Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-14
Završeno
Roman Timakov
Universal Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom
Vladislav Muravlev CHECKMAT INTERNATIONAL
JUVENILE NO - GI / Blue / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-17
Završeno
Iskander Gabitov
Flow Jiu Jitsu Academy
Unknown User BERKUT BJJ TEAM Pobedio Završnicom - 01:17
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 37.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-17
Završeno
Diana Cinanina
ICON INTERNATIONAL
Karibova Aisha Supernova BJJ Academy Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:49
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
2-12
Završeno
Kirill Trandafir
UNIVERSAL FIGHTERS
Unknown User AKHMAT JIU-JITSU Pobedio Završnicom - 02:29
INFANT NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-18
Završeno
Gadji Abdulmutalimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Elmurzaev Amir Pobeda po poenima - 04:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-15
Završeno
Muhammad Nurmagomedov
ICON INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 03:13
Viacheslav Vishnyakov Supernova BJJ Academy
JUNIOR NO - GI / White / 55 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-20
Završeno
Aleksej Anikanov
ICON INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 00:52
Bakar Kadyrov AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 40 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-13
Završeno
Hadis Paragulgov
BERKUT BJJ TEAM
Pobeda po poenima - 04:00
Rodion Korshunov UNIVERSAL FIGHTERS
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-13
Završeno
Pavel Savostikov
Supernova BJJ Academy
Asanali Abaev Pobedio Završnicom - 01:30
TEEN NO - GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-18
Završeno
Dmitrij Tetmukov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Gamzat Alihanov Agate team Pobedio Završnicom
FEMALE ABSOLUTE NO - GI / White
(DAY 2 - NO - GI)
1-6
Završeno
Darina Nikiforova
ICON INTERNATIONAL
Valeriya Kolesnikova EVOLVE BJJ Pobedio Završnicom - 00:55
TEEN NO - GI / Orange and Green / 65+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-17
Završeno
Kirill Dontsov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:01
EGOR MARIN Supernova BJJ Academy
KIDS III NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-15
Završeno
Stepan Soshilov
Strela Team (official)
Pobeda po poenima
Aleksandr Petrov Gojira team
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-14
Završeno
Aleksandr Makarov
Universal Jiu Jitsu
Artem Ampilogov Martial Arts Center GENERAL Pobedio Završnicom - 03:53
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-16
Završeno
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
Denni Khatuev Titan Jiu Jitsu Moscow Pobeda po poenima - 04:00
INFANT NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-19
Završeno
Egor Tsinarev
ISLAM TEAM
Pobedio Završnicom - 00:25
Aslan Almadatov Gojira team
TEEN NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-16
Završeno
Tazitdin Gadzikasumov
Agate team
Pobeda po poenima - 04:00
Andi YUSUPOV BCJJ
KIDS III NO - GI / White / 25 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-16
Završeno
Ismail Nalgiev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:42
Roman Upolovnikov Martial Arts Center GENERAL
KIDS II NO - GI / White / 24 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-15
Završeno
Muhammad Gusejnov
Agate team
Pobedio Završnicom
Arsenij Pozarskij A-FORCE BJJ
INFANT NO - GI GIRLS / White & Grey / 37.5 kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-18
Završeno
Zlata Mylnikova
ISLAM TEAM
Pobeda po poenima - 04:00
Diana Cinanina ICON INTERNATIONAL
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 45 kg
(DAY 2 - NO - GI)
1-17
Završeno
Leon Shalaev
MATA LEAO
Konstantin Musatov Gojira team Pobeda po poenima - 04:00
JUVENILE NO - GI / White / 75 kg
(DAY 2 - NO - GI)
6-20
Završeno
Nikita Koshkin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Kartoev Islam Pobeda po poenima - 04:00
INFANT NO - GI / Grey and Yellow / 30 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-15
Završeno
Kirill Zotov
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Asanali Abaev
INFANT NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-20
Završeno
Gadji Abdulmutalimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Pobedio Završnicom - 01:55
Aslan Almadatov Gojira team
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 50 kg
(DAY 2 - NO - GI)
4-19
Završeno
Aleksandr Yanakov
Strela Team (official)
Platon Kasperovich LUDUS ALLIANCE RUSSIA Pobeda po poenima - 03:43
JUVENILE NO - GI / Blue / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-18
Završeno
Ramazan Kerimov
Agate team
Nikita Ladygin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Pobedio Završnicom - 01:21
TEEN NO - GI / White / 65 kg
(DAY 2 - NO - GI)
Završeno
Georgij Israelan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobeda bez borbe
Magomed Rasukhadzhiev AKHMAT JIU-JITSU
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 55+ kg
(DAY 2 - NO - GI)
7-21
Završeno
Magomed-Rasul Bekeev
Agate team
Pobeda po poenima - 04:00
Unknown User Cecoev
JUNIOR NO - GI / White / 35 kg
(DAY 2 - NO - GI)
5-22
Završeno
Alexandr Gulevsky
Agate team
Artem Kazyun Agate team Pobeda po poenima - 04:00
FEMALE ABSOLUTE NO - GI / White
(DAY 2 - NO - GI)
1-7
Završeno
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Valeriya Kolesnikova EVOLVE BJJ
JUNIOR NO - GI / Grey and Yellow / 55 kg
(DAY 2 - NO - GI)
3-18
Završeno
Muhammad Magomedov
A-FORCE BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Timur Kipriianov Gymnasium
JUVENILE NO - GI / Blue / 60 kg
(DAY 2 - NO - GI)
8-19
Završeno
Sulim Adaev
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Denis Babenkov CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Završnicom - 02:37