Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
Ferdig
Sultan Sharipov
Agate team
Seier på Walkover - 03:58
Islam Ashabov Agate team
ADULT ABSOLUTE GI / Purple
(DAY 5 - GI)
1-57
Ferdig
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Davud Magomedov Agate team Seier med poeng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
4-51
Ferdig
Ilez Khashagulgov
Brasa Russia
Dmitry Timofeev Gojira team Seier med poeng - 06:00
ADULT ABSOLUTE GI / Brown
(DAY 5 - GI)
3-45
Ferdig
Kurban Kadiev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vladimir Blyum Gojira team Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
YOUTH NO - GI / White / 55 kg
(DAY 6 - NO - GI)
1-1
Ferdig
Muhtar Arzulumov
Agate team
Oleg Parastaev LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier med poeng - 05:00
YOUTH NO - GI / White / 80 kg
(DAY 6 - NO - GI)
Ferdig
Yunus Diliev
AKHMAT JIU-JITSU
Seier på Walkover
Aliakbar Isozoda Team Boymurodov
YOUTH NO - GI / White / 70 kg
(DAY 6 - NO - GI)
4-1
Ferdig
Magomednabi Gadzhiev
KAYLAS TEAM
Seier med poeng - 05:00
Adik Mardanov Dagestan NFC grappling
YOUTH NO - GI / White / 85+ kg
(DAY 6 - NO - GI)
8-1
Ferdig
Ahmed Mutaliev
TOP TEAM FIGHT CLUB
Imam Dzamirzeev TOP TEAM FIGHT CLUB Seier med poeng - 05:00
YOUTH NO - GI / White / 75 kg
(DAY 6 - NO - GI)
5-1
Ferdig
David Abdulkerimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier med poeng - 05:00
Mikail Kartoev Agate team
YOUTH NO - GI / White / 60 kg
(DAY 6 - NO - GI)
2-1
Ferdig
Adam Bahtarov
Universal Jiu Jitsu
Ibragim Rasulov UNIVERSAL FIGHTERS Seier med poeng - 05:00
YOUTH NO - GI / White / 65 kg
(DAY 6 - NO - GI)
9-1
Ferdig
Magomed Dzamaldinov
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier med poeng - 05:00
Haibula Arslanaliev Agate team
YOUTH NO - GI / Purple & Brown / 85+ kg
(DAY 6 - NO - GI)
Ferdig
Demid Zolin
Gojira team
Shakhsoltan Alakaev Agate team Seier på Walkover
YOUTH NO - GI / White / 85 kg
(DAY 6 - NO - GI)
7-1
Ferdig
Ramazan Gadzimuradov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier med poeng - 05:00
Magomed Musaev Agate team
YOUTH NO - GI / Blue / 75 kg
(DAY 6 - NO - GI)
3-1
Ferdig
Unknown User
Agate team
Seier med poeng - 05:28
Aleksandr Nilov GFTEAM
YOUTH NO - GI / White / 75 kg
(DAY 6 - NO - GI)
5-2
Ferdig
Tamerlan Kostoev
EVOLVE BJJ
Abubakar Yahihanov AKHMAT JIU-JITSU Seier med poeng - 05:00
YOUTH NO - GI / White / 80 kg
(DAY 6 - NO - GI)
6-1
Ferdig
Ruslan Prokopchuk
AF Academy
Artur Magomedov Agate team Seier på submission - 03:32
YOUTH NO - GI / White / 85 kg
(DAY 6 - NO - GI)
7-2
Ferdig
Malik Amhadov
Brasa Russia
Seier på submission - 02:50
Stepan Hmel STONEGUARD
YOUTH NO - GI / Blue / 75 kg
(DAY 6 - NO - GI)
3-2
Ferdig
Artem Ceremkin
Strela Team (official)
Sajhan Mitaev Brasa Russia Seier på submission - 01:10
YOUTH NO - GI / White / 60 kg
(DAY 6 - NO - GI)
2-3
Ferdig
Nadirsah Arslanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier med poeng - 05:00
Muslim Gasanov Dagestan NFC grappling
YOUTH NO - GI / Blue / 70 kg
(DAY 6 - NO - GI)
10-1
Ferdig
Maksim Kuzin
Frota Team Nogueira
Seier på submission - 03:22
Amir Kushiev KAYLAS TEAM
YOUTH NO - GI / Blue / 65 kg
(DAY 6 - NO - GI)
1-2
Ferdig
Ilyas Dzhigistaev
BORZ JIU JITSU
Seier med poeng - 06:00
Achabaev Shamil UNIVERSAL FIGHTERS
YOUTH NO - GI / Blue / 80 kg
(DAY 6 - NO - GI)
8-2
Ferdig
Sergej Nikitin
AF Academy
Seier med poeng - 06:00
Inal Arvanov Fight Zone Team
YOUTH NO - GI / White / 70 kg
(DAY 6 - NO - GI)
4-2
Ferdig
Ramazan Absalimov
KAYLAS TEAM
Seier med poeng - 05:00
ALI Magomedov Agate team
YOUTH NO - GI / White / 65 kg
(DAY 6 - NO - GI)
9-2
Ferdig
Samil Parausupov
UNIVERSAL FIGHTERS
Ramazan Maksudov Agate team Seier med poeng - 05:00
YOUTH NO - GI / Purple & Brown / 75 kg
(DAY 6 - NO - GI)
5-4
Ferdig
Abdurahmoni Bahromjon
Team Boymurodov
Seier med poeng - 06:00
Denis Shelukhanov GFTEAM
YOUTH NO - GI / Purple & Brown / 70 kg
(DAY 6 - NO - GI)
4-5
Ferdig
Apandi Amagaev
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier på submission - 00:52
Danila Poterya LION ACADEMY
YOUTH NO - GI / Blue / 70 kg
(DAY 6 - NO - GI)
10-2
Ferdig
Omar Babaev
Agate team
Seier med poeng - 06:00
Vasilij Tigiev LUDUS ALLIANCE RUSSIA
YOUTH NO - GI / Blue / 65 kg
(DAY 6 - NO - GI)
1-3
Ferdig
Kirill Egorov
Strela Team (official)
Adam Tsulaev AKHMAT JIU-JITSU Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:52
ADULT NO - GI / White / 95+ kg
(DAY 6 - NO - GI)
7-5
Ferdig
Arsen Gamzatov
UNIVERSAL FIGHTERS
Magomedtagir Rabadanov TOP TEAM FIGHT CLUB Seier på submission - 04:21
YOUTH NO - GI / Blue / 65 kg
(DAY 6 - NO - GI)
1-4
Ferdig
Davyd Fedoseev
BHJJ Russia
Akhmed Amaev AKHMAT JIU-JITSU Seier på submission - 01:17
ADULT NO - GI / White / 85 kg
(DAY 6 - NO - GI)
5-5
Ferdig
Aziz Agaev
KAYLAS TEAM
Dmitry Gerashchenko Strela Team (official) Seier på submission - 02:03
ADULT NO - GI / Blue / 85 kg
(DAY 6 - NO - GI)
Ferdig
Magomed Hiramagomedov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Dzahar Zakiev Agate team Seier på Walkover