Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-9
Gotowy
Nikita Kozlov
Supernova BJJ Academy
Bogdan Zolin Gojira team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-9
Gotowy
Sergej Andrasyan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Stepan Soshilov Strela Team (official) Wygrana na punkty - 03:00
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Gotowy
Abdurahman Bagavutdinov
Agate team
Wygrana walkowerem
Abramov Mark Moscow Hero School
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-6
Gotowy
Dzafar Pirbaev
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Sinan Mamedov Gojira team
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-7
Gotowy
Artem Chepaksov
Gojira team
Aleksandr Gorelov Gojira team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-5
Gotowy
Vladislav Gordon
CHECKMAT INTERNATIONAL
Daniil Cinanin ICON INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-10
Gotowy
Andrew Mityashin
Gojira team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Timur Enturaev Strela Team (official)
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Gotowy
Islam Barakov
AKHMAT JIU-JITSU
Hadis Paragulgov BERKUT BJJ TEAM Wygrana walkowerem - 02:52
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-10
Gotowy
Vladislav Muravlev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 03:00
Ramazan Valeev Strela Team (official)
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-10
Gotowy
Maksim Osipov
Moscow Hero School
Ruslan Almadatov Gojira team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
INFANT NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Gotowy
Dzhabarov Marat
ICON INTERNATIONAL
Said Magomedov Agate team Wygrana walkowerem
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 57.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-9
Gotowy
Patutkina Margarita
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ekaterina Konstantinova ZENIT TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-5
Gotowy
DANILA MARIN
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Aleksej Kiriak ZR Team Hungary
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-6
Gotowy
Sarhan Babaev
A-FORCE BJJ
Wygrana na punkty - 03:01
Mamedov Timur Supernova BJJ Academy
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-11
Gotowy
Nikita Kozlov
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Timur Enturaev Strela Team (official)
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-12
Gotowy
Egor BELOBORODOV
Gojira team
Muhammad Nurmagomedov ICON INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-6
Gotowy
Zakhar Frolov
Gojira team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Gleb Rastagaev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-10
Gotowy
Said Magomedov
Gojira team
Muhammad Gusejnov Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Gotowy
Damir Kalandarov
Gojira team
Osipov Maksim Hokuto BJJ Russia Wygrana walkowerem - 00:17
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-8
Gotowy
Lev Sitnikov
22 FIGHT CLUB
Makar Savin Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-11
Gotowy
Sulejman Kundulov
A-FORCE BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Galim Abdurakhmanov Agate team
INFANT NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Gotowy
Dzhabarov Marat
ICON INTERNATIONAL
Denni Nalgiev CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana walkowerem
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-11
Gotowy
Aleksandr Poklad
A-FORCE BJJ
Wygrana na punkty - 02:00
Sheikh KADYROV AKHMAT JIU-JITSU
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-9
Gotowy
Aleksandr Makarov
Universal Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Dmitrij Kozubovskij ICON INTERNATIONAL
JUNIOR NO - GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-14
Gotowy
Khidriev Gabib
GF Team Russia
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:31
Mansurzoda Firdavs ZR Team Hungary
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-10
Gotowy
Hadis Paragulgov
BERKUT BJJ TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Valerij Grebenkin Академия единоборств "VICTORY TEAM"
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-12
Gotowy
Roman Upolovnikov
Martial Arts Center GENERAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Mihail Kliachkov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-7
Gotowy
Valid Aliev
Akbar Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Ahmad Aliev Agate team
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-7
Gotowy
Aleksej Kiriak
ZR Team Hungary
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Gleb Rastagaev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-9
Gotowy
Savelij Nalimov
ZR Team Hungary
Kirill Trandafir UNIVERSAL FIGHTERS Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-11
Gotowy
Oleg Novikov
ZR Team Hungary
Aleksandr Petrov Gojira team Wygrana na punkty - 03:00
JUNIOR NO - GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Gotowy
Maria Francuk
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Elena Ivanova Strela Team (official) Wygrana walkowerem