Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TEEN GI / Orange and Green / 60 kg
(DAY 1 - GI)
9-50
Terminé
Yerik Dyushaly
Gagné par soumission - 00:31
Amal Akhtaev Davi Ramos JJ Academy
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-48
Terminé
Emil Dautov
Jungle Bjj
Ibragim Mucaev AKHMAT JIU-JITSU Gagné par points - 04:00
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-51
Terminé
Sabazov Alim
UNIVERSAL FIGHTERS
Unknown User Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Gagné par points - 03:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-53
Terminé
Denis Golovkin
Strela Team (official)
Abdula Muradov BORZ JIU JITSU Gagné par soumission - 01:42
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-47
Terminé
Zarif Dzhamilzoda
Team Boymurodov
Gagné par soumission - 01:16
Nikolaj Golub MATA LEAO
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
1-69
Terminé
Lavrentij Vasilev
Strela Team (official)
Gagné par points - 01:47
Arsenij Pozarskij A-FORCE BJJ
ADULT ABSOLUTE GI FEMALE / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
8-41
Terminé
Liisi Vaht
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 00:49
Stephany Helen Vieira Double Five jiu jitsu
TEEN GI / Grey and Yellow / 65 kg
(DAY 1 - GI)
10-57
Terminé
Nikita Mitrafanov
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Dadaev Ramin Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Gagné par soumission - 00:33
JUVENILE GI / 70 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-55
Terminé
Khasu Mayrosiev
Abdulkerim Kurbanov Agate team Gagné par points - 04:00
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-48
Terminé
Abubakr Gadoev
Team Boymurodov
Roman Ushurov BHJJ Togliatty Gagné par points - 04:00
ADULT ABSOLUTE GI FEMALE / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
7-40
Terminé
Marcelle Cantanhede
Double Five jiu jitsu
Olesia Zhuravleva BHJJ Togliatty Gagné par points - 06:00
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
Terminé
Dmitrij Davydov
Strela Team (official)
Gagné par forfait
Abdulmalik Albekov JSJ-ACADEMY
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-52
Terminé
Kholid Khadraliev
Marasulov Brothers
Gagné par points - 03:00
Leonid Valov Gracie Barra Novosibirsk
TEEN GI / Grey and Yellow / 65 kg
(DAY 1 - GI)
10-58
Terminé
Ilyas Saidullaev
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Unknown User Strela Team (official) Gagné par points - 04:00
JUNIOR GI / White / 55 kg
(DAY 1 - GI)
Terminé
Ibragim Basaev
AKHMAT JIU-JITSU
Gagné par forfait - 01:11
MADIYAR KENESBAYEV Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-49
Terminé
Amirlan Smagulov
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Unknown User AKHMAT JIU-JITSU Gagné par soumission - 00:18
JUVENILE GI / 50 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-47
Terminé
Bahtiyar Nadirov
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Gagné par soumission - 01:36
Hamzat Baciev SPORT LIFE ACADEMY
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 1 - GI)
8-51
Terminé
Unknown User
Marasulov Brothers
Gagné par points - 04:00
Ibrohim Muzafarov MATA LEAO
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-72
Terminé
Deni Khadzhiev
AKHMAT JIU-JITSU
Gagné par points - 02:00
Maksim Kim Gymnasium
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-50
Terminé
Sulim Adaev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Muhammad Ibragimov Gagné par soumission - 00:26
TEEN GI / Orange and Green / 60 kg
(DAY 1 - GI)
9-51
Terminé
RUSLAN ISLAMOV
ISLAM TEAM
Amal Akhtaev Davi Ramos JJ Academy Gagné par soumission - 01:25
JUVENILE GI / 75 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-58
Terminé
Abdulgamid Dzamaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gagné par points - 03:55
Spartak Mikayelyan Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
INFANT GI / White / 35 kg
(DAY 1 - GI)
3-49
Terminé
Timur Mamulia
CHECKMAT INTERNATIONAL
Unknown User Marasulov Brothers Gagné par soumission - 00:36
TEEN GI / Orange and Green / 60 kg
(DAY 1 - GI)
9-52
Terminé
Ali Izmajlov
AKHMAT JIU-JITSU
Gagné par points - 03:59
Yerik Dyushaly
JUVENILE GI / 50 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-48
Terminé
Unknown User
GFTEAM
Gagné par soumission - 01:16
Akhmadali Chon Akhunov Marasulov Brothers
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-51
Terminé
Magzhan Baigarym
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Gagné par points - 04:00
Denis Babenkov CHECKMAT INTERNATIONAL
TEEN GI / Grey and Yellow / 65 kg
(DAY 1 - GI)
10-59
Terminé
Valentin Dementev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Dadaev Ramin Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Gagné par soumission - 03:51
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-54
Terminé
Aibek Ussen
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Damir Kalandarov Gojira team Gagné par points - 04:00
KIDS II GI / White / 24 kg
(DAY 1 - GI)
1-70
Terminé
Mustafo Sheralizoda
Team Boymurodov
Gagné par soumission - 01:06
Arsenij Pozarskij A-FORCE BJJ
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-53
Terminé
Sulejman Shikhzagirov
Pridebjj
Gagné par points - 03:00
Temirlan Amantai Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-73
Terminé
Artem Zubarovskij
MATA LEAO
Leonid Kostenko Gurza Team Gagné par points - 02:00
JUVENILE GI / 50 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-49
Terminé
Bahtiyar Nadirov
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Razhaldibir Kuramagomedov UNIVERSAL FIGHTERS Gagné par soumission - 03:51