Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-9
Afgelopen
Nikita Kozlov
Supernova BJJ Academy
Bogdan Zolin Gojira team Gewonnen via Overgave - 01:16
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-9
Afgelopen
Sergej Andrasyan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Stepan Soshilov Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 03:00
KIDS II NO - GI / White / 21 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Afgelopen
Abdurahman Bagavutdinov
Agate team
Gewonnen via Walkover
Abramov Mark Moscow Hero School
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-6
Afgelopen
Dzafar Pirbaev
Agate team
Gewonnen via Overgave - 02:05
Sinan Mamedov Gojira team
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-7
Afgelopen
Artem Chepaksov
Gojira team
Aleksandr Gorelov Gojira team Gewonnen via Overgave - 00:37
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-5
Afgelopen
Vladislav Gordon
CHECKMAT INTERNATIONAL
Daniil Cinanin ICON INTERNATIONAL Gewonnen via Punten - 04:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-10
Afgelopen
Andrew Mityashin
Gojira team
Gewonnen via Overgave - 00:36
Timur Enturaev Strela Team (official)
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Afgelopen
Islam Barakov
AKHMAT JIU-JITSU
Hadis Paragulgov BERKUT BJJ TEAM Gewonnen via Walkover - 02:52
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-10
Afgelopen
Vladislav Muravlev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Punten - 03:00
Ramazan Valeev Strela Team (official)
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-10
Afgelopen
Maksim Osipov
Moscow Hero School
Ruslan Almadatov Gojira team Gewonnen via Overgave - 02:56
INFANT NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Afgelopen
Dzhabarov Marat
ICON INTERNATIONAL
Said Magomedov Agate team Gewonnen via Walkover
TEEN NO - GI GIRLS / Yellow, Orange & Green / 57.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-9
Afgelopen
Patutkina Margarita
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ekaterina Konstantinova ZENIT TEAM Gewonnen via Overgave - 00:15
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-5
Afgelopen
DANILA MARIN
Supernova BJJ Academy
Gewonnen via Overgave - 00:48
Aleksej Kiriak ZR Team Hungary
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-6
Afgelopen
Sarhan Babaev
A-FORCE BJJ
Gewonnen via Punten - 03:01
Mamedov Timur Supernova BJJ Academy
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-11
Afgelopen
Nikita Kozlov
Supernova BJJ Academy
Gewonnen via Overgave - 01:08
Timur Enturaev Strela Team (official)
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-12
Afgelopen
Egor BELOBORODOV
Gojira team
Muhammad Nurmagomedov ICON INTERNATIONAL Gewonnen via Punten - 04:00
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-6
Afgelopen
Zakhar Frolov
Gojira team
Gewonnen via Overgave - 02:06
Gleb Rastagaev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-10
Afgelopen
Said Magomedov
Gojira team
Muhammad Gusejnov Agate team Gewonnen via Overgave - 01:15
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Afgelopen
Damir Kalandarov
Gojira team
Osipov Maksim Hokuto BJJ Russia Gewonnen via Walkover - 00:17
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-8
Afgelopen
Lev Sitnikov
22 FIGHT CLUB
Makar Savin Strela Team (official) Gewonnen via Overgave - 02:18
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-11
Afgelopen
Sulejman Kundulov
A-FORCE BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Galim Abdurakhmanov Agate team
INFANT NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Afgelopen
Dzhabarov Marat
ICON INTERNATIONAL
Denni Nalgiev CHECKMAT INTERNATIONAL Gewonnen via Walkover
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-11
Afgelopen
Aleksandr Poklad
A-FORCE BJJ
Gewonnen via Punten - 02:00
Sheikh KADYROV AKHMAT JIU-JITSU
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-9
Afgelopen
Aleksandr Makarov
Universal Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:40
Dmitrij Kozubovskij ICON INTERNATIONAL
JUNIOR NO - GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-14
Afgelopen
Khidriev Gabib
GF Team Russia
Gewonnen op Beslissing - 00:31
Mansurzoda Firdavs ZR Team Hungary
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-10
Afgelopen
Hadis Paragulgov
BERKUT BJJ TEAM
Gewonnen via Punten - 04:00
Valerij Grebenkin Академия единоборств "VICTORY TEAM"
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-12
Afgelopen
Roman Upolovnikov
Martial Arts Center GENERAL
Gewonnen via Overgave - 00:28
Mihail Kliachkov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
KIDS III NO - GI / White / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-7
Afgelopen
Valid Aliev
Akbar Top Team
Gewonnen via Overgave - 01:47
Ahmad Aliev Agate team
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-7
Afgelopen
Aleksej Kiriak
ZR Team Hungary
Gewonnen via Overgave - 02:15
Gleb Rastagaev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-9
Afgelopen
Savelij Nalimov
ZR Team Hungary
Kirill Trandafir UNIVERSAL FIGHTERS Gewonnen via Overgave - 03:37
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-11
Afgelopen
Oleg Novikov
ZR Team Hungary
Aleksandr Petrov Gojira team Gewonnen via Punten - 03:00
JUNIOR NO - GI GIRLS / White & Grey / 42.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Afgelopen
Maria Francuk
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Elena Ivanova Strela Team (official) Gewonnen via Walkover