Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TEEN GI / Grey and Yellow / 65 kg
(DAY 1 - GI)
10-61
Terminé
Unknown User
Strela Team (official)
Gagné par points - 04:00
Dadaev Ramin Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-55
Terminé
Zairbek Adambaev
Marasulov Brothers
Gagné par Disqualification - 03:21
Evgenij Tian UNIVERSAL FIGHTERS
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-76
Terminé
Ila Egorov
MATA LEAO
Gagné par soumission - 01:50
Rizvan Tagirov TOP TEAM FIGHT CLUB
JUVENILE GI / 75 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-53
Terminé
Khasiev Mikail
AKHMAT JIU-JITSU
Amir Kuraev TOP TEAM FIGHT CLUB Gagné par points - 04:00
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-57
Terminé
Alimzhan Erzhan
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Damir Kalandarov Gojira team Gagné par décision - 03:58
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-56
Terminé
Sulejman Shikhzagirov
Pridebjj
Salikh Anvaruly ALLIANCE AKSAY KZ Gagné par points - 03:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-65
Terminé
Ilyas Abdullaev
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Gagné par soumission - 00:30
Timothey LERY Gymnasium
JUVENILE GI / 75 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-59
Terminé
Mansur Goigov
GFTEAM
Gagné par soumission - 00:48
Murad Magomedov Gojira team
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-57
Terminé
Artem Musaelyan
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gagné par points - 04:00
Arsenii Sukhovarov UNIVERSAL FIGHTERS
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-56
Terminé
Abdulkadyr Alpanaev
KAYLAS TEAM
Gagné par points - 04:00
Atlan Zahin Mario Bros BJJ Kazakhstan
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-77
Terminé
Deni Khadzhiev
AKHMAT JIU-JITSU
Leonid Kostenko Gurza Team Gagné par points - 02:00
KIDS III GI / White / 40+ kg
(DAY 1 - GI)
2-59
Terminé
Yaroslav Semeykin
Strela Team (official)
Akhmad Shakhmanaev TOP TEAM FIGHT CLUB Gagné par points - 03:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-66
Terminé
Emin Samsuradov
AKHMAT JIU-JITSU
Gagné par soumission - 01:56
Amin Guliyev JGBJJ-TEAM
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-56
Terminé
Dmitrij Davydov
Strela Team (official)
Kirill Dontsov CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par points - 04:00
JUVENILE GI / 75 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-54
Terminé
Aslan Zhulagov
AKHMAT JIU-JITSU
Gagné par points - 03:27
Taalaibekov Sanzharbek GFTEAM
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-57
Terminé
Stepan Seleznev
Gymnasium
Arseniy Ermakov ZR Team Hungary Gagné par soumission - 01:16
TEEN GI / White / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-60
Terminé
Karatay Abdussalyam
GRACIE BARRA ALMATY - QAZAQSTAN
Gagné par soumission - 01:58
Ruzimat Gaibnazarov Agate team
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-78
Terminé
Sultan Keibakov
Fight Zone Team
Gagné par points - 01:52
Zakhar Fedunov Hokuto BJJ Russia
KIDS III GI / White / 30 kg
(DAY 1 - GI)
2-57
Terminé
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Sulejman Shikhzagirov Pridebjj Gagné par points - 03:00
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
3-55
Terminé
Admir Azamatov
Fight Zone Team
Abulfaz Naghiyev JGBJJ-TEAM Gagné par points - 04:00
JUVENILE GI / 50 kg / White
(DAY 1 - GI)
4-51
Terminé
Unknown User
GFTEAM
Gagné par soumission - 00:46
Razhaldibir Kuramagomedov UNIVERSAL FIGHTERS
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
10-67
Terminé
Erik Hovhannisyan
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
Gagné par points - 04:00
Mark Sokolskij Gojira team
JUVENILE GI / 70 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-57
Terminé
Unknown User
Strela Team (official)
Gagné par points - 04:00
Abdulkerim Kurbanov Agate team
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
Terminé
Aleksandr Borisevich
Gymnasium
Gagné par forfait
Damir Kuzmenko MATA LEAO
TEEN GI / White / 45 kg
(DAY 1 - GI)
7-61
Terminé
Amet Umerov
Gracie Barra Sevastopol
Gagné par décision - 04:00
Ruslan Kurbanov Agate team
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
9-58
Terminé
Mark Neverov
Gojira team
Gagné par soumission - 01:32
Fedor Potapov Moscow Hero School
JUVENILE GI / 55 kg / White
(DAY 1 - GI)
8-57
Terminé
Almas Askhat
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Muslim Basnukaev AKHMAT JIU-JITSU Gagné par points - 03:13
JUVENILE GI / 60 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
5-58
Terminé
Muhammad Ibragimov
Magzhan Baigarym Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr Gagné par points - 04:00
JUVENILE GI / 75 kg / Blue
(DAY 1 - GI)
6-61
Terminé
Ilyas Masaev
BCJJ
Mansur Goigov GFTEAM Gagné par points - 04:00
KIDS II GI / White / 27 kg
(DAY 1 - GI)
1-79
Terminé
Ila Egorov
MATA LEAO
Gagné par points - 01:03
Olzhas Dussinbayev ALLIANCE AKSAY KZ
INFANT GI / White / 40 kg
(DAY 1 - GI)
3-56
Terminé
Savva Pranicnikov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gagné par points - 04:00
Sergej Ivanov MATA LEAO
KIDS III GI / White / 40+ kg
(DAY 1 - GI)
2-60
Terminé
Zahar Tomilenko
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Unknown User Agate team Gagné par points - 03:00