Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-14
Ferdig
Roman Timakov
Universal Jiu Jitsu
Seier på submission
Vladislav Muravlev CHECKMAT INTERNATIONAL
JUVENILE NO - GI / Blue / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-17
Ferdig
Iskander Gabitov
Flow Jiu Jitsu Academy
Unknown User BERKUT BJJ TEAM Seier på submission - 01:17
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 37.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-17
Ferdig
Diana Cinanina
ICON INTERNATIONAL
Karibova Aisha Supernova BJJ Academy Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:49
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-12
Ferdig
Kirill Trandafir
UNIVERSAL FIGHTERS
Unknown User AKHMAT JIU-JITSU Seier på submission - 02:29
INFANT NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-18
Ferdig
Gadji Abdulmutalimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Elmurzaev Amir Seier med poeng - 04:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-15
Ferdig
Muhammad Nurmagomedov
ICON INTERNATIONAL
Seier på submission - 03:13
Viacheslav Vishnyakov Supernova BJJ Academy
JUNIOR NO - GI / White / 55 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-20
Ferdig
Aleksej Anikanov
ICON INTERNATIONAL
Seier på submission - 00:52
Bakar Kadyrov AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-13
Ferdig
Hadis Paragulgov
BERKUT BJJ TEAM
Seier med poeng - 04:00
Rodion Korshunov UNIVERSAL FIGHTERS
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-13
Ferdig
Pavel Savostikov
Supernova BJJ Academy
Asanali Abaev Seier på submission - 01:30
TEEN NO - GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-18
Ferdig
Dmitrij Tetmukov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Gamzat Alihanov Agate team Seier på submission
FEMALE ABSOLUTE NO - GI / White
(DAY 2 - NO - GI)
1-6
Ferdig
Darina Nikiforova
ICON INTERNATIONAL
Valeriya Kolesnikova EVOLVE BJJ Seier på submission - 00:55
TEEN NO - GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-17
Ferdig
Kirill Dontsov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:01
EGOR MARIN Supernova BJJ Academy
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-15
Ferdig
Stepan Soshilov
Strela Team (official)
Seier med poeng
Aleksandr Petrov Gojira team
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-14
Ferdig
Aleksandr Makarov
Universal Jiu Jitsu
Artem Ampilogov Martial Arts Center GENERAL Seier på submission - 03:53
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-16
Ferdig
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
Denni Khatuev Titan Jiu Jitsu Moscow Seier med poeng - 04:00
INFANT NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-19
Ferdig
Egor Tsinarev
ISLAM TEAM
Seier på submission - 00:25
Aslan Almadatov Gojira team
TEEN NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-16
Ferdig
Tazitdin Gadzikasumov
Agate team
Seier med poeng - 04:00
Andi YUSUPOV BCJJ
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-16
Ferdig
Ismail Nalgiev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:42
Roman Upolovnikov Martial Arts Center GENERAL
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-15
Ferdig
Muhammad Gusejnov
Agate team
Seier på submission
Arsenij Pozarskij A-FORCE BJJ
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 37.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-18
Ferdig
Zlata Mylnikova
ISLAM TEAM
Seier med poeng - 04:00
Diana Cinanina ICON INTERNATIONAL
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-17
Ferdig
Leon Shalaev
MATA LEAO
Konstantin Musatov Gojira team Seier med poeng - 04:00
JUVENILE NO - GI / White / 75 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-20
Ferdig
Nikita Koshkin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Kartoev Islam Seier med poeng - 04:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-15
Ferdig
Kirill Zotov
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Asanali Abaev
INFANT NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-20
Ferdig
Gadji Abdulmutalimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier på submission - 01:55
Aslan Almadatov Gojira team
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-19
Ferdig
Aleksandr Yanakov
Strela Team (official)
Platon Kasperovich LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier med poeng - 03:43
JUVENILE NO - GI / Blue / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-18
Ferdig
Ramazan Kerimov
Agate team
Nikita Ladygin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Seier på submission - 01:21
TEEN NO - GI / White / 65 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Ferdig
Georgij Israelan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier på Walkover
Magomed Rasukhadzhiev AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-21
Ferdig
Magomed-Rasul Bekeev
Agate team
Seier med poeng - 04:00
Unknown User Cecoev
JUNIOR NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-22
Ferdig
Alexandr Gulevsky
Agate team
Artem Kazyun Agate team Seier med poeng - 04:00
FEMALE ABSOLUTE NO - GI / White
(DAY 2 - NO - GI)
1-7
Ferdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Seier med poeng - 05:00
Valeriya Kolesnikova EVOLVE BJJ
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-18
Ferdig
Muhammad Magomedov
A-FORCE BJJ
Seier med poeng - 04:00
Timur Kipriianov Gymnasium
JUVENILE NO - GI / Blue / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-19
Ferdig
Sulim Adaev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Denis Babenkov CHECKMAT INTERNATIONAL Seier på submission - 02:37