Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
4-55
Gotowy
Azamat Otarov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 06:00
Ildar Biryukov Senna Fight Academy
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Murad Nurmagomedov
Strela Team (official)
Denis Kuznetsov 187 BJJ Wygrana walkowerem
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Ilia Gromov
Strela Team (official)
Murad Nurmagomedov Strela Team (official) Wygrana walkowerem
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
1-51
Gotowy
Egor Ertukhanov
Strela Team (official)
Denis Kuznetsov 187 BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 1 - GI)
4-50
Gotowy
Vladislav Safonov
Wygrana na punkty - 06:00
Unknown User Strela Team (official)
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
4-56
Gotowy
Dzhambulat Kurbanov
Davi Ramos JJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Abubakar Khadaev Davi Ramos JJ Academy
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-53
Gotowy
Pavel Botov
Aroslav Rudenko Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-54
Gotowy
Unknown User Shilkin
Universal Jiu Jitsu
Kirill Okorochkov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-52
Gotowy
Farhad Nazimov
Strela Team (official)
Aleksei Batyrev CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-51
Gotowy
Vladimir Kotelnikov
187 BJJ
Timur Psihopov A-FORCE BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
2-49
Gotowy
Maxim Morozov
Wygrana na punkty - 05:00
Nickolay Mizenko Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Evgenij Kuzmin
AF Academy
Idris Gadaborshev AKHMAT JIU-JITSU Wygrana walkowerem
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-57
Gotowy
Evgeny Fomin
Strela Team (official)
Ilya Gudin KAYLAS TEAM Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-54
Gotowy
Roman Melnikov
Strela Team (official)
Ilez Khashagulgov Brasa Russia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-55
Gotowy
German Dekker
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Dmitro Kirilov Universal Jiu Jitsu
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-56
Gotowy
Vladislav Safonov
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Shamil Chabaev Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-53
Gotowy
Unknown User
KAYLAS TEAM
Daniil Stifutin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-58
Gotowy
Ruslan Volskij
Strela Team (official)
Viktor Denisov ZR Team Hungary Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-50
Gotowy
Anton Dmitrakov
Strela Team (official)
Tomas Leviev Soul Fighters AB Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-56
Gotowy
Kirill Okorochkov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
German Dekker Strela Team (official) Wygrana na punkty - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
Gotowy
Said Nabiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Nikita Ayushev Strela Team (official) Wygrana walkowerem
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
2-50
Gotowy
Maxim Morozov
Wygrana na punkty - 05:00
Kirill Kuznecov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-55
Gotowy
Aroslav Rudenko
Strela Team (official)
Ilez Khashagulgov Brasa Russia Wygrana na punkty - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-57
Gotowy
Ivan Litin
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 06:00
Adel Aralov FLOW RUSSIA
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
3-54
Gotowy
Idris Gadaborshev
AKHMAT JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Nikita Ayushev Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-54
Gotowy
Aleksei Batyrev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Daniil Stifutin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-59
Gotowy
Ilya Gudin
KAYLAS TEAM
Viktor Denisov ZR Team Hungary Wygrana na punkty - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-53
Gotowy
Abubakar Khadaev
Davi Ramos JJ Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Konstantin Tevs Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-58
Gotowy
Vladislav Safonov
Wygrana na punkty - 06:00
Ivan Litin Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-60
Gotowy
Nikita Ayushev
Strela Team (official)
Ilya Gudin KAYLAS TEAM Wygrana na punkty - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-52
Gotowy
Tomas Leviev
Soul Fighters AB
Timur Psihopov A-FORCE BJJ Wygrana na punkty - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
2-51
Gotowy
Aleksei Batyrev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Kirill Kuznecov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 05:00