Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
1-45
Ferdig
Pavel Bakiyev
LION ACADEMY
Seier med poeng - 04:00
Valerij Grebenkin Академия единоборств "VICTORY TEAM"
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Stefan Lukashov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Egor Fedorov GF Team Russia Seier på Walkover - 01:35
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Ibragim Behoev
Seier på Walkover
Savelij Nalimov ZR Team Hungary
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
2-40
Ferdig
Timur Kipriianov
Gymnasium
Seier med poeng - 04:00
Muhammad Magomedov A-FORCE BJJ
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
4-49
Ferdig
Emin Samsuradov
AKHMAT JIU-JITSU
Seier på submission - 00:29
Georgii Kuznetsov Gojira team
JUNIOR GI / Orange and Green / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
1-48
Ferdig
Ignat Kopylov
LION ACADEMY
Vladislav Mikheev Supernova BJJ Academy Seier på submission - 00:23
TEEN GI / Orange and Green / 55 kg
(DAY 1 - GI)
6-42
Ferdig
Egor Bragnebun
22 FIGHT CLUB
Seier med poeng - 04:00
Tagir Kilsinbaev FLOW RUSSIA
MASTER 2 GI / Purple / 75 kg
(DAY 1 - GI)
5-38
Ferdig
Aleksandr Shniagin
ICON INTERNATIONAL
Aleksandr Popandopulo LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier med poeng - 06:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
4-50
Ferdig
Egor Fedorov
GF Team Russia
Artem Strokov Moscow Hero School Seier på submission - 00:28
MASTER 1 GI / Brown / 70 kg
(DAY 1 - GI)
7-40
Ferdig
Vladimir Yu
Strela Team (official)
Seier med poeng - 06:00
Evgeny Kastornov 22 FIGHT CLUB
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
3-42
Ferdig
Nikita Susukin
Hokuto BJJ Russia
Seier med poeng - 04:00
Kirill Dontsov CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR GI / Orange and Green / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
1-49
Ferdig
Alexey Rozhdestvenskiy
Supernova BJJ Academy
Tikhon Matsuganov Supernova BJJ Academy Seier med poeng - 04:00
JUNIOR GI / Orange and Green / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-44
Ferdig
Aroslav Balakirev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Dmitry Pravednikov Gymnasium Seier med poeng - 04:00
TEEN GI / Orange and Green / 50 kg
(DAY 1 - GI)
4-53
Ferdig
Unknown User
AKHMAT JIU-JITSU
Seier på submission - 00:28
Orman Ahmedov ZR Team Hungary
TEEN GI / White / 50 kg
(DAY 1 - GI)
2-42
Ferdig
Timur Yahyaev
Agate team
Seier på submission - 02:58
Makarij Serbatuk Gojira team
TEEN GI / Orange and Green / 55 kg
(DAY 1 - GI)
6-43
Ferdig
Khidriev Rabadan
GF Team Russia
Timofey Smyslov Dragon's Den Velikiy Novgorod Seier med poeng - 04:00
TEEN GI / Grey and Yellow / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
4-51
Ferdig
Georgii Kuznetsov
Gojira team
Seier på submission - 01:50
Egor Fedorov GF Team Russia
MASTER 1 GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
5-41
Ferdig
Shamil Batyrkhanov
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier med poeng - 05:00
Denis Kamyshov UFC GYM RUSSIA
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 1 - GI)
1-46
Ferdig
Islam Barakov
AKHMAT JIU-JITSU
Hadis Paragulgov BERKUT BJJ TEAM Seier med poeng - 04:00
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
3-44
Ferdig
EGOR MARIN
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Karen Surinov Gymnasium
ADULT GI FEMALE / White / 60 kg
(DAY 1 - GI)
6-2
Ferdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Seier med poeng
Landysh Sagirova -LION academy-
MASTER 1 GI / Brown / 70 kg
(DAY 1 - GI)
7-41
Ferdig
Aleksandr Gaponenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Seier med poeng - 06:00
Dmitrii Timofeev Strela Team (official)
JUNIOR GI / Orange and Green / 40 kg
(DAY 1 - GI)
8-45
Ferdig
Ivan Kalashnikov
-LION academy-
Maksim Bataev SAPSAN TEAM Seier med poeng - 04:00
TEEN GI / Orange and Green / 60 kg
(DAY 1 - GI)
2-45
Ferdig
Danila Kozlov
CHECKMAT INTERNATIONAL
RUSLAN ISLAMOV ISLAM TEAM Seier med poeng - 04:00
JUVENILE GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-54
Ferdig
Shamil Abdullaev
Artem Sokolyuk Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Seier med poeng - 04:00
JUNIOR GI / Orange and Green / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
1-50
Ferdig
Vladislav Mikheev
Supernova BJJ Academy
Seier på submission - 03:02
Iliya Fedorov Supernova BJJ Academy
MASTER 1 GI / Blue / 70 kg
(DAY 1 - GI)
5-42
Ferdig
Emin Babaev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier på submission - 03:33
Dmitry Ivanov CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 1 - GI)
8-42
Ferdig
Vasilij Derdaj
Supernova BJJ Academy
Seier på submission - 02:01
Aleksandr Nikolaev CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 1 - GI)
2-41
Ferdig
Ivan Legkov
Supernova BJJ Academy
Ilya Volovik Strela Team (official) Seier med poeng - 04:00
JUVENILE GI / White / 75 kg
(DAY 1 - GI)
6-46
Ferdig
Nikita Koshkin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Aslan Zhulagov BERKUT BJJ TEAM Seier på submission - 01:21
JUVENILE GI / White / 70 kg
(DAY 1 - GI)
4-55
Ferdig
Kurban Magomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier med poeng - 04:00
Revaz Leshkasheli Liberty
TEEN GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 1 - GI)
3-43
Ferdig
Nikita Susukin
Hokuto BJJ Russia
Dmitrij Tetmukov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Seier med poeng - 04:00