Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
4-55
Färdig
Azamat Otarov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 06:00
Ildar Biryukov Senna Fight Academy
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
Färdig
Murad Nurmagomedov
Strela Team (official)
Denis Kuznetsov 187 BJJ Vann på Walkover
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
Färdig
Ilia Gromov
Strela Team (official)
Murad Nurmagomedov Strela Team (official) Vann på Walkover
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
1-51
Färdig
Egor Ertukhanov
Strela Team (official)
Denis Kuznetsov 187 BJJ Vann på Submission - 03:10
YOUTH ABSOLUTE GI / Purple & Brown
(DAY 1 - GI)
4-50
Färdig
Vladislav Safonov
Vann på poäng - 06:00
Unknown User Strela Team (official)
MASTER 1 & 2 ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
4-56
Färdig
Dzhambulat Kurbanov
Davi Ramos JJ Academy
Vann på Submission - 00:11
Abubakar Khadaev Davi Ramos JJ Academy
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-53
Färdig
Pavel Botov
Aroslav Rudenko Strela Team (official) Vann på Submission - 04:29
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-54
Färdig
Unknown User Shilkin
Universal Jiu Jitsu
Kirill Okorochkov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-52
Färdig
Farhad Nazimov
Strela Team (official)
Aleksei Batyrev CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 01:57
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-51
Färdig
Vladimir Kotelnikov
187 BJJ
Timur Psihopov A-FORCE BJJ Vann på domslut - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
2-49
Färdig
Maxim Morozov
Vann på poäng - 05:00
Nickolay Mizenko Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
Färdig
Evgenij Kuzmin
AF Academy
Idris Gadaborshev AKHMAT JIU-JITSU Vann på Walkover
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-57
Färdig
Evgeny Fomin
Strela Team (official)
Ilya Gudin KAYLAS TEAM Vann på domslut - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-54
Färdig
Roman Melnikov
Strela Team (official)
Ilez Khashagulgov Brasa Russia Vann på Submission - 01:13
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-55
Färdig
German Dekker
Strela Team (official)
Vann på Submission - 02:25
Dmitro Kirilov Universal Jiu Jitsu
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-56
Färdig
Vladislav Safonov
Vann på domslut - 06:00
Shamil Chabaev Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-53
Färdig
Unknown User
KAYLAS TEAM
Daniil Stifutin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-58
Färdig
Ruslan Volskij
Strela Team (official)
Viktor Denisov ZR Team Hungary Vann på Submission - 04:23
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-50
Färdig
Anton Dmitrakov
Strela Team (official)
Tomas Leviev Soul Fighters AB Vann på domslut - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
8-56
Färdig
Kirill Okorochkov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
German Dekker Strela Team (official) Vann på poäng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
Färdig
Said Nabiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Nikita Ayushev Strela Team (official) Vann på Walkover
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
2-50
Färdig
Maxim Morozov
Vann på poäng - 05:00
Kirill Kuznecov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
6-55
Färdig
Aroslav Rudenko
Strela Team (official)
Ilez Khashagulgov Brasa Russia Vann på poäng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-57
Färdig
Ivan Litin
Strela Team (official)
Vann på poäng - 06:00
Adel Aralov FLOW RUSSIA
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
3-54
Färdig
Idris Gadaborshev
AKHMAT JIU-JITSU
Vann på Submission - 01:55
Nikita Ayushev Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
1-54
Färdig
Aleksei Batyrev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Daniil Stifutin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på Submission - 04:14
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-59
Färdig
Ilya Gudin
KAYLAS TEAM
Viktor Denisov ZR Team Hungary Vann på poäng - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-53
Färdig
Abubakar Khadaev
Davi Ramos JJ Academy
Vann på poäng - 06:00
Konstantin Tevs Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 1 - GI)
7-58
Färdig
Vladislav Safonov
Vann på poäng - 06:00
Ivan Litin Strela Team (official)
ADULT ABSOLUTE GI / Blue
(DAY 1 - GI)
4-60
Färdig
Nikita Ayushev
Strela Team (official)
Ilya Gudin KAYLAS TEAM Vann på poäng - 05:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown & Black
(DAY 1 - GI)
5-52
Färdig
Tomas Leviev
Soul Fighters AB
Timur Psihopov A-FORCE BJJ Vann på poäng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / White
(DAY 1 - GI)
2-51
Färdig
Aleksei Batyrev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Kirill Kuznecov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 05:00