn
Supernova BJJ Academy
Artem Ampilogov Martial Arts Center GENERAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-13
Gotowy
Vladislav Muravlev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Aleksandr Petrov Gojira team Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:08
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-12
Gotowy
Valerij Grebenkin
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Wygrana na punkty - 04:00
Osipov Maksim Hokuto BJJ Russia
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-14
Gotowy
Ahmad Nurmagomedov
Agate team
Wygrana na punkty - 02:00
Arsenij Pozarskij A-FORCE BJJ
INFANT NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-17
Gotowy
Gadji Abdulmutalimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 04:00
Ayaz Abdullin Strela Team (official)
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 37.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-16
Gotowy
Zlata Mylnikova
ISLAM TEAM
Asmina Kismahova Wild Division JJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-11
Gotowy
Ibragim Behoev
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Unknown User AKHMAT JIU-JITSU
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-8
Gotowy
DANILA MARIN
Supernova BJJ Academy
Zakhar Frolov Gojira team Wygrana na punkty - 03:00
TEEN NO - GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-16
Gotowy
Mihail Yanakov
Strela Team (official)
Kirill Dontsov CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
FEMALE ABSOLUTE NO - GI / White
(DAY 2 - NO - GI)
1-5
Gotowy
Darina Nikiforova
ICON INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Militta Kolesnikova SAPSAN TEAM
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-8
Gotowy
Daniil Cinanin
ICON INTERNATIONAL
Sarhan Babaev A-FORCE BJJ Wygrana na punkty - 04:00
TEEN NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-15
Gotowy
Mihai Chernyy
CHECKMAT INTERNATIONAL
Andi YUSUPOV BCJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:48
JUNIOR NO - GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-9
Gotowy
Ilvina Bikbaeva
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 04:00
Viktoria Moksunova CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-12
Gotowy
Kirill Zotov
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Roman Chashchin
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-14
Gotowy
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Usuf Bogatyrev
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-15
Gotowy
Ruslan Almadatov
Gojira team
Sulejman Kundulov A-FORCE BJJ Wygrana na punkty - 03:00