Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
4-55
Ferdig
Azamat Otarov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier med poeng - 06:00
Ildar Biryukov Senna Fight Academy
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Murad Nurmagomedov
Strela Team (official)
Denis Kuznetsov 187 BJJ Seier på Walkover
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Ilia Gromov
Strela Team (official)
Murad Nurmagomedov Strela Team (official) Seier på Walkover
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
1-51
Ferdig
Egor Ertukhanov
Strela Team (official)
Denis Kuznetsov 187 BJJ Seier på submission - 03:10
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 1 - GI)
4-50
Ferdig
Vladislav Safonov
Seier med poeng - 06:00
Unknown User Strela Team (official)
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
4-56
Ferdig
Dzhambulat Kurbanov
Davi Ramos JJ Academy
Seier på submission - 00:11
Abubakar Khadaev Davi Ramos JJ Academy
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-53
Ferdig
Pavel Botov
Aroslav Rudenko Strela Team (official) Seier på submission - 04:29
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-54
Ferdig
Unknown User Shilkin
Universal Jiu Jitsu
Kirill Okorochkov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Seier med poeng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-52
Ferdig
Farhad Nazimov
Strela Team (official)
Aleksei Batyrev CHECKMAT INTERNATIONAL Seier på submission - 01:57
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-51
Ferdig
Vladimir Kotelnikov
187 BJJ
Timur Psihopov A-FORCE BJJ Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
2-49
Ferdig
Maxim Morozov
Seier med poeng - 05:00
Nickolay Mizenko Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Evgenij Kuzmin
AF Academy
Idris Gadaborshev AKHMAT JIU-JITSU Seier på Walkover
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-57
Ferdig
Evgeny Fomin
Strela Team (official)
Ilya Gudin KAYLAS TEAM Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-54
Ferdig
Roman Melnikov
Strela Team (official)
Ilez Khashagulgov Brasa Russia Seier på submission - 01:13
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-55
Ferdig
German Dekker
Strela Team (official)
Seier på submission - 02:25
Dmitro Kirilov Universal Jiu Jitsu
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-56
Ferdig
Vladislav Safonov
Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Shamil Chabaev Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-53
Ferdig
Unknown User
KAYLAS TEAM
Daniil Stifutin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Seier med poeng - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-58
Ferdig
Ruslan Volskij
Strela Team (official)
Viktor Denisov ZR Team Hungary Seier på submission - 04:23
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-50
Ferdig
Anton Dmitrakov
Strela Team (official)
Tomas Leviev Soul Fighters AB Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-56
Ferdig
Kirill Okorochkov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
German Dekker Strela Team (official) Seier med poeng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
Ferdig
Said Nabiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Nikita Ayushev Strela Team (official) Seier på Walkover
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
2-50
Ferdig
Maxim Morozov
Seier med poeng - 05:00
Kirill Kuznecov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-55
Ferdig
Aroslav Rudenko
Strela Team (official)
Ilez Khashagulgov Brasa Russia Seier med poeng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-57
Ferdig
Ivan Litin
Strela Team (official)
Seier med poeng - 06:00
Adel Aralov FLOW RUSSIA
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
3-54
Ferdig
Idris Gadaborshev
AKHMAT JIU-JITSU
Seier på submission - 01:55
Nikita Ayushev Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-54
Ferdig
Aleksei Batyrev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Daniil Stifutin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Seier på submission - 04:14
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-59
Ferdig
Ilya Gudin
KAYLAS TEAM
Viktor Denisov ZR Team Hungary Seier med poeng - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-53
Ferdig
Abubakar Khadaev
Davi Ramos JJ Academy
Seier med poeng - 06:00
Konstantin Tevs Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-58
Ferdig
Vladislav Safonov
Seier med poeng - 06:00
Ivan Litin Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-60
Ferdig
Nikita Ayushev
Strela Team (official)
Ilya Gudin KAYLAS TEAM Seier med poeng - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-52
Ferdig
Tomas Leviev
Soul Fighters AB
Timur Psihopov A-FORCE BJJ Seier med poeng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
2-51
Ferdig
Aleksei Batyrev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Kirill Kuznecov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Seier med poeng - 05:00